Volkswagen būvē rūpnīcu ID.4 ražošanai 2

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 7.jūlijs 2020 10:56

Volkswagen ir sācis pārkārtošanas darbus, lai pielāgotu Emdenas rūpnīcu elektroautomobiļu ražošanai. 2022.gadā tur uzsāks ID.4 ražošanu.

Emdenas rūpnīcā pašlaik tiek ražoti jaunie Passat un Arteon un tā tas paliks arī vairāku gadu pārejas periodā, taču nākotnē šī ražotne pārorientēsies uz elektroautomobiļiem. 2022.gadā uz konveijera stāsies ID.4, vēlāk sekos citi zīmola elektriskās piedziņas modeļi. Paplašināšanas pēdējā posmā ražošanas jauda šajā objektā tiks pacelta līdz tādam līmenim, lai gadā varētu izlaist 300 000 elektrisko transportlīdzekļu.

Rūpnīcas modernizēšanas procesā galvenā būve ir jaunā, gandrīz 50 000 kvadrātmetru lielā montāžas zāle, kas tiks atvēlēta vien elektroautomobiļu ražošanai. Presēšanas un virsbūvju izgatavošanas cehi tiks paplašināti par 23 000 kvadrātmetriem, tiks modernizēta krāsošanas halle, turklāt 6000 kvadrātmetri atvēlēti telpai, kur notiks ID. saimes “firmas zīmes” – Bi Color melno jumtu krāsošanai.

Plānotas arī jaunas noliktavas un citas ražošanai nepieciešamas ēkas, kam jābūt gatavām līdz 2021.gada vasarai.

Atgādināsim, ka Volkswagen mērķis ir kļūt par pasaules tirgus līderi elektriskās mobilitātes jomā, līdz 2025. gadam kompānija plāno laist tirgū vairāk nekā 20 pilnībā elektriskus modeļus.

 

 
2 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
viencexperc 10.jūlijs 2020 17:18
1 0 Atbildēt

... pa kuru atvest ķīniešu akumulatorus.

Tikai Tesla arī sāka būvēt gigafabriku Vācijā.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

iAuto pirmais testa brauciens ar Latvijā tik populāro un jauno apvidus auto "Toyota RAV4" (+ VIDEO) 6

Vai tas joprojām ir tas pats uzticamais ģimenes apvidus auto, vai "Toyota RAV4" ir gājusi pārāk tālu? Jaunais "RAV4" vairs neizskatās pēc pieticīga pilsētas auto – ar 309 ZS jaudu, digitālu vadību un rekordlielu elektrisko nobraukumu. Skaidrojam, vai sestā paaudze attaisno uz to liktās cerības. Lasīt vairāk

 

ASV autobūves uzņēmumi varētu pievērsties kara tehnikas ražošanai 2

ASV valdība Donalda Trampa vadībā apsver iespēju iesaistīt lielos autobūves uzņēmumus ieroču ražošanā. Lasīt vairāk

 
 

Līdz 120 km/h - atsevišķos valsts autoceļu posmos palielina maksimāli atļauto braukšanas ātrumu 13

Atsevišķos valsts autoceļu posmos no šodienas palielinās maksimāli atļauto braukšanas ātrumu, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti