Internetā nonāk BMW 5.sērijas modernizētā modeļa attēli (+ FOTO) - iAuto

Internetā nonāk BMW 5.sērijas modernizētā modeļa attēli (+ FOTO) 6

 

Foto: Ekrānbilde

iAuto | 29.aprīlis 2020 10:22

Globālajā tīmeklī publicēti BMW 5.sērijas modernizētā modeļa attēli, kas tur nonākuši vēl pirms oficiālās pirmizrādes, kas plānota maijā.

Izdevums BMW Blog ievietojis modernizētā 5.sērijas (G30) modeļa attēlus. Tajos redzama hibrīdversija 530e ar M paketi. Modernizācijas gaitā sedans zaudējis priekšējā bamperī iestrādātos diožu elementus, ieguvis lielākus gaisa pievadus, „dusmīgāka” dizaina priekšējos lukturus un nedaudz savādāku radiatora resti. Aizmugurē tonēti lukturi ar jaunu grafisko zīmējumu padara to līdzīgāku aktuālajam 3.sērijas (G20) sedanam.

Versija 530e izmanto četru cilindru benzīna motoru un elektromotoru, kas attīsta 252 ZS un 420 Nm un piedzen aizmugures riteņus vai visus četrus, ja izvēlēta versija 530e xDrive.

Pircējiem tiks piedāvāts vēl viens hibrīds - BMW 545e – 400 Zs jaudīga versija, kas izveidota uz sešcilindru benzīna motora bāzes.

5.sērijas feislifta modeļa pirmizrāde iecerēta maija beigās.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
cewqhn 29.aprīlis 2020 11:14
2 1 Atbildēt

pārejas modelis hahaha

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 25

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Pāris, kas nav pāris. Kas kopīgs Lynk & Co modeļiem 02 un 08? (+ VIDEO)

Šoreiz TV Autoziņās salīdzinām divus it kā nesalīdzināmus Lynk & Co modeļus - elektromobili 02 un lādējāmā hibrīda 08. 02 kļuva par pirmo Lynk elektromobili Eiropas tirgū, un tas simboliski sekoja hibrīdautomobilim 01. Lynk & Co 08 turpretim ir tehniski identisks Volvo XC40. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 

351 211 eiro: Porsche gatavo kolekciju modeli par godu Ferdinandam Aleksandram Porše (+ FOTO) 2

Vācijas sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche paziņojis par jaunu īpašo modeli, kas tiks saražots 90 vienībās un piedāvāts kolekcionāriem par nedaudz vairāk kā 350 000 eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti