Volvo C70

Lady Reģ.: 09.06.2004

Labdien cien., volvisti!

Jautājums ir par šo modeli.

Izšķirstiju visu diskusiju sarakstu, bet par šo modelīti nekas nav minēts.

Konkrētāk gribētu zināt par iespējamajām problēmām eksplutācijā. Vai nav raksturīgi automāta defekti? Kā kalpo turbīna? Cik dārga varētu būt eksplutācija, jo skaidrs, ka šim auto lietotas detaļas, laikam jau nevar dabūt.

Konkrētais objekts varētu būt šis: auto.delfi.lv/placis.php?op=show&sid=23180

Varbūt Jūsu (volvistu) aprindās ir kautkas zināms par šo konkrēto auto?

Jau iepriekš pateicos par atbildēm!

 
1 2 3
Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

tt rakstīja:japāņu sportiniekiem nav nepietiekama pagriežamība

Tikai nevajag ... pameegjini ar priekshpiedzinjas japaanju sportinieku panjemt 90 graadu liikumu, pasties kaa sliid aaraa...

Buutiibaa ja runaa par iistu sporta auto ar taadu ko brauc par trasi tad nu tam ir krietni paartaisiita piekare lai liikumos buutu noturiigs.

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Volvo TRACs straadaa ar ABS starpnieciibu, tobish uz prieksheejaas ass tiek piebremzeets izspoleejoshais rats.

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

tt rakstīja:japāņu sportiniekiem nav nepietiekama pagriežamība

tur tu maldies.

jo cietāka piekare, jo lielāks pagrieziena rādiuss.

piem civic 1.6 vti pagrieziena rādiuss ir pat lielāks nekā S klases mersim, vai pat tam pašam 1.5 vtec civicam

iespējams, runājam par dažādām lietām:

es runāju par to, ka c70 piemēram, ir jāpagriež stūre par vairāk grādiem, nekā, piemēram, Celicai, lai ierakstītos pagriezīenā. un tas no personīgās pieredzes. Un iespējams, tas ir arī atkarīgs arī no ātruma kādā brauc, resp., adaptīvā.

Krancis Reģ.: 23.07.2004
0 0 Atbildēt

tt rakstīja:

ibio rakstīja:

tt rakstīja:japāņu sportiniekiem nav nepietiekama pagriežamība

tur tu maldies.

jo cietāka piekare, jo lielāks pagrieziena rādiuss.

piem civic 1.6 vti pagrieziena rādiuss ir pat lielāks nekā S klases mersim, vai pat tam pašam 1.5 vtec civicam

iespējams, runājam par dažādām lietām:

es runāju par to, ka c70 piemēram, ir jāpagriež stūre par vairāk grādiem, nekā, piemēram, Celicai, lai ierakstītos pagriezīenā. un tas no personīgās pieredzes. Un iespējams, tas ir arī atkarīgs arī no ātruma kādā brauc, resp., adaptīvā.

Nu ja tev slinkums stūri grozīt, tad to droši vien pat servisā var izlabot, bet nu ar tādu stūri kā kaut kādam kartingam braukt jau toč negribās - tomēr lielāka iespēja ka sanāk kaut kur šaurā vietā nedaudz kļūdīties un skaties ka jau sāns nobružāts. Katrā ziņā stūres grieziens nav tas uz ko pārāk kritiski būtu jāskatās.

Ja runā par to, cik grādos var riteņus sagriezt, tad tas gan jau svarīgāk, piemēram es par savu FWD 850 nesūdzos - ļoti elegants izgrieziens, pat labāks nekā dažiem labiem RWD BMWee.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

tt rakstīja:japāņu sportiniekiem nav nepietiekama pagriežamība

tur tu maldies.

jo cietāka piekare, jo lielāks pagrieziena rādiuss.

piem civic 1.6 vti pagrieziena rādiuss ir pat lielāks nekā S klases mersim, vai pat tam pašam 1.5 vtec civicam

tak jo lielaks motors jo sliktak griežās

Krancis Reģ.: 23.07.2004
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

ibio rakstīja:

tt rakstīja:japāņu sportiniekiem nav nepietiekama pagriežamība

tur tu maldies.

jo cietāka piekare, jo lielāks pagrieziena rādiuss.

piem civic 1.6 vti pagrieziena rādiuss ir pat lielāks nekā S klases mersim, vai pat tam pašam 1.5 vtec civicam

tak jo lielaks motors jo sliktak griežās

Nu var jau riteņus izlikt ārpus korpusa

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Paga paga par ko tagad te ir fleims? Par to ka prikshpiedzinjas auto ir nepietiekama pagriezhamiib - Understeer , kas rodas ja ar priekshpiedzinjas auto braucot liikumaa ar paaraak lielu paatrinaajumu izsliidz prieksheejaa ass? Vai pagrieziena raadiusu? Taas buutiibaa ir divas dazhaadas lietas....

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Ehh,...nu jau aiziet OFFTOPIC

Volvo C 70 ir teema...

audicoupe Reģ.: 22.09.2002
0 0 Atbildēt

man arii taada pati doma kaa lady iegaadaaties sho kupeju,bet taa laagaa neviens te nekaa nav pastaastiijis,piemeeram kaadas izmaksas ir ritoshajai daljai un cik ilgi taa kalpo???

audicoupe Reģ.: 22.09.2002
0 0 Atbildēt

un varbuut kaads zina cik vinjai ir pashmassa un pilnaa massa ar 2.5T dzineeju?

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

audicoupe rakstīja:un varbuut kaads zina cik vinjai ir pashmassa un pilnaa massa ar 2.5T dzineeju?

Volvo S70 ar 2.5 bez turbo, bet ar automātu, pašmasa ir 1370 kg, pilna masa - 1896 kg. Domāju, ka ar ļoti līdzīgiem cipariem var rēķināties arī C70.

audicoupe Reģ.: 22.09.2002
0 0 Atbildēt

es domaaju kad C70 kupeja buus vel smagaaka,jo mana audi kupeja ar 2.6 quattro jau sver 1400kg,pilnaa 1860kg!

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt
tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt
tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt
audicoupe Reģ.: 22.09.2002
0 0 Atbildēt

paldies pashmassa 1428kg,runaajot par audi, taa, kaa no 96 gada lidz pat shodienai nav izlaista neviena 4 vietiiga kupeja,un naakamaa A4 coupe buus tikai 2007 gadaa,jaameklee citi varianti,man vinja vizuaali patiik,tagad tik jaanoskaidro tehniskaa puse!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Gunars_V rakstīja: Cik atminos lasījis - tas ir atkarīgs no automašīnas izlaiduma gada un TRACS izpildījuma. Atceros lasījis, ka agrīnais TRACS priekšpiedziņas vāģiem kontrolēja tikai abu priekšējo riteņu griešanās ātrumus. Savukārt vēlāk tika aptverti visi četri riteņi.

Nu un, tas nozīmē, ka sākotnējā izpildījumā TRACS vienkārši izlīdzina riteņu griešanās ātrumu, un, līdz ar to, ja ir pietiekami irdens/slidens ceļa klājums, tad var spolēt uz nebēdu - bet ar vienādā ātrumā spolējošiem riteņiem Ja TRACS kontrolē visus četrus riteņus, tad cita lieta.

Manā gadījumā TRACS ir uzstādīts tikai uz priekšējiem riteņiem, un, straujāk uzdodot gāzi, vāģis spolē uz nebēdu, gan uz slapja asfalta vai betona, gan smiltīs. Bet vispār jau TRACS darbību var dzirdēt - ir tāds specifisks tirkšķis - tieši pēc tā arī var dzirdēt, ka "UPS, laikam izspolējās!".

ivka rakstīja:

Paskaidrojiet man nesapratējam - točno var izspolēt ar TRACS? Kam tad šis ir domāts ja ne pret-izspolēšanai? Vienk. gribu zināt vai man strādā TRACS vai nē - no smiltīm kārpoties ārā šķiet ka nespolē (tiesa gan bērt grīdā smilšu kastē neesmu provējis), a konkrēti grīdā uz slapja asfalta spolē kā maziņais....

kuraa gadaa taas TRACS versijas mainiijaas?

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

audicoupe rakstīja: paldies pashmassa 1428kg,runaajot par audi, taa, kaa no 96 gada lidz pat shodienai nav izlaista neviena 4 vietiiga kupeja,un naakamaa A4 coupe buus tikai 2007 gadaa,jaameklee citi varianti,man vinja vizuaali patiik,tagad tik jaanoskaidro tehniskaa puse!

S70 ir dallas ritossajaa no audi 100 Taa ka taalu no audi nav!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja:

audicoupe rakstīja: paldies pashmassa 1428kg,runaajot par audi, taa, kaa no 96 gada lidz pat shodienai nav izlaista neviena 4 vietiiga kupeja,un naakamaa A4 coupe buus tikai 2007 gadaa,jaameklee citi varianti,man vinja vizuaali patiik,tagad tik jaanoskaidro tehniskaa puse!

S70 ir dallas ritossajaa no audi 100 Taa ka taalu no audi nav!

piemeeram, kuras?

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

150zs rakstīja:

audicoupe rakstīja: paldies pashmassa 1428kg,runaajot par audi, taa, kaa no 96 gada lidz pat shodienai nav izlaista neviena 4 vietiiga kupeja,un naakamaa A4 coupe buus tikai 2007 gadaa,jaameklee citi varianti,man vinja vizuaali patiik,tagad tik jaanoskaidro tehniskaa puse!

S70 ir dallas ritossajaa no audi 100 Taa ka taalu no audi nav!

piemeeram, kuras?

Preciizi nepateikssu kuras, bet priekssaa stuures sisteemaa!!!!!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

kaads var plzzzz atbildeet par to TRACS sisteemu?

ermondo Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vobšem es ar esmu saziepējies uz C70... cik no jums varēju saprast, tad jāņem 2,3 turbo..., jo tas niknāks un ekonomiskāks...

Tā ir vai es pārpratu?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Pareizi, meklee rokaa T5!

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

Jaa T5 ir laba izveele, tikai jaaskataas lai nav paaraak nobraukts, jo tad motoriitim rodas laba apetiite uz labu ellu! Un ja videejais pateerinsh 13l uz simtu apmierina njem tik ciet!

Pats jau vairaak kaa gadu braucu ar T5 un ceelins tam auto loooti soliids!

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

C 70 patiesībā tāds babskijs auto tapēc ir liela cerība,ka neko īpaši nojāts nebūs.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti