iAuto KARSTĀ reportāža no Ženēvas: Puritalia ar 980 Zs jaudīgu superhibrīdu (+ FOTO) - iAuto

iAuto KARSTĀ reportāža no Ženēvas: Puritalia ar 980 Zs jaudīgu superhibrīdu (+ FOTO)

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 19.marts 2019 12:11

Itālijas kompānija Puritalia Automobili Ženēvas izstādē izrāda savu 980 Zs jaudīgo superhibrīdu Berlinetta, kas tiks izlaists ierobežotā vien 150 eksemplāru lielā skaitā.

Divdurvju kupejas Puritalia Berlinetta pamatā ir viegla konstrukcija ar pilnībā oglekļa šķiedras korpusu un ideālu 50:50 svara sadalījumu pa asīm. Par dzinējspēku kalpo astoņu cilindru V veida benzīna dzinējs, kas atrodas uz priekšējās ass un elektromotors, kas griež aizmugurējos riteņus. Hibrīdiekārta attīsta 980 Zs jaudu un 1248 Nm griezes momentu.

Elektroenerģijas sadale tiek veikta, pateicoties speciālajam „pašmācības” algoritmam, kas balstās uz mākslīgās inteliģences tehnoloģiju mākoņservisā. Lielāko daļu automobiļa funkciju var kontrolēt, izmantojot viedtālruni.

Puritalia plāno izgatavot 150 Berlinetta eksemplārus. Katrs automobilis tiks izgatavots ar rokām, ņemot vērā klienta individuālās vēlmes. Divdurvju kupejas vēl netiek atklāta.

 

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

Foto: iAuto.lv

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 28

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Policija strādā, bet – vai redz visu? (+ FOTO) 39

Trīs epizodes un kāda autobraucēja redzētais ceļā uz darbu. Rakstam, ko mēs domājam par šiem novērojumiem - "kārtībai jābūt" vai "lieka piekasīšanās". Lasīt vairāk

 

Ar pilnpiedziņu jautrāk! Pirmais brauciens ar jauno Toyota bz4X (+ VIDEO) 2

Automašīna ar grūti izrunājamo nosaukumu bZ4X kļuva par Toyota pirmo elektromobili. Kopš tā laika pagājuši trīs gadi, un pienācis laiks auto uzlabot. Autoziņas dodas uz Spāniju izbraukt ar jaunāko bZ4X. Dizainā radikālu izmaiņu nav, jo tā ir tikai modernizācija. Būtiskākais jaunums ir hammerhead stila lukturi kopā ar izvirzītu degungalu, kas ievirza šo Toyota ražojumu Lexus teritorijā. Lasīt vairāk

 

DS Automobiles laiž klajā DS Performance Line 6

Stellantis apakšzīmols DS Automobiles iepriecinās markas entuziastus ar trīs modeļu īpašo Performance Line versiju, kas pieejamas DS 3, DS 4 un DS 7. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti