Hyundai laiž klajā sportisko Elantra (+ FOTO) 2

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 14.augusts 2020 5:48

Dienvidkorejas autoražotājs Hyundai iepazīstinājis ar jaunās paaudzes Elantra sedana sportisko versiju N-Line. Automašīna, kas konkurēs ar Volkswagen Jetta GLI un Honda Civic SI, pārdošanā nonāks 2020.gada nogalē.

N-Line modifikācija ieguvusi agresīvāka dizaina radiatora režģi, kas izceļas ar lielām spraišļu rūtīm un vizuāli saplūst ar slīpajiem lukturiem. Tam jāpieskaita oriģinālie 18 collu riteņu diski, sānu uzlikas, profilētais motora pārsegs un gaisa pieplūdes atveres, ko sedz radiatora restei līdzīgs režģis. Aizmugurē N-Line modifikācija zīmīga ar sportiskajiem modeļiem raksturīgo difuzoru, bagāžnieka spoileri un izplūdes sistēmu ar dubultiem izvadiem.

Automašīnas salonā iebūvēti sporta sēdekļi, ar ādu apvilkta trīs spieķu stūre, kā arī pedāļi ar metāla uzlikām.

Hyundai Elantra N Line aprīkots ar 1,6 litru turbo četrcilindru dzinēju, kas attīsta 204 Zs jaudu un 264 Nm griezes momentu. Motors darbojas kopā ar septiņu ātrumu robotizēto pārnesumkārbu vai sešpakāpju mehāniku. Komplektā arī modernizēta balstiekārta un bremzes ar lielākiem bremžu diskiem.

Parastās Hyundai Elantra jaunās paaudzes modeļa motoru piedāvājumā ir divlitru agregāts, kas attīsta 150 Zs (180 Nm) un darbojas kombinācijā ar variatora transmisiju, kā arī pirmoreiz – hibrīdiekārta ar 1,6 litru benzīna motora un elektromotora savienību, kas attīsta 141 Zs.

Populārākie komentāri

2 Lasīt visus komentārus →
2 4 Atbildēt

Fūū, varbūt ar laiku pieradīšu, bet jaunais aziātu dizains šķiet tik atbaidošs!

2 0 Atbildēt

Žēl ka sportiskā ir tikai versija. 200zs ir tālu no sporta, tātad to automāta kloķi varēja nemaz nelikt.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Porsche Taycan varētu pazust no tirgus līdz 2030. gadam

Atkal uzjundījušas runas par to, ka Porshe elektriskā flagmaņa dienas ir skaitītas. Par to runāts ne reizi vien, tomēr ražotājs šo informāciju pagaidām nav oficiāli apstiprinājis. Lasīt vairāk

Auto union šodien (15.08) līdz 18.00 pie Brīvības pieminekļa (+ VIDEO) 2

Audi Union C-Type – vienvietīga sacīkšu automašīna Lasīt vairāk

Iesūdz tiesā – Mercedes-AMG salonā var apdedzināties 2

Divi dārgo Mercedes-AMG automobiļu īpašnieki negribot tikuši pie apdeguma AMG uzraksta formā. Lasīt vairāk

Pie Jūrkalnes vieglās un kravas automašīnas sadursmē bojā gājuši divi cilvēki (+ VIDEO) 6

Smaga avārija šorīt paralizēja satiksmi uz autoceļa Ventspils - Grobiņa pie Jūrkalnes. Vieglās un kravas automašīnas sadursmē bojā gājuši divi cilvēki. Vērtējot situāciju notikuma vietā, eksperti lēš, ka vieglās automašīnas ātrums varētu būt bijis ap 200 kilometriem stundā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti