Alfa Romeo GT

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006

Vai kaads var pateikt Alfa Romeo GT plusus, miinusus. Kaadas runas kliist par sho konkreeto auto modeli.

Redzeeju, ka ir arii modelis ar diizeljdzineeju. Kas vinjiem tos dzineejus piegaadaa, kaa kalpo?

Nu, vienvaardsakot, nepiecieshama informaacija....

 
1 2 3 4
Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Starp citu Master_D, vakardien maniiju, ka kaads ar GT pa briiviibeni vakaraa taa lidoja un meetaajaas pa joslaam... Tas bija ap kaadiem 21:00...

Protams, ka starp visiem ir iznjeemumi...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

mētāties pa joslām un lidot vēl nenozīmē "agresīvi braukt"

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Palasīju un neko nesapratu grib kāds alfu vai negrib.

Pirms izdara pirkumu ir jāzin ko vajag, ko tad īsti gribas.

Nu nevar salīdzināt GT ar Oktaviu.

Gribi maz tērēt degvielu, nebraukt servisā, vest kartupeļu maisu, sievasmāti pērc Oktavia.

Gribi riepām švīkstot braukt, vakarā paskatīties pa logu u znoparkoto auto, nesajaukt mašīnas pie lielveikala, bet šad tad iebraukt servisā, palamāties ar servisa večiem, saskārties ar iesalušām durvīm, nesaprotama izmēra ūdens bačoka kakliņu pērc GT.

Lai saprastu, kas ir alfa var mierīgi paņemt 147 un ja patīk kā viņa skan, kā iet, tad var arī mierīgi pirkt GT, jo tur viss ir tikai labāk.

Lai arī kā man patiktu alfas, es pirms gada izvēlējos citu marku.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Jaunuli, varbūt padomā par BMW? Par 20kE var dabūt pēdējo gadu e39 ar dajebkādu dzinēju / pakojumu / krāsu

Vai varbūt nopērc Ford Windstar - ļoti lēts, bet za to - cik LIELS!

Runājot par to sociālo.. Zini, arī reizēm uznāk tāda kā apziņa, ka davai šodien braukšu zolīdi, forši, palaidīšu, bet ātri vien nepamet sajūta, ka citi par to smīkņā un rāda ar pirkstu - skat, lamers kaut kāds ar BMW kruto močī un tad atkal viss nostājas savās vietās. Eh, kad tu iemin un izdzirdi burbuļojošus V8 400zs, viss ir po, galvenais tava labsajūta

Runājot par E39. PA 20k sanāk perfekts 2003 gada 530d ar visām ekstrām - tv, navi, automāts, elektro aiskari, sēdekļi, mpakete, alcantara āda utt, bet ir viens bet - E39 ir kļuvis par tautas auto. viņi ir visur

Vēl ir variants jaunā 3. šerija 320d izpildījumā normāli aprīkota 2005 gada pa 25-28k, bet viņiem birst stūres. Nezinu vai visas, bet tās gudrās dynamic drive vai kaut kas tāds.

p.s Pēc izskata auto pērk sievietes

p.s2 Es kā riskētājs labāk pa to naudu (ja gribētu tieši alfu) paņemtu 156gta vai 147gt un pārējo notusētu

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Alfa (nekaada) nav, nekad nav bijusi un nekad arii nebuus Skodas (nekaadas) konkurents vai alternativa. tas, ka tieshi shobriid un tieshi Latvijaa var dabuut jaunas GT Alfas pa Skodas cenu ir tiiraa nejausiiba. bet tas nekas, apkopes Alfai buus videeji 4x daargaakas

Alfu (Maserati, Porsche, arii BMW, ...) peerk cilveeki, kam patiik braukt, nevis tie, kam interesee, kaapeec pie 90km/h pateerinjsh ir 5.32l, bet pie 93km/h jau 6.14l cilveeki, kam patiik viaduktus izbraukt uz sakjeres robezhas. taapat vien, ne taapeec, ka ljoti jaasteidzas. utt.

lai saprastu- ALFA vai Skoda - padomaa kam tev to masinu vajag un ko no taas sagaidi.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Forši sēdi Rīgas korķos un klausies kā burbuļo

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Nu nevaru es bez vajadzības maukt visiem garām pa akmenstilta uzbrauktuves zebroto joslu. Nevaru tāpat vien. K-kā neērti jūtos, saproties.

ar baltu vaboli gan var braukt kaa vien ienaak praataa. viss tik pozitivi, tik pozitivi uz akmenjtilta pa zebru arii braucu, galaa mani palaida, pamaaja, viss kruta. daudz laikam zilo ielaas

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Forši sēdi Rīgas korķos un klausies kā burbuļo

Tev varbūt korķi ir akutāli, man nav

p.s par viaduktiem pilnīgi precīzi!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Master_D rakstīja: Jaunuli, varbūt padomā par BMW? Par 20kE var dabūt pēdējo gadu e39 ar dajebkādu dzinēju / pakojumu / krāsu

Vai varbūt nopērc Ford Windstar - ļoti lēts, bet za to - cik LIELS!

p.s2 Es kā riskētājs labāk pa to naudu (ja gribētu tieši alfu) paņemtu 156gta vai 147gt un pārējo notusētu

Visticamāk jau ka sagrūstu $ tajā braucamajā iekšā likvidējot iepriekšējo īpašnieku un, nebīšos šā vārda, konstrukcijas īpatnību dēļ radušās sekas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Marčik, te neviens ar pušplēstu vārdu nepiemin ne audi ne pilnpiedziņu.

PN!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Par OOOO labumu pastāsti vietā, kur spriež par kārbas remontu.

Runājot par ceļu kvalitāti, ir cilvēki, kas biežāk brauc pa ārpus Latvijas ceļiem, nekā vietējiem zemes ceļiem.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Atgriežoties pie GT.

No pašreiz ražotām ikdienā lietojamām es ņemtu tieši GT - smuka, tehniski jau ražošanā no 1998 (156), maz uz ielām, lēta (relatīvi), lietojama ikdienā , ja vajag var iebāzt arī sievasmāti.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Runājot par ceļiem - te var līdzēt vienīgi patrols.

tam neko nevar salauzt. Un ar to visur var izbraukt. un par padsmit k euro es labpaķ nopērku šādu visurgājēju, nevis sakainu VW, kam ir piekārti rimbuļi priekšā.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Marčik, te neviens ar pušplēstu vārdu nepiemin ne audi ne pilnpiedziņu.

PN!

aha, audi ir aaraa, degradeejusies marka. kursh idinjsh muusdienaas peerk audi, ja taads pats audi ar skodas ziimiiiti ir 5x leetaaks

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Skatos, ka arii 159 ir ljoti labs piedaavaajums, bet par sho auto dzirdeeju ne sevishkji glaimojoshas atsauksmes....

Vienvaardsakot, riit apmekleeshu alfas salonu, iechekoshu piedaavaajumus, ar kaadu izmetiishu kaadu liikumu un tad jau pienjemshu izshkjirosho leemumu....

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Tad nu taa- diemzheel, vakardien izdevaas uz salonu tikt tikai iisi pirms taa sleegshanas.... Paldies Dievam, salona darbinieks bija atsauciigs un atljaava nobaudiit mashiiniites ilgaak, nekaa liidz noteiktaa darba laika beigaam plkst.19:00. Ieseedos 147 alfinjaa (kuras salons ir gandriiz identisks GT salonam) un sapratu, ka tas prieksh manis ir krietni pa shauru (pashalaik paarvietojos ar Saab 95). Toties 159 alfa bija vnk sapnis Tad nu sarunaaju testa braucienu uz naakamo nedeelju....

Jaaa, 159 alfa ir skaists auto, neskatoties uz nelielajiem trukumiem (ceru, ka man pasham nekad nebuus jaaseezh shii auto aizmugureejos benkjos, jo tur nav taa plashaakaa telpa), toties viss paareejais mani apmierinaaja

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Domaaju njemt sedanu... Kaada tad turbija taa cena tam sportwagonam??? Kaut kaa nepieveersu uzmaniibu...

Interesanti, kaadelej vinji taisa tik lielas atlaides taadiem autinjiem????

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

jā... bet crosswagons ir 156tā nevis 159tā.

lai gan es izvēlētos labi pakotu CW - neslikts deselpowā, klīrenss un vēl 4x4

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

a tas ir taisnība ka Alfām ir Opeļu motori? Vismaz es tādu stāstu dzirdēju par Breru 2.2 JTS 185 Hp. Brīnos, kā Opels pamanās iekļūt smukākajos auto - Saab un Alfa ...

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

tt rakstīja: a tas ir taisnība ka Alfām ir Opeļu motori? Vismaz es tādu stāstu dzirdēju par Breru 2.2 JTS 185 Hp. Brīnos, kā Opels pamanās iekļūt smukākajos auto - Saab un Alfa ...

Tas tāpēc,lai 'smukākie' auto kaut nedaudz pārvietotos uz priekšu veiklāk un ilgāk.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

kaut kādas baumas esmu dzirdējis par GM blokiem. Jāsaka gan, ka 1.9 un 2.2 JTS nav tie labākie AR dzinēji.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

GM bloki ir jaunajiem 2.2 un 3.2 benziina dzineejiem, tiek uzstaadiiti 159 un Brera. GT visi pieejamie dzineeji ir tiirs Alfas produkts.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Taisnības labad jāsaka, ka tajos motoros no GM (precīzāk no Austrālijas nodaļas Holden) ir tikai bloki. Ne galvas, ne kloķenes, ne virzuļi, nekas izņemot bloku nav no GM...

Bet jauniue motori vairs nav tie, kāpēc AR ir AR...

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Kaa jau raxtiiju ieprieksh, sarunaajaam, ka vinji mani informees par pieejamajies laikiem uz testa braucieniem shodien, t.i. 27.12. Puisis soliijaas man zvaniit ar konkreetiem laikiem, kad taa 159 buus pieejama.

Veel 5dienas vakaraa ap pus7 sanjeemu meilu ar 159 AR piedaavaajumiem un apriikojumu, nopriecaajos cik vinji ir pretiimnaakoshi utt.

Shodien gaidu, gaidu kaadu info, bet nekaa....

12:00 zvanu shim pasham puisim un atgaadinu par savu veelmi iepaziities tuvaak ar konkreeto ato. Sanjeemu tikai atbildi, ka stundas laikaa atzvaniishot un pateikshot man ko konkreetu.

Taa nu driiz buus visas 3 stundas pagajushas, bet nu vinja ne zinjas, ne minjas...

Ar taadu attieksmi vinji veel ilgi klientus varees mekleet...

P.S. Protams, pieljauju, ka sveetku priekshvakaraa visaadi var gadiities....

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Pastāv pamatotas aizdamos, ka pie šādas attieksmes jāsāk pierast.

Bankās, viekalos, servisos utt. Kad būsi sabiezējis līdz Brerai, priecāsies ka kāds to telefonu otrā galā cels

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti