Briti cer uz Tesla atgriešanos 3

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 8.jūnijs 2020 11:30

Lielbritānija cer, ka elektroautomobiļu ražotājs Tesla ieinterēsies par valdības sagatavoto piedāvājumu un uzcels rūpnīcu arī Apvienotajā karalistē.

Lielbritānijai pēc breksita svarīgs katrs investors, tādēļ tiek apsvērts ikviens piedāvājums un meklētas iespējas, kā paplašināt piedāvājumu arī no savas puses.

Lielas cerības briti liek uz elektroautomobiļu ražotāju Tesla, kas pēc nesaskaņu noregulēšanas, lielā tempā ceļ savu rūpnīcu Vācijā.

Arī briti vēlas to pašu un kā ziņo mediji, Tirdzniecības ministrija jau esot rezervējusi 37 hektārus Somersitas  grāfistes industriālā parka teritorijā, kur piedāvājot elektroautomobiļu ražotājam izdevīgus nosacījumus savas rūpnīcas, pētījumu un attīstības centra izveidei.

Tirdzniecības ministrija uzskata, ka projektam ir perspektīvas, ņemot vērā to, ka labās puses satiksme Eiropā ir Lielbritānijā, Īrijā, Maltā un Menas salā, kur potenciāli varētu pārdot aptuveni 150 000 automašīnu.

Tagad „bumba ir Tesla pusē”, taču Īlona Maska atbilde, vismaz ne parāk tālā pagātnē bija „nē” – jo breksita rezultātā izveidojusies pārāk neskaidra situācija.

Ja Tesla tomēr pārdomās, amerikāņiem tā būs savā ziņā atgriešanās, jo pats pirmais Tesla modelis – Roadster – tapa uz britu Lotus Elise bāzes.

 
3 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
krokodila asaras 8.jūnijs 2020 14:47
10 0 Atbildēt

man ar nav žēl - lai sūta ķīniešu Changli par 900 dolāriem un brauc ar tiem

Vernons 8.jūnijs 2020 13:45
8 0 Atbildēt

Lai teic Paldies Borisam Džonsonam!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (+ FOTO) 2

Spriežot pēc ceļotāju iesūtītajiem attēliem, kas uzņemti 12.05.2026. "Neste" uzpildes stacijās Veru un Gulbenē, svaru kausi lētākās degvielas uzpildei atkal nosveras par labu Igaunijai. Lasīt vairāk

 

Pēc trim smagiem negadījumiem mediķi atgādina par aizsargekipējuma nozīmi motociklistiem 2

Pēc diennakts laikā notikušiem trim smagiem ceļu satiksmes negadījumiem ar motociklu vadītāju iesaisti mediķi aicina pievērst uzmanību aizsargķiveres un piemērota ekipējuma nozīmei. Lasīt vairāk

 

Vairāk par 1000 Zs, 15 vienības, 8 miljoni dolāru: Lamborghini prezentē Fenomeno Roadster (+ FOTO) 2

Itālijas superauto ražotājs Lamborghini prezentējis savu līdz šim jaudīgāko atvērta tipa sporta automobili – Fenomeno Roadster. Lasīt vairāk

 

Pēc sadursmes ar "BMW" motocikls paliek karāties luksofora mastā (+ VIDEO) 9

Neparastā avārija notikusi ASV, 9.maijā. Tiek ziņots, ka motocikla vadītājs ar nopietnām traumām nogādāts slimnīcā, autovadītājs neesot cietis. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti