Audi A4 2011 1.8 tfsi

Oskarsc Reģ.: 27.04.2024

Sveiki ! 

Varbūt kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmu , 

Kad ar auto ir pabraukts kādu brīdi un tiek noslāpēts , pēc mirkļa kad mēģina piedarbināt , tad ir dzirdami tikai klikšķi motoru negriež . 

Kādu brīdi kad esi nočakarējies un mēģinājis pielaist , tad auto pieliec . 

Kas varētu būt vainīgs pie šī visa ?

 
Sawron Reģ.: 26.04.2022
3 4 Atbildēt

Kas varētu būt vainīgs pie šī visa ? Pilnīgi droši, ka tā ir tunberga! Viņai patīk sačakarēt visu, kas saistīts ar iekšdedzes dzinējiem...

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Vistriviālākais (un ticamākais) variants būtu beigts starteris.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jāvedā līdzi slotas (vai grābekļa) kātu un vismaz vienu passažieri.Kurš klauvē ar to kātu pa starteri, kamēr tu griez atslēgu.

-ai,nē, neder, starteris nevar būt Vainīgs.13 gadi priekš startera nav itin nekas, tie praktiski viņam ir tikai paši pirmie soļi patstāvīgajā (pastāvīgajā?) dzīvē.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es nopietni šaubos ka te pie vainas būtu starteris. Cik man ir bijusi pieredze ar starteriem, tie vai nu darbojas, vai nedarbojas, un situācijā kur starteris ir apstājies beigtu ogļu dēļ, vienīgais pagaidu risinājums lai panāktu ka tas uz laiku atkal darbojas, ir pēc uzstumšanas ieslēgt starteri lai motors šo griež, līdz tas aiziet.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Man pašam pagājšvasar bija, ka karstai mašīnai starteris regulāri noķīlēja un nevarēja pielaist, kamēr nebija atdzisis. Izrādījās, ka vienkārši bija sabiruši gultņi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad inženieri tev tur kaut ko sapisušies, ja tev tur ir gultņi kam sabirt. Vēl nevienu tādu starteri neesmu redzējis, manējajiem visiem ir bukses.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Mitsubishi inženieru lolojums. Bet nu štrunts, 17 gadus nogāja, pēc restaurācijas gan jau kādus gadiņus vēl pagriezīs 😎

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tieši klikšķ - vai ir pārliecība ka starteris, vai tomēr tikai releji salonā?

Oskarsc Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas tieši klikšķ - vai ir pārliecība ka starteris, vai tomēr tikai releji salonā?

No salona trokšņi nenāca , klikšķis no motortelpas bija .

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Parādiet/"man" lūudzu kādu vienu tādu 13 gadus vecu Starteri. NodeMonstrējiet, kāds (cik Skaists) tas izskatās no "iekšējās iekšpuses".Jā. ;p

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

visticamakais un visvienkaršākais ir pārbaudīt starteri, bet nav 100 proc. ka vainīgs starteris., ka nevar pagriezt dzinēju. Man vienam seatam bija līdzīgi, bet tā nebija startera vaina, diemžēl vainu tā arī nemeklēji, jo pārdevu  to auto ar defektu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti