Eksperti izvēlējušies labākos auto interjerus (+ FOTO) - iAuto

Eksperti izvēlējušies labākos auto interjerus (+ FOTO) 9

 

Lexus LS 500 Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 28.aprīlis 2018 10:11

Amerikāņu izdevums Ward's Auto nosaucis automobiļus, kas apveltīti ar viskvalitatīvākajiem saloniem. Uzvarētāju noskaidrošanai tiek pieaicināti eksperti un šāds saraksts tiek publicēts katru gadu.

Mēneša laikā žurnālisti novērtēja 40 salonus pēc vairākiem parametriem: estētika, komforts, drošība, izmantoto materiālu kvalitāte, informācijas un izklaides sistēmas un vadītāja vispārējās ērtības. Rezultātā izkristalizējās šī gada uzvarētāji un tie ir: Chevrolet Equinox, Hyundai Kona, Infiniti QX50, Kia Stinger, Lexus LS 500, Lincoln Navigator, Porsche Panamera, Ram 1500, Range Rover Velar un Toyota Camry. 

Atsevišķas vietas netika izdalītas, tā kā automobiļi pārstāv dažādas cenu kategorijas, taču tika atzīmēts, ka šogad salonu noformējumam visbiežāk izmantota sarkanā krāsa – piecās mašīnās no reitinga var atrast šādas krāsas akcentus.

Pērn par uzvarētājiem šajā vērtējumā kļuva Alfa Romeo Giulia, Bentley Bentayga, Buick LaCrosse, Honda CR-V, Lexus LC 500, Lincoln Continental, Maserati Levante, Mazda CX-9, MINI Countryman un Subaru Impreza.

Chevrolet Equinox

Hyundai Kona

Infiniti QX50

Kia Stinger

Lincoln Navigator

Porsche Panamera

RAM 1500

Range Rover Velar

Toyota Camry

 
9 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
bumeris 28.aprīlis 2018 13:03
31 11 Atbildēt

Ha!

BMW jau no seniem laikiem savos interjeros liek sarkano krāsu!

Katrā BMW reizi mēnesī tāda iedegas.

usaexperc 28.aprīlis 2018 12:09
22 13 Atbildēt

Amerikāņus par ekspertiem uzskata tikai amerikāņi, pārējie viņus vienkārši piesmej...

viencexperc 28.aprīlis 2018 10:30
17 21 Atbildēt

Kur tad strādnieku sapnis audī? Vai gopņiku - Bmw?

Pat volvo un mersedesa nekur nav. Ne šogad, ne pagājušo gadu.

Tur tā lieta, ka visādi žuraļugi un reklāmu aģenti rūpējas par to eiropas sūdu reklamēšanu kā baigos prēmiumus. Jo citādi tos neviens nepirks.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 24

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 

351 211 eiro: Porsche gatavo kolekciju modeli par godu Ferdinandam Aleksandram Porše (+ FOTO) 2

Vācijas sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche paziņojis par jaunu īpašo modeli, kas tiks saražots 90 vienībās un piedāvāts kolekcionāriem par nedaudz vairāk kā 350 000 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti