Seat uzsāk Tarraco e-Hybrid pārdošanu (+ FOTO) - iAuto

Seat uzsāk Tarraco e-Hybrid pārdošanu (+ FOTO) 2

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 17.janvāris 2021 10:06

Spānijas autobūves uzņēmums Seat uzsācijs krosovera Tarraco e-Hybrid pārdošanu. Ar elektrību šāds automobilis var nobraukt 55 kilometrus.

Seat Tarraco e-Hybrid aprīkots ar hibrīdiekārtu, kura apvieno 1,4 litru 150 Zs benzīna motoru ar 115 Zs elektromotoru. Sistēma strādā kombinācijā ar sešu pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu un attīsta kopējo jaudu 245 Zs (400 Nm).

Ražotājs norādījis, ka 55 km krosovers var nobraukt tikai ar elektrību vajadzības gadījumā paātrinoties līdz 140 km/h, bet vidējais degvielas patēriņš pēc NEFZ normatīviem Plug-in hibrīdautomobiļiem ir 1,8 litri uz 100 km.

Tarraco e-Hybrid ir dvas pogas, kas izmainīs tā raksturu: e-Mode, kas ieslēdz elektrisko režīmu un s-Boost, kas aktivizē sporta režīmu.

Akumulatoru var uzlādēt izmantojot 2,3 vai 3,6 kW lādētāju. Pirmajā gadījumā pie rozetes jāpavada piecas stundas, otrā pietiks ar 3,5.

Volkswagen rūpnīcā Volfsburgā ražotā spāņu krosovera cena Vācijā ir 46 270 eiro.

 
2 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
autoparts777 17.janvāris 2021 12:12
4 0 Atbildēt

46t€ par 1,4 dzinēju?

Tā ir BMW M2 cena.

Pateriņs protams ir tas pats kas dīzeļgeita.

Te ir raksts par to.

www.electrive.com/2020/09/28/ph...than-approved/

walker 17.janvāris 2021 11:53
3 1 Atbildēt

Tas pipsis uz ietves noparkojies?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen nodevis klientam divmiljono elektriskās automašīnas eksemplāru 3

Volkswagen turpina ceļu uz elektrisko mobilitāti un ar divmiljono eksemplāru tas sasniedzis svarīgu punktu savā attīstības stratēģijā. Lasīt vairāk

 

Austrijas policisti vīlušies elektromobiļu pieredzē 22

Austrijas policijas un glābēju dienesti jau kopš 2024. gada testē elektriskās piedziņas transportlīdzekļus, tomēr vērtējums tiem ir neglaimojošs – nopietnu uzdevumu pildīšanā var paļauties tikai uz benzīna un dīzeļa automašīnām. Lasīt vairāk

 

Vāji pārdošanas apjomi: AUDI samazina E5 Sportback cenu Ķīnas tirgū 5

Jaunizveidotā zīmola AUDI pirmā modeļa E5 Sportback cena uz noteiktu laiku samazināta par vairākiem desmitiem tūkstošu juaņu, ražotājam mēģinot uzlabot pārdošanas apjomus, kas neattaisno uzņēmuma cerības. Lasīt vairāk

 

Par 20 000 dolāriem lētāk: Tesla laiž klajā pieticīgāku Cybertruck versiju 18

Tesla sagatavojusi vienkāršotu elektriskā pikapa Cybertruck pilnpiedziņas versijas modeli, ko piedāvā klientiem par ievērojami zemāku cenu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti