Par 45 eiro mēnesī – Opel piedāvā iznomāt pilnībā elektrisko Rocks - iAuto

Par 45 eiro mēnesī – Opel piedāvā iznomāt pilnībā elektrisko Rocks 26

 

Foto: Opel

iAuto.lv | 6.jūnijs 2025 4:27

45 eiro mēnesī vai 7990 eiro, ja izlemjat to pirkt, turklāt vadīt šo četrriteņu transportlīdzekli var jau no 15 gadiem.

Opel sagatavojis vilinošu piedāvājumu tiem, kas meklē kompaktu pārvietošanās līdzekli pilsētai, piedāvājot elektrisko Rocks ar 8 zirgspēku jaudu un sniedzamību līdz 75 kilometriem. 2,41 m garais četrriteņu transportlīdzeklis piedāvā vietu diviem braucējiem, maksimālo ātrumu 45 km/h un uzlādi no parastā mājas elektrotīkla.

Jau sērijveidā tas aprīkots ar diožu lukturiem, panorāmas jumtu, apsildes un ventilācijas sistēmām. Transportlīdzeklim ir divas durvis: pasažierim tās atveras kā parasti, bet vadītājam – pretēji braukšanas virziena vai līdzīgi kā Rolls-Royce līmuzīniem.

Opel Rocks Vācijā drīkst vadīt jau no 15 gadiem.

Piedāvājums ir spēkā Vācijā un ilgst līdz 30. jūnijam.

 
26 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Ha 6.jūnijs 2025 9:24
7 4 Atbildēt

Pie mums par 45€ mēnesī var dabūt 20 gadīgu lūzni,  apšaubāmā kantorī.

Mehs 6.jūnijs 2025 10:56
7 2 Atbildēt

Šitādiem Kraukšķiem uz šosejas būtu jāaizliedz parādīties. Pa pilsētu lūdzu.

He 6.jūnijs 2025 14:47
6 1 Atbildēt

Drīzāk uz 3 dienām, nevis mēnesi.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 19

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Degvielas uzpildei pietiek ar 90 sekundēm priekš 800 kilometriem, kad to sasniegs elektrouzlāde? (+ VIDEO) 26

Daudz runāts par elektrouzlādi, bet cik ātri var piepildīt degvielu? SANĀCA 90 sekundēs 800 km vai 60 litri. Degvielas cenas: Dīzelis 1.497 un 95 benzīns 1.517 EUR - 13.12.2025 Lasīt vairāk

 

Ar ķīniešu palīdzību – Spānijas pikapu ražotājs Santana Motors atgriežas apritē (+ FOTO) 2

Santana Motors, pikapu un bezceļu auto ražotājs no Spānijas, atgriežas apritē ar Ķīnas investoru palīdzību. Vispirms pircējiem tiks piedāvāts pikaps ar hibrīda un dīzeļdzinēja motoru, citi modeļi sekos. Lasīt vairāk

 

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rotā savu tehniku un dodas izbraucienā (+ VIDEO)

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rīko visā Latvijā pamanītu akciju – sagaidot trešo adventi, viņi rotā savu tehniku un dodas izbraucienā. Iniciatīvas autori ir Knipu ģimene no Dekšāru pagasta, lai sagādātu svētku brīnumu sev un citiem, kā arī vēl vairāk saliedētu vietējos iedzīvotājus. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti