Ķīnā ražotā Mercedes G-klases kopija iegūst jubilejas versiju (+ FOTO) 5

 

Foto: Ekrānbilde

iAuto | 28.septembris 2019 6:32

Ķīnas kompānijas BAIC ražotais apvidus auto BJ80, kas pēc izskata stipri līdzinās Mercedes-Benz G-klases modelim, ieguvis jubilejas versiju, kas veltīta Ķīnas Tautas Republikas 70.gadu jubilejai.

BAIC BJ80 70th Anniversary virsbūve ir spilgti sarkanā krāsā, kas pēc ražotāja apgalvojuma, simbolizē valsts karogu, bet pēc rietumu žurnālistu domām, atgādina Mercedes G 63 Crazy Color Edition krāsojumu (te gan vairāki krāsu varianti). Līdzības žurnālisti saskata arī krāsu salikumos: jumts, bamperi, atpakaļskata spoguļi un riteņu arku uzlikas ir spīdoši melnā krāsā, tāpat kā ikoniskajam vācu modelim.

Ķīnas apvidnieka jubilejas versijai piešķirti 20 collu riteņi kombinācijā ar zema profila riepām, kā arī īpašas plāksnītes ar versijas nosaukumu. 70th Anniversary logotipi būs redzami arī salonā, kas izcelsies ar smalkāk nostrādātiem sēdekļiem.

Tehniskā ziņā Ķīnas apvidus auto ar Mercedes nebūs nekāda sakara – šajā gadījumā motortelpā atrodas licencēts Saab 2,3 litru turbo motors ar 250 zirgspēku jaudu un 350 griezes momentu, kas strādā kombinācijā ar sešu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. 

Jubilejas versija tiks izlaista 700 eksemplāru lielā skaitā. Cena vēl netiek atklāta, taču zināms, ka standarta modifikācija Ķīnā maksā 298 000 juaņu (38 200 eiro).

 
5 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
s 29.septembris 2019 13:16
6 1 Atbildēt

Ko Tu tur murgo?

Tur kvalitāte tajā sūdā labi, ja sasniedz fordu un fords jau teju ir zemākais līmenis kvalitātes ziņā.

To sūdu var tirgot kādam kurš ar fordiem, chevijiem, jeepiem un tamlīdzīgiem plastmasas izstrādājumiem braukā.

viencexperc 28.septembris 2019 18:21
6 4 Atbildēt

Šitā arī maksā īstais mersedess. Detaļas taču tās pašas, ķīniešu. Darbaspēks tāds pats, trešo valstu. Viss pārējais ir mārketings un peļņa.

Janeks90 28.septembris 2019 19:11
1 0 Atbildēt

Jāņem ciet un pa Latviju varēs izrādīties???????????? Jo nekas cits neinteresē lielai daļai autobraucēju, ka tik labi izskatās.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Mazāk par 50 000 eiro: Audi modernizējis elektrisko Q4 e-tron (+ FOTO)

Vācijas autobūves uzņēmums Audi sūtīs tirgū jaunāko Q4 e-tron, kas pārcēlies uz uzlabotu platformu un ieguvis efektīvāku piedziņu un lielāku nobraukumu. Lasīt vairāk

 

Sniedzamība 600 km: Hyundai Ioniq V Ķīnas tirgum (+ FOTO) 4

Ioniq V nav saistības ar mūspusē zināmo Ioniq 5 – Ķīnai radītais modelis piedāvā plašu telpu un modernas tehnoloģijas. Lasīt vairāk

 

ADAC 2026. gada ziņojums: jaunie auto kļūst izturīgāki; uz elektroauto var paļauties vairāk 10

Vācijas ADAC, kas skaitās lielākais automobilistu klubs Eiropā, apkopojis statistiku par automašīnu bojājumu skaitu un secinājis, ka tehniskie defekti jaunās automašīnās samazinās, tas ir – uz jaunajiem auto tagad var paļauties vairāk nekā tas bijis pirms desmit gadiem, bet elektroauto uzticamības ziņā ir pārāki par auto ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

Ieskats Auto 2026 izstādē (+FOTO) 13

Šodien Ķīpsalā tiek atklāta izstāde AUTO 2026. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti