Alfa Romeo GT

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006

Vai kaads var pateikt Alfa Romeo GT plusus, miinusus. Kaadas runas kliist par sho konkreeto auto modeli.

Redzeeju, ka ir arii modelis ar diizeljdzineeju. Kas vinjiem tos dzineejus piegaadaa, kaa kalpo?

Nu, vienvaardsakot, nepiecieshama informaacija....

 
1 2 3 4
Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Aspraatiici par sevroletu juus te raxtaat

Autoitalia tieshi tagad esot viens GT diizelis labaa komplektaacijaa pa 27300 EUR. Diizelis ir diizeli un veel jo shaubiigaak izklausaas tieshi shaada summa AR + diizelis.... Nu nezinu, nezinu.

Nesaprotu, kaadeelj elbe (laikam, ka shis ir zveerinaats AR'ists) man iesaka par taam naudinjaam njemt skodu.

Man gribaas braukt, nevis pa servisiem dziivoties, negribaas arii visu naudinju autinjaa ielikt. Pareekjinot kas un kaa, liekas, ka varu atljauties auto pa 25000 EUR (ja cieshi savelk jostu- 28000), tadeelj skatos, kas labs ir shajaa cenu kategorijaa...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Endzuli esmu redzējis tikai atpakaļgaitā no benzīntanka , zem ķieģela, braucot ārā, tā kā viņam remonti nedraud, tam gan arī M5 nav vajadzīgs

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Aspraatiici par sevroletu juus te raxtaat

Autoitalia tieshi tagad esot viens GT diizelis labaa komplektaacijaa pa 27300 EUR. Diizelis ir diizeli un veel jo shaubiigaak izklausaas tieshi shaada summa AR + diizelis.... Nu nezinu, nezinu.

Nesaprotu, kaadeelj elbe (laikam, ka shis ir zveerinaats AR'ists) man iesaka par taam naudinjaam njemt skodu.

Man gribaas braukt, nevis pa servisiem dziivoties, negribaas arii visu naudinju autinjaa ielikt. Pareekjinot kas un kaa, liekas, ka varu atljauties auto pa 25000 EUR (ja cieshi savelk jostu- 28000), tadeelj skatos, kas labs ir shajaa cenu kategorijaa...

Dīzelis?

Rokas smirdēs. Kā arī, kas tad par labu dīzeli ir itāļiem?

Ar jaunu mašīnu no servisa netiksi ārā - visu laiku tam alfas dīzelim kauko remontēs un darīs...

Ka Tev saka ej pērc Hjundaju kādu, Chevroletu, Škodu to pašu...

Ja anepatīk - taku nepērc neko.

Nop[erc trolejbus...a mēnešbiļeti un braukā...

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Tieshi taa arii ir, ka kaa rezerves variantu skatos tieshi octavia RS diizeli....

Laikam tieshaam shii diskusija ir neaugliiga, kameer nav pameegjinaats konkreetais autinsh...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

RS octavija par 24 e ar zenonu, ādu un 170 hp dieseli ir BAIGI OK īstenībā. Tur pilns faršs tai mašīnā salikts turklāt nebūs visu laku sēdeklis jācilā, ja kāds gribēs aizmugurē iekāpt. Tā vien jau ir extra.

+ vēl jaunās škodas NELŪST

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

a alfas plīst, lūst, viss dārgs, viss slikti. Nakuj tev to alfu? Kur tu viņu remontēsi? Pie dīlera?

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Tur jau taa lieta, ka pa 24k eur ir normaala komplektaacija. Protams, nav nekaads alfas superiigais dizains, bet ar RS bamperiem un diskiem ir ljoti OK....

Vot par to luushanu gan nemaaceeshu neko teikt...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Tur jau taa lieta, ka pa 24k eur ir normaala komplektaacija. Protams, nav nekaads alfas superiigais dizains, bet ar RS bamperiem un diskiem ir ljoti OK....

Vot par to luushanu gan nemaaceeshu neko teikt...

Neuztraucies - lūzt tikai makaroņņiku mašīnas.

Pārējās ir no čuguna un neplīst!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

imo tu par viņu samakāji krietni virs 30kE

un M sērijas bmw imo pērk viena iemesla dēļ - griekš kvalitatīvas gāšanas.

Pie 80kkm imo tur var nākties daudz ko samainīt - sākot jau ar sooooorta bremžu diskiem, kas droši vien sastādīs patīkamo kompāniju ikmēneša līzingam

Par ko 30k? Par tagadējo M5? Ja precīzi tad gandrīz 30, bet ne virs.

Par otro pilnībā piekrītu! Mercedes un Ferrari krustojums.

Par 80k km un diskiem ir visādi. Uz M3 man bija 100k km un tur jau tā kā prasijās disku maiņa priekšējo. Savukārt bija M5 arī ar 100k un tur bija kā jauni, lai arī nebija mainīti. Tas atkarīgs no tā - kur un kā auto lietots. Pa bāni vai pa centru dzenāts sporta režīmā. Tagadējam auto pie 32k noskrējiena i minimāls nodilums nav.

Nav ko pirkt tādus auto kur jāsāk nereāli likt iekšā...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Endzuli esmu redzējis tikai atpakaļgaitā no benzīntanka , zem ķieģela, braucot ārā, tā kā viņam remonti nedraud, tam gan arī M5 nav vajadzīgs

neatceros...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Master_D rakstīja: a alfas plīst, lūst, viss dārgs, viss slikti. Nakuj tev to alfu? Kur tu viņu remontēsi? Pie dīlera?

Alfisti ir vislabākie. man liekas ka vienīgie, kuri citiem iesaka nepirkt šos auto. un pareizi dara, jo tad zini, ka esi individuālāks nekā pārējie, un negadīsies bieži sastapt otru tādu auto noparkojot kādā lielveikalā utt

Vai ir kādam zināms dīleru viedoklis šajā antireklāmas kampaņā?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

ibio rakstīja:

Master_D rakstīja: a alfas plīst, lūst, viss dārgs, viss slikti. Nakuj tev to alfu? Kur tu viņu remontēsi? Pie dīlera?

Alfisti ir vislabākie. man liekas ka vienīgie, kuri citiem iesaka nepirkt šos auto. un pareizi dara, jo tad zini, ka esi individuālāks nekā pārējie, un negadīsies bieži sastapt otru tādu auto noparkojot kādā lielveikalā utt

Vai ir kādam zināms dīleru viedoklis šajā antireklāmas kampaņā?

Vai nav vienalga?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Uggga rakstīja:

ibio rakstīja:

Master_D rakstīja: a alfas plīst, lūst, viss dārgs, viss slikti. Nakuj tev to alfu? Kur tu viņu remontēsi? Pie dīlera?

Alfisti ir vislabākie. man liekas ka vienīgie, kuri citiem iesaka nepirkt šos auto. un pareizi dara, jo tad zini, ka esi individuālāks nekā pārējie, un negadīsies bieži sastapt otru tādu auto noparkojot kādā lielveikalā utt

Vai ir kādam zināms dīleru viedoklis šajā antireklāmas kampaņā?

dīleri jau nav īsti priecīgi, ka kāposts iet garām

Mana dzīves pieredze rāda - labāk nepārdot kautkādam neizlēmīgam tirliņam neko, nekā pārdot pēc tam problēmas uz savu galvu...

Vai šitais tirliņš izskatās pēc pirēja? Pēc īstā pircēja, kas var pats AR SAVU GALVU un SAVĀM VĒLMĒM, NE NO VIENA NEISPAIDOJOTIES pateikt - Es gribu nopirkt šo AR!

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Ak Tu Palaidniex taads!!!

Teikshu atklaati, ka par auto lietaam praktiski neko nezinu, taadeelj arii jautaaju. Liekas, ka nav kauns nezinaat, kauns ir teelot ka zini visu... Kursh tad mums te teelo lielo specu???

Manupraat, ir tikai normaali, ka izveeloties auto, tiek njemts veeraa citu auto lietotaaju viedoklis

Palaidniex?!?! Tad buus AR, vai nee?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Ak Tu Palaidniex taads!!!

Teikshu atklaati, ka par auto lietaam praktiski neko nezinu, taadeelj arii jautaaju. Liekas, ka nav kauns nezinaat, kauns ir teelot ka zini visu... Kursh tad mums te teelo lielo specu???

Manupraat, ir tikai normaali, ka izveeloties auto, tiek njemts veeraa citu auto lietotaaju viedoklis

Palaidniex?!?! Tad buus AR, vai nee?

ja gribi ko sīkāk uzzināt par jaunu auto, tad jādodas pie dīlera. tur ne tikai virtuāli uzrakstīs, bet arī parādīs, kā kas darbojas un pat iedos pavizināties, lai tu saproti vai maz gribi tādu auto. zobus tak tu nedakterē forumā, bet dodies pie speciālista

bet, ja gribas tikai palielīties, tad forumos stāsti, pie kāda kruta zobārsta eji...

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Ok, peedeejais jautaajums (rezumeejums)- jaunu GT ir veerts njemt (buus garantija, pasham savs extru izpildiijums), bet no lielotas, kaut arii nedaudz (30k km), labaak tureeties pa gabalu....

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Ok, peedeejais jautaajums (rezumeejums)- jaunu GT ir veerts njemt (buus garantija, pasham savs extru izpildiijums), bet no lielotas, kaut arii nedaudz (30k km), labaak tureeties pa gabalu....

Tu esi ar GT izbraucis? Varbūt sāc ar to!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Ok, peedeejais jautaajums (rezumeejums)- jaunu GT ir veerts njemt (buus garantija, pasham savs extru izpildiijums), bet no lielotas, kaut arii nedaudz (30k km), labaak tureeties pa gabalu....

Tu esi ar GT izbraucis? Varbūt sāc ar to!

Ļoti neslikts ieteikums...

Moš esi tāc jaunulis, ka nesapratīsi nekā no tā auto.

Ja ar viņu ir braukt vienādi, kā ar Ševroļe Aveo - tad pērc pēdējo...

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Tieshi taa- ar auto grbu braukt un nevis sapaziities ar visiem servisa vechiem... Mani intereseeja tas 1,9GT, bet autoitalia piedaavaa meegjinaat ar 147, sak, motors identisks, svars abaam arii lidziigs, taa kaa brauc ar to....

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Tieshi taa- ar auto grbu braukt un nevis sapaziities ar visiem servisa vechiem... Mani intereseeja tas 1,9GT, bet autoitalia piedaavaa meegjinaat ar 147, sak, motors identisks, svars abaam arii lidziigs, taa kaa brauc ar to....

a kapēc tieši GT gribi? Dizaina dēļ?

moš labāk 159?

A moš gribi ko citu vēl? Varu kādu labu BMW sagādāt no vācijas ar garantiju

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

GT veelos tieshi dizaina/ cenas deelj... Brera pasaakums man nav celjams....

BMW?!?! auto labs, bet tas, kas naak liidzi shim auto (vienmeer paarmetoshi skatieni, neviens normaali neljaus paarkaartoties no joslas uz joslu, no krustojuma aaraa neviens nelaidiis) gan ne sevishkji....

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: GT veelos tieshi dizaina/ cenas deelj... Brera pasaakums man nav celjams....

BMW?!?! auto labs, bet tas, kas naak liidzi shim auto (vienmeer paarmetoshi skatieni, neviens normaali neljaus paarkaartoties no joslas uz joslu, no krustojuma aaraa neviens nelaidiis) gan ne sevishkji....

Nu tu gan sarakstīji muļķības, bet, nu, labi.

Ej uz salonu, izbrauc un miers. Pofig motors. Vēl tak arī ir bremzes, vadāmība, salons utt.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Ok, par BMW ir mans personiskais viedoklis, kas var buut arii maldiigs...

Man tomeer no svara ir arii mashiinas dizains... Protams, arii viss paareejais, ko edzulis raxtiija ir svariigi, bet man tomeer viss saakaas ar dizainu...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Vot, ko es novēroju, ka braucot ar AR es jūtos tāds kā... pieklājīgs, zociāli atbildīgs.

Nu nevaru es bez vajadzības maukt visiem garām pa akmenstilta uzbrauktuves zebroto joslu. Nevaru tāpat vien. K-kā neērti jūtos, saproties.

Ja jāsteidzās - protams. Kad kaķis bija nolidojis no 4 stāva un jāved pie ārsta, tad operatīvā transporta režīms padevās itin viegli

A tāpat - nevaru. Vot domāju - moš jānopērk BMW kāds ar lielo motoru, jo cik redzu ielās, ar šādu auto vadītāju laikam aukstākminētās jūtas pārņem mazāk, ir vieglāk pārvietoties, tā teikt. Tas gan neattiecas tikai uz BMW, bet arī uz vecām omeghām, kablukiem un visādiem citādiem triperiem.

Vienkārši ar Bīmeru to darīt būtu patīkamāk

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Jaunuli, varbūt padomā par BMW? Par 20kE var dabūt pēdējo gadu e39 ar dajebkādu dzinēju / pakojumu / krāsu

Vai varbūt nopērc Ford Windstar - ļoti lēts, bet za to - cik LIELS!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti