No 13 800 eiro - UAZ paziņo ekspedīciju modeļa cenas (+ FOTO) 19

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 4.februāris 2020 12:14

Krievijas apvidus auto ražotājs UAZ atklājis modeļa SGR cenas. Krievijā tas maksās 974 900 rubļu (13 800 eiro).

UAZ sācis piedāvāt bezceļu ceļojumiem sagatavotu automobili, kas izveidots uz septiņvietīgās modifikācijas “kombi” bāzes. Automašīnai uzmontēts jumta bagāžnieks un kāpnes aizmugures daļā, kas mantu novietnei nodrošina vieglāku piekļuvi. Priekšpusē uzstādīts izturīgāks bamperis ar cauruļu aizsargu, bet aizmugurē tas kombinēts ar rezerves riteņa kronšteinu un sakabes ierīci piekabei. Pilnpiedziņas “Buhanka” (automobiļa iesauka Krievijā) aprīkots ar nedalāmajiem Spicer  tiltiem, tērauda riteņu diskiem, BFGoodrich All-Terrain riepām un aizmugures diferenciāļa bloķētāju.

Mazliet vairāk komforta ceļojumu auto piedod ērtāki durvju rokturi, atverami lodziņi pasažieru salonā, apsildāmi priekšējie sēdekļi (piemaksa) un viegli kopjami sēdekļu pārvalki, kas nebaidās ūdens.

Motortelpā atrodas četru cilindru 2,7 litru benzīna dzinējs, kas attīsta 112 Zs (198 Nm) un darbojas komplektā ar piecu pakāpju mehānisko pārnesumkārbu. Ceļojumu “Buhanka” varēs nopirkt vienīgi ar oranžas vai aizsargkrāsas virsbūvi.

Nesen ražotājs ziņoja, ka rūpnīcai izdevies ievērojami palielināt eksportējamo automobiļu skaitu tieši uz arhaiskās “Buhanka” rēķina – izrādās, ka šo automobili iecienījuši ceļotāji un piedzīvojumu meklētāji, tostarp arī Rietumeiropā




 
19 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
WAFFEN SS 4.februāris 2020 16:15
23 12 Atbildēt

Dirš... na kkāda, iecienīts arī austrumeiropā, tos mēslus neviens nepērk un nepirks, turklāt pa kkādiem mistiskiem 13,000€,uzlabojuši tikai durvju rokturus un apsildāmos krēslus, jumta bagažnieks un dugas, bet krievam jau tādi nelieli sasniegumi saucas NANO TEHNOLOĢIJA!!!

R(8) 4.februāris 2020 14:25
19 3 Atbildēt

90 mito sakuma , tad , kad kupi pradai biznes gaja no rokas mes ar buhanku , piebazam pilnu ar Laimas , Staburadzes un melno balzamu , maucam no Jelgavas uz Varsavu tirgoties un atpakal ar smotkam , ehh , kadas atminas , bet ka " auto " der tikai prieks lauksaimniecibas un ari tad , kad degviela tev ir pa velti

Latvietis 4.februāris 2020 17:17
12 16 Atbildēt

Tas ka viņi atpaliek ir pat labi, bet autiņš man patīt, arī gribētu tādu kolekcijai. Tikai ko jūs visur to dīzeli bāžat, degviela smirdīga, kad darbojās tarkšķ, lēni uzsilst,fuj fuj fuj. dīzelis der tikai Kuģiem, Traktoriem, vilcieniem, smagajiem!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

Pietiks miljardiem elektroautomobiļu - ASV atrod lielākos litija krājumus pasaulē 9

ASV vulkanologi atklājuši, iespējams, lielākās litija iegulas pasaulē. Saskaņā ar sākotnējām aplēsēm, to pietiktu vairākiem miljardiem elektroautomobiļu. Lasīt vairāk

 

Plūdi Ņujorkā daļēji paralizē metro un lidostu darbību (+ VIDEO)

Stipras lietusgāzes ASV ziemeļaustrumos piektdien izraisīja plūdus Ņujorkā, kas daļēji paralizēja metro un lidostu darbību. Lasīt vairāk

 

Mitsubishi aiziet no Ķīnas tirgus 3

Japānas autoražotājs neiztur konkurenci ar ķīniešu ražojumiem. Lasīt vairāk

 

Vāc parakstus par skaidras naudas nostiprināšanu satversmē 49

Vēlos panākt, ka skaidras naudas aprite Latvijā ir nodrošināta ar likumu kā daļa no pamattiesībām uz īpašumu un ekonomisko darbību. Proti, lai tiesības uz skaidras naudas apriti ir atrunātas Satversmē. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti