Volkswagen piesaka Arteon Shooting Brake un Gran Turismo 7

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 4.jūnijs 2020 11:01

Vācijas autobūves kompānija Volkswagen pieteikusi divus jaunus modeļus: modernizēto Arteon Gran Turismo liftbeku un šīs saimes universālu Shooting Brake. Abi pirmizrādi piedzīvos 24.jūnijā.

Pagaidām publicēts vien skiču zīmējums, kas sniedz priekštatu par gaidāmo jaunumu vizuālo tēlu, bet par tehnisko pusi informācijas nav sevišķi daudz – zināms vien, ka Volkswagen flagmanis iegūs jauno MIB3 multimediju iekārtu ar programmnodrošinājuma atjaunināšanas iespēju “pa gaisu”, kā arī otrā līmeņa autopilotu, kas darbosies līdz ātrumam 210 km/h, pārņemot savā ziņā automobiļa stūrēšanas, paātrināšanas un bremzēšanas procesus.

Eksperti pieļauj arī izmaiņas motoru klāstā, norādot uz iespējamo papildinājumu ar hibrīdiekārtu.

Interesanti, ka agrāk publicētie “spiegu attēli”, kas uzņemti FAW-Volkswagen rūpnīcā Ķīnā, liek domāt par vēl vienu Arteon atzaru – visādceļu modifikāciju, kas atšķiras ar plastikāta uzlikām pasargātiem sliekšņiem un riteņu arkām.  

Eiropas tirgū VW Arteon pārstāvēts kopš 2017.gada. Sagaidāms, ka drīzumā šī modeļa saimi papildinās jaudīgais modelis ar 330 Zs turbomotoru no Volkswagen Golf R.

Ja visas ziņas apstiprināsies, Arteon saimē būs GT liftbeks, Shooting Brake universāls, jaudīgais un visādceļu modelis.

 
7 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Antons 4.jūnijs 2020 18:24
3 2 Atbildēt

Īsti nesaprotu konceptu - Passat ar citu virsbūvi, bet par lielāko cenu.

Hjhjhj 4.jūnijs 2020 17:19
1 0 Atbildēt

Shooting brake po ponjatijam jabut ar divam durvem

vw 5.jūnijs 2020 11:28
1 0 Atbildēt

Nu un ko tu tur nesaproti? Pasats ar citu virsbūvi? Negribi nemt pasātu ar dārgo virsbūvi, ņem pasātu ar lēto virsbūvi, kur problēma?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

Nepilni 19 000 eiro - Hyundai piedāvā modernizēto i20 (+ FOTO)

Hyundai laiž pārdošanā modernizēto i20 par cenām, kas Vācijas tirgū pieejams par cenu, kas sākas no atzīmes 18 900 eiro. Lasīt vairāk

 

Jau 2030. gadā - Nissan pastāsta, kad atteiksies no iekšdedzes dzinējiem Eiropai 6

Nissan vadība atklājusi, ka jau līdz 2030.gadam atteiksies no jauniem iekšdedzes motoru modeļiem Eiropas tirgum – 5 gadus ātrāk nekā to prasa Eiropas Savienības direktīva. Lasīt vairāk

 

Viens no vecākajiem pasažieru vilcieniem dodas pēdējā braucienā (+ VIDEO) 4

Nejaušas tikšanās, pirmie randiņi un skolas dienas. 57 gadu garumā to visu varēja pieredzēt tā dēvētā 605. vilciena vagonos. Tas ir viens no vecākajiem pasažieru vilcieniem Latvijā, kuram nu pienācis laiks doties pelnītā atpūtā. Lasīt vairāk

 

Beļģijas muzejs Abarth Works izliek pārdošanā žiguļu un moskviču kolekciju 14

Antverpenes Abarth Works automuzejs nolēmis izpārdot dažādu izlaidumu žiguļu un moskviču kolekciju, ieskaitot vairākas autosportam uzbūvētas automašīnas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti