Volkswagen gatavo sportisko Golf ar vēsturē tīrāko dīzeļdzinēju 7

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 18.februāris 2020 5:31

Ženēvas autoizstādē Volkswagen parādīs sportisko Golf TGD. Uz Golf 8 bāzes izveidotais modelis iegūs kompānijas vēsturē „zaļāko” dīzeļdzinēju.

Volkswagen publicējis pirmo oficiālo Golf GTD attēlu solot, ka pirmizrādi sportiskais modelis piedzīvos Ženēvas autoizstādē, šā gada martā.

Attēlā redzama automašīnas priekšpuse ar LED jostu, kas savieno priekšējos lukturus un īpatnējā veidā dizainētām dienasgaismām, ko veido pieci diožu sešstūri.

Zināms, ka Golf GTD iegūs pilnībā digitālus mērinstrumentus un pulsējošu virtuālo starta pogu, bet motortelpā atradīsies 2,0 litru TDI turbomotors ar 200 Zs jaudu (agrāk 184), kas, pateicoties Twindosing sistēmai ar divkāršo AdBlue piešprici un diviem SCR katalizatoriem kļuvis par „vienu no tīrākajiem iekšdedzes motoriem pasaulē”. Pagaidām ražotājs neatklāj tuvāku informāciju, tādēļ norādīsim, ka priekštecis uz 100 km patērēja vidēji 4,3 litrus. Arī cenas un vēl nav zināmas – agrāk Golf GTD maksāja 34 435 un 36 060 eiro attiecīgi par modeli ar hečbeka un universāla virsbūvi.

 
7 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
DD 18.februāris 2020 11:47
8 1 Atbildēt

Izmeši rēķināti ar standarta vai VW uzlaboto metodi?

Laaciz 18.februāris 2020 6:43
5 3 Atbildēt

Izsāk sakot papildinās ar papildus lietām, kas prasa uzturēšanu un sadārdzina auto. Un beigās būs lēnāks par GTI.

ezis71 18.februāris 2020 7:49
5 0 Atbildēt

"Attēlā redzama automašīnas priekšpuse ar LED jostu"

Domājamu kad pareizāk būtu ar LED joslu.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

49% - elektroautomobiļu reģistrācijām ES straujš kāpums 9

Martā Eiropas Savienībā tika reģistrēti 234 532 jauni elektroauto, kas ir par 48,9 % vairāk nekā attiecīgajā mēnesī pērn. Arī visā pirmajā ceturksnī bateriju elektroauto uzrādīja ievērojamu pieaugumu – aptuveni katrs piektais jaunais auto ES bija elektrisks. Lasīt vairāk

 

Jaunums Ķīnas tirgum: Audi iepazīstina ar AUDI E7X (+ FOTO) 8

Vācijas autobūves uzņēmums Audi prezentējis Ķīnas tirgum izveidotā zīmola AUDI otro modeli – elektrisko apvidus auto E7X. Lasīt vairāk

 

Ar 40 miljonu atbalsta programmu mudinās izvēlēties elektroauto (+ VIDEO) 8

Arvien vairāk cilvēku pārsēsties uz elektroautomobiļiem un citiem videi draudzīgiem auto plānots mudināt ar īpašu atbalsta programmu 40 miljonu eiro vērtībā. Par to valdība lēma šonedēļ. Lasīt vairāk

 

Kas un kā drīkst braukt pa Ātrgaitas ceļu 18

Mums Latvijā ir pašiem savs Ātrgaitas ceļš! Tiesa, Ķekavas ātrais apvedceļš Viduslatvijas zemienes Tīreļu līdzenumu noklāj knapi 10 kilometrus garu ceļa posmu, toties tas ir ātrs un ļoti ilgi gaidīts. Sauksim to par Ķekavas Ātrgaidas (ĀtrG) ceļu, ko veido divu vārdu “ātrs” un “ilgi gaidīts” salikums! Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti