Horvāti prezentē 415 km/h ātru elektroauto šampanieša cienītājiem (+ FOTO)

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 21.augusts 2018 15:10

Horvātu kompānija Rimac prezentējusi hiperauto C_Two īpašo versiju California, kas izgatavota vienā eksemplārā. Galvenās atšķirības no standarta modeļa – unikāla virsbūves krāsa un speciāls nodalījums šampanietim.

Versija California atšķiras ar tirkīza zilo virsbūves krāsu, īpaša dizaina riteņu diskiem un speciāliem fiksatoriem salonā, kas droši notur šampanieša pudeles divu un sešu litru tilpumā.

Automobiļa tehniskais pildījums netika mainīts, tādēļ ir pamats uzskatīt, ka piedziņu nodrošina divi elektromotori, kuru kopējā jauda ir 1914 Zs (2300 Nm), kas horvātu elektroautomobilim nodrošina maksimālo ātrumu 415 km/h un paātrinājumu līdz simtam 1,85 sekundēs. Ražotāja dati liecina, ka C-Two apgādāts ar 120 kWh akumulatoru, kas bez papildu uzlādes ļauj nobraukt aptuveni 650 km.

Piebildīsim, ka jūnijā par Rimac sadarbības partneri kļuva vācu sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche, kas iegādājās 10% horvātu kompānijas akciju.

 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Chrysler vadītājs apžilbst no saules un ietriecas stāvoša satiksmes autobusa stūrī, kas bija palicis joslā (+ VIDEO) 6

Pie Jūrmalas domes noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā "Chrysler" vieglās automašīnas vadītājs, iespējams, tika apžilbināts no saules un ietriecās stāvoša 4. maršruta satiksmes autobusa aizmugurējā stūrī. Lasīt vairāk

Turpmāk bez aklās zonas? - ZF prezentēs 360 grādu kameras kraviniekiem 4

Vācu uzņēmums ZF iepazīstinājis ar jaunām aktīvās drošības tehnoloģijām kravas automobiļiem un piekabēm. Lasīt vairāk

Timrots: "Mēs izgudrojām jaunu Rīgas apvedceļu!" (+ VIDEO) 11

Valmieras iela jau šobrīd faktiski darbojas kā Rīgas centra iekšējais apvedceļš, taču satiksmes plūsmu bremzē neefektīvi izmantotas joslas un reti kreisie pagriezieni. Lasīt vairāk

108 400 eiro: Audi iepazīstina ar Q9 – savu līdz šim lielāko modeli (+ FOTO) 18

Vācijas autobūves uzņēmums Audi prezentējis jauno Q9 – līdz šim lielāko zīmola SUV modeli, kas drīzumā nonāks Eiropas un vēlāk arī citos pasaules tirgos. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti