elektroprobleema

JaanisS Reģ.: 25.02.2004

auto: saab 9000 2.0L turbo 1990.g.

probleema: autinju nevar iedarbinaat, meistars saka ka nav dzirksteles. itkaa vaina esot borta kompii vai arii kautkur vados. pats negrib njemties ar elektriibu.

vai kaads nevareetu ieteikt kaadu servisu vai elektrikji, kur par sapraatiigu cenu noskaidrotu, kas ar to kompi noticies ?

 
1 2 3
Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Vienkārši izlasi šitos:

www.danielsternlighting.com/...

www.danielsternlighting.com/...

tad būs skaidrs kāpēc Azuuro (kas ir viegli dzeltenīgas, nevis riktīgi dzeltenas) ir tieši tas kas vajadzīgs miglas lampām

snow rakstīja: nup ta jau sanak ka tomer labi ja miglinieki savadaka krasa

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Pats izdomāji vai kautkur dzirdēji? Diezgan šaubīga atziņa. Kāpec tad philips pūlās ražojot šādas spuldzītes: www.lighting.philips.com/...

Atzinja guuta no pieredzes. Palietoju Allweather kaadu laicinju atpakalj + balti miglinieki. Ar redzamiibu bija pabriesmiigi. Vai nu vienu, vai otru - bet kopaa nebija baudaamas.

Jebkursh jauns produkts pirmkaart ir maarketings! Un razotaajs to noteikti slavees. Jo pietiks, ka katrs auto lietotaajs nopirks kaut vai 1x izmeegjinaashanai. Bet paskaties uz celjiem! Cik daudz tur redz shiis "kraasainaas" gaismas? Cilveeki tomeer izveelas paarsvaraa baltu gaismu! Arii + 50% lampas.... Produkts ir ieguuts noiisinot kveeldiegu , bet cena ir x2 un kalposhanas laiks ir /2. Ja konkreetak, tad ~ 500h pret ~ 250h muuzja.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

pie kam Allweather bija savdabiigi "eenas" plekji uz celja vietaas, kur mainiijaas spektrs.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

man tas narva azzuro maksaja katra 5Ls varbut tadel maz vinas perk?

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Un lietoji viņas tieši pretējā kombinācijā kā būtu jādara. Tad ko tu centies ar to panākt?

Normāla kombinācija ir dzeltenā spektra lampas migleniekos (pareizi noregulētos) + balti tālie.

Arnijs rakstīja:

Atzinja guuta no pieredzes. Palietoju Allweather kaadu laicinju atpakalj + balti miglinieki. Ar redzamiibu bija pabriesmiigi. Vai nu vienu, vai otru - bet kopaa nebija baudaamas.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Un lietoji viņas tieši pretējā kombinācijā kā būtu jādara. Tad ko tu centies ar to panākt?

Normāla kombinācija ir dzeltenā spektra lampas migleniekos (pareizi noregulētos) + balti tālie.

Arnijs rakstīja:

Atzinja guuta no pieredzes. Palietoju Allweather kaadu laicinju atpakalj + balti miglinieki. Ar redzamiibu bija pabriesmiigi. Vai nu vienu, vai otru - bet kopaa nebija baudaamas.

Panaakt necentos neko! Vnk auto, kuram bija standartaa miglinieki, ieliku lielajaas lampaas Allweather spuldzes! Un peec nedeeljas izmetu! Var jau buut, ka preteeji ieliekot, nedaudz arii kaut kas mainaas. Bet galvenaa atzinja no taa visa bija - nekombineet ar spektriem!

2 snow.... Bet cik tad tur taa darba! Nomaini un apskaties! nepatiks - izmetiisi aaraa! Jo daudz kas ir atkariigs arii no optikas iipatniibaam. Es gan domaaju, ka kopaa ar xenon labaak buutu kaut kas no cool blue seerijas

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Man darba auto ir xeon lampas. Sūdīgā laikā un lietū tā zilganā gaisma nav diezko patīkama. Ja brauc rīktīgā tumsā pa lietu - redzmība sliktāka nekā ar mana privātā dzeltenīgajiem migleniekiem.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Man darba auto ir xeon lampas. Sūdīgā laikā un lietū tā zilganā gaisma nav diezko patīkama. Ja brauc rīktīgā tumsā pa lietu - redzmība sliktāka nekā ar mana privātā dzeltenīgajiem migleniekiem.

Vislabaakaa gaisma ir ar kvalitatiiviem papildniekiem. Standarta auto optikai tomeer taa izkliede noeed tos luksus. Papildnieki (parasti) ir vairaak fokuseeti, liidz ar to gaismas atdeve ir izteiktaaka! Buus pacietiiba, uztaisiishu fotosesiju uz kaada mezja celja. Standarta gaismas + miglinieki+ papildus lukturi , dazaadaas variaacijaas... Tomeer interesanti!

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Piekrītu. Oriģinālie miglenieki parasti ir tikai vārda pēc. Riktīgā miglā neko nevelk. Pieskrūvējot papildus 2x55W migleniekus efekts ir

Šitam sviestainajam rudenimziemai turpinoties sāku domāt arī par papildus tālajiem..

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

pie pašreizējā mašīnu daudzuma uz ceļiem, tālās gaismas vispār nav vajadzīgas, vismaz Rīgas apkārtnē

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Es braucu daudz tālāk kā Rīgas apkārtne

arba rakstīja: pie pašreizējā mašīnu daudzuma uz ceļiem, tālās gaismas vispār nav vajadzīgas, vismaz Rīgas apkārtnē

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Man darba auto ir xeon lampas. Sūdīgā laikā un lietū tā zilganā gaisma nav diezko patīkama. Ja brauc rīktīgā tumsā pa lietu - redzmība sliktāka nekā ar mana privātā dzeltenīgajiem migleniekiem.

to es a i noverojis ka xenon shada lietaina rudens laika kamer nav sniegs i sliktaki ka parasto lampu gaisma. tadel ari gribu ielikt miglinieko dzelteno gaismu.

par papildlukturiem 100% piekritu skandinavija ari norvegija redzeju loti daudziem pretimbraucoshiem auto.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti