Dragreisa Mustang ir pārāks par Dodge Demon (+ FOTO) 4

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 19.augusts 2018 7:42

ASV autobūves kompānija Ford uzbūvējusi īpaši jaudīgu Mustang modeli, kas dragreisa distancē ir pārāks par 850 Zs jaudīgo Dodge Challenger SRT Demon.

Ford prezentējis modeli Mustang Cobra Jet, kas dragreisa ceturtdaļjūdzi (402 m) nobrauc 8,5 sekundēs – par vienu sekundi ātrāk nekā 850 Zs jaudīgais Dodge Challenger SRT Demon.

Cobra Jet aprīkots ar unikālu 5,2 litru V8 dzinēju, kas izstrādāts uz standarta piecu litru motora bāzes. Agregātam palielināts darba tilpums un uzstādīts Whipple kompresors. Motora jaudu ražotājs neatklāj, vien norāda, ka distances beigās Mustang sasniedz 241 km/h (Demon aptuveni 225 km/h).

Cobra Jet komplektēts ar četrsviru piekari, šķērsstabilizatoriem ,regulējamiem amortizatoriem, bet aizmugurē neatkarīgās piekares vietā tagad ir tērauda sija ar aizmugures tiltu. Automobilim ir arī FIA noteikumiem atbilstošs drošības karkass un sporta sēdekļi.

 Cobra Jet ir paredzēta vienīgi sacīkšu trasēm un uz koplietošanas ceļiem ar to izbraukt nevar. Ford jau paziņojis, ka pavisam tiks izlaisti vien 68 Mustang Cobra Jet eksemplāri.

Populārākie komentāri

4 Lasīt visus komentārus →
4 2 Atbildēt

MK2 dragreisa Golfs ar ūdensmetēja dzinēju ir pārāks par šiem abiem.

3 4 Atbildēt

Es tomēr nesalīdzinātu. Viens tikai sacīkšu auto, otrs - ielas.

Neviens taču nesalīdzina, piemēram, renault pirmās formulas auto ar lagunu. ( Piemērs ne ļoti, bet ideja pateikta)

1 0 Atbildēt

Ko tu gribi,iAuto tik prot kaut ko uzskribilēt bet dziļāk iedziļināties jau prātiņš ir par īsu.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Chrysler vadītājs apžilbst no saules un ietriecas stāvoša satiksmes autobusa stūrī, kas bija palicis joslā (+ VIDEO) 6

Pie Jūrmalas domes noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā "Chrysler" vieglās automašīnas vadītājs, iespējams, tika apžilbināts no saules un ietriecās stāvoša 4. maršruta satiksmes autobusa aizmugurējā stūrī. Lasīt vairāk

Turpmāk bez aklās zonas? - ZF prezentēs 360 grādu kameras kraviniekiem 4

Vācu uzņēmums ZF iepazīstinājis ar jaunām aktīvās drošības tehnoloģijām kravas automobiļiem un piekabēm. Lasīt vairāk

Timrots: "Mēs izgudrojām jaunu Rīgas apvedceļu!" (+ VIDEO) 11

Valmieras iela jau šobrīd faktiski darbojas kā Rīgas centra iekšējais apvedceļš, taču satiksmes plūsmu bremzē neefektīvi izmantotas joslas un reti kreisie pagriezieni. Lasīt vairāk

108 400 eiro: Audi iepazīstina ar Q9 – savu līdz šim lielāko modeli (+ FOTO) 18

Vācijas autobūves uzņēmums Audi prezentējis jauno Q9 – līdz šim lielāko zīmola SUV modeli, kas drīzumā nonāks Eiropas un vēlāk arī citos pasaules tirgos. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti