Durvis ver Automechanika Frankfurt 2018 (+ FOTO) - iAuto

Durvis ver Automechanika Frankfurt 2018 (+ FOTO)

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 11.septembris 2018 13:20

Šodien Vācijas pilsētā Frankfurtē darbu sāk Automechanika Frankfurt - pasākums, kas apvieno rezerves daļu, servisa aprīkojuma, riepu un auto piederumu ražotājus.

Pasākums notiek ik pa diviem gadiem, mainoties vietām ar Frankfurtes starptautisko autoizstādi.

2016.gadā šo izstādi apmeklēja 133 000 interesentu no 170 valstīm, tostarp 800 no Latvijas, lai apskatītu aptverošo piedāvājumu, ko veidoja 4843 ekspozīcijas. Togad no Igaunijas piedalījās 3 uzņēmumi, bet Latviju un Lietuvu pārstāvēja attiecīgi 6 un 9.

Šī gada izstāde būs vēl lielāka un interesantāka – tiek būvēta vēl viena (pēc skaita 12) halle, pieaicināti riepu ražotāji un atklāta jauna tēma, kas attiecas uz klasiskajiem auto. Arī šogad izstādē piedalīsies Latvijas uzņēmēji, bet tiem, kas vēl nav izlēmuši, varam paziņot, ka laicīgas rezervēšanas cena ir no 250 eiro par vienu kvadrātmetru, taču šogad vairāk brīvu vietu nav.

Ieejas biļete Automechanika Frankfurt 2018 vienai dienai maksā 38 eiro, bet nedēļas nogalei (14.09-15.09) – 17 eiro.

Šogad arī portāls iAuto apmeklē aktuālakos dalībnieku stendus, vairāk par tiem lasiet iAuto.lv!

Izstēdē ir viss par un ap auto, kā var redzēt mūsu pirmajā fotogalerijā.

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Model 3 lētāk arī Eiropā – Tesla piedāvā jaunu bāzes versiju 3

Tesla nāk klajā ar jaunu Model 3 versiju, kas zaudēs daļu no aprīkojuma komplektācijas, taču maksās par aptuveni 3000 eiro mazāk nekā līdz šim lētākais variants. Lasīt vairāk

 

Kraviniekam migla netraucē - traucē tie, kas "lēnām velkas" (+ VIDEO) 17

Video autors apgalvo, ka miglas dēļ vairākas vieglās automašīnas braukušas piesardzīgāk, kas izraisījis kravas auto šofera niknuma izpausmi, ko tas apliecinājis mirkšķinot sava auto gaismas, taurējot un arī riskanti apdzenot. Lasīt vairāk

 

Novembris Vācijas tirgū: elektroautomobiļi uz augšu, dīzeļi uz leju 21

Publicēti dati par Eiropas lielāko automobiļu tirgu Vāciju. Tendences, kas iezīmējās jauno automobiļu tirgū iepriekšējos mēnešos nemainās: elektroautomobiļu skaits pieaug, bet ar dīzeļdzinējiem aprīkotu spēkratu skaits rūk. Lasīt vairāk

 

Sācies “Latvijas Gada auto 2026” tautas balsojums – vai žūrijas izvēle sakritīs ar tautas simpātiju

Ir sākusies balsošana par konkursa “Latvijas Gada auto 2026 Tautas simpātiju” - nomināciju, kuras uzvarētāju var noteikt ikviens interesents. Balsot iespējams gan internetā, gan tirdzniecības centrā “Mols”, kur arī apskatāma fotogrāfa Raimonda Volonta lielformāta izstāde. Tajā redzamas visas 33 jaunākās automašīnas, kas piedalās “Latvijas Gada auto 2026” konkursā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti