Arvien plašākos ūdeņos - Lietuvas "CityBee" piedāvā iespēju mašīnas iznomāt starptautiskiem braucieniem

 

Foto: Publicitātes attēls

Nozare.lv | 9.oktobris 2019 11:42

Lietuvas transportlīdzekļu koplietošanas platforma "CityBee" sākusi piedāvāt iespēju iznomāt automašīnu vienā valstī un bez papildu maksas atstāt citā valstī, vēstīja lietišķais laikraksts "Verslo žinios".

Platformas vadītājs Lūkass Īla sacījis, ka turpmāk "CityBee" klienti varēs doties, piemēram, no Viļņas uz Rīgu.

Latvijā "CityBee" platforma piedāvā apmēram 200 automašīnu.

Starptautisko braucienu iespēja tiks piedāvāta arī Igaunijā un Polijā, kad "CityBee" sāks darbu šajos tirgos.

Jau ziņots, ka "CityBee" šogad pavasarī ienāca Latvijas tirgū ar kravas automašīnu "Fiat Ducato" nomu, bet vasarā sāka elektrisko skrejriteņu nomu Rīgā un Jūrmalā. Savukārt no rudens ir pieejamas arī vieglās automašīnas.

"CityBee" ir investīciju uzņēmuma "Modus Group" projekts. "Modus Group" specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem.

Kompānija "CityBee Latvija" reģistrēta šogad martā. Tā pieder Lietuvas uzņēmumam "CityBee Solutions", kas darbojas 14 pilsētās Eiropā, piedāvājot vieglo un kravas automašīnu, velosipēdu un elektrisko skrejriteņu nomu.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Līdz 670 Zs, no 66 000 eiro - Dodge muskuļauto Charger kļūst pieejams Eiropā 1

Jaunais Dodge Charger tagad ir pieejams pasūtīšanai arī Eiropā. Modelis izstrādāts kā dažādu enerģiju automobilis, tādēļ tas pieejams gan ar sešcilindru benzīna dzinēju, gan pilnībā elektriskajā Daytona versijā. Pircēji var izvēlēties starp divdurvju kupeju un četrdurvju sedanu. Lasīt vairāk

 

Vīrietis ar bērnu uz kvadracikla bēg no policijas Bauskā (+ VIDEO) 6

Svētdien Valsts policijas amatpersonas pēc pakaļdzīšanās Bauskā aizturēja kvadricikla vadītāju, kurš, ignorējot vairākkārtējas prasības apstāties, centās bēgt no likumsargiem. Vīrietis bija acīmredzamā alkohola reibumā, taču atteicās no alkohola pārbaudes veikšanas. Lasīt vairāk

 

Kas ir MV Augusta Brutale 800 cena no 12 600 EUR par 798 cm3, 113 ZS, 194 kg (+ VIDEO) 2

MV Agusta Brutale 800 ir Itālijas ražotāja MV Agusta vidējās klases "naked bike" jeb neapšūts sporta motocikls, kas apvieno augstu veiktspēju, agresīvu dizainu un premium klases aprīkojumu. Lasīt vairāk

 

Nezināms skaņu efekts, BMW opcija, lauku tūnings? 17

Arī Latvijā beidzot iestājies silts laiks, cilvēki vairāk parādās ielās, labprāt sēž parkos un atpūtas zonās, taču – pa brīdim garām aizbrauc kāds automobilis (pārsvarā BMW), kas izdod tādu kā žēlu vaidu vai ievainota suņa kaucienu. Kas tas ir, ja kāds zina, rakstiet komentāros. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti