Alfa Romeo GT

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006

Vai kaads var pateikt Alfa Romeo GT plusus, miinusus. Kaadas runas kliist par sho konkreeto auto modeli.

Redzeeju, ka ir arii modelis ar diizeljdzineeju. Kas vinjiem tos dzineejus piegaadaa, kaa kalpo?

Nu, vienvaardsakot, nepiecieshama informaacija....

 
1 2 3 4
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Patīk izskats, patika kā iet 2.0 motorīts, kārba arī puslīdz ok darbojas (selespeed). Nepatika, ka pie 160 jau bija mīzīgi slaidos līkumiņos, kamēr ar M3 esmu lidojis 250-270 bez strjoma un visu kontrolējot. Salons prasts. 147 salons, parastā itāļu 'stilā'.

3.2 domāju, ka vispār nav vērts apskatīt, spolēs vienā spolēšanā, jo pat 2.0 jau kapājās konkrēti.

Secinājums - skaists auto sievietei

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Dīzeļus ražo paši.

tas jaunais 1.9 esot ok - 150 hp un tā. Sarunā testdraivu.

catalog.auto.ru/...

jaunais 2.4 20v 200hp arī baigi labs - tikai GT tos neliek.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Hmmm, pagaidaam neko nesaptotu....

Pameegjinaajis arii neesmu- vispirms jaapaklausaas, ko saka tie, kas jau meegjinaajushi, lai zinaatu, va ivispaar ir veerts meegjinaat...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Latvijā viņu ir maz, tā kā lietotāji neparādīsies.

Uz 156 bāzes veidota kupeja, kurā ielikts 147 salons, tā kā vāc info par 147 un 156 un saliec kopā , sanāks par GT

Subjektīvi man patīk.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Kaa ir ar probleemaam shim auto???

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Cik naudas apēdīs?

DAUDZ.

tik pat daudz, kā jebkurš cits šāda gadagājuma auto.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

ja skaties uz jaunajiem, ko Auto Italia sopbrid izpardod, tad es teiktu, ka ir jaanjem ciet kameer veel ir. par taadu cenu objektiivi labaaku mashiinu nopirkt nevar un nekad arii nevarees.

2l benziins + selespeed kaarba ir rekomendeejamaa komplektaacija. diizelis lai arii cik labs tas nebuutu sportiskaa itaalju kupejaa ir taa kaa drusku diivaini.

ja tomeer luukojies uz lietotiem, tad 3.2 V6 sniegs visvairaak prieka, visvairaak karsta itaalju sporta atshkjiras ne tikai dzineeji, arii cita kaarba, bremzes, sajuugs, piekare. taa ir cita mashiina, kas buuveeta 240zs savaldiishanai. ne velti jauna vinja ir 10k eur daargaaka par visdaargaako 4 cilindru GT.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Tur jau taa lieta, ka skatos uz lietotu diizeli...

2005.gads par 23000 EUR. 1,9 jtd ar normaalaam ekstraam (zheel, ka nav apsildaamie benkji un xenon lampas)....

Kaa rezerves variantu apdomaaju arii jaunu Skoda Octavia RD diizli (zinu, zinu, ka tas ir pilniigi citas klases auto)....

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

neskaties uz lietotiem pa 23k, ja pa 26k var panjemt jaunu ar 3 gad garantiju tepat un uzreiz. kaut vai maksimaali nokomplektaatu 147 diizeliiti pa 22k eur

www.autoit.lv/...

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Nu nez vai izdosies pa 26k eur dabuut tik labi nokomplekteetu GT, kaa tiek piedaavaats. Bet 147 jau nav vairs GT, tad jau tieshaam labaak skatos uz skoda octavia...

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Nu nez vai izdosies pa 26k eur dabuut tik labi nokomplekteetu GT, kaa tiek piedaavaats.

tajaa linkaa ir uzskaiita komplektaacija. man shkjiet diez gan normaali. kas tad tai vaacu nobrauktajai pa 23k ir vairaak, iznjemot 100k km noskreejienu?

Bet 147 jau nav vairs GT, tad jau tieshaam labaak skatos uz skoda octavia...

nu jaa taa... tad tieshaam varbuut labaak octavia

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: neskaties uz lietotiem pa 23k, ja pa 26k var panjemt jaunu ar 3 gad garantiju tepat un uzreiz. kaut vai maksimaali nokomplektaatu 147 diizeliiti pa 22k eur

www.autoit.lv/...

Tās cenas ir rovna tādas par kurām es varētu dabūt svaigu 2002 gada BMW M3 vai M5 zem ar ~ 80k noskrējiena ar kuriem vēl braukt un braukt ļoti ilgi

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

blje, cik var tēlot idiotu?

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

elbee rakstīja: neskaties uz lietotiem pa 23k, ja pa 26k var panjemt jaunu ar 3 gad garantiju tepat un uzreiz. kaut vai maksimaali nokomplektaatu 147 diizeliiti pa 22k eur

www.autoit.lv/...

Tās cenas ir rovna tādas par kurām es varētu dabūt svaigu 2002 gada BMW M3 vai M5 zem ar ~ 80k noskrējiena ar kuriem vēl braukt un braukt ļoti ilgi

forshi!

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Nu nez vai izdosies pa 26k eur dabuut tik labi nokomplekteetu GT, kaa tiek piedaavaats.

tajaa linkaa ir uzskaiita komplektaacija. man shkjiet diez gan normaali. kas tad tai vaacu nobrauktajai pa 23k ir vairaak, iznjemot 100k km noskreejienu?

Bet 147 jau nav vairs GT, tad jau tieshaam labaak skatos uz skoda octavia...

nu jaa taa... tad tieshaam varbuut labaak octavia

Tas nu gan ir viens antons.. tad jau tiešām labāk oktāvijas power lai ņem!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

FAR rakstīja:

Tas nu gan ir viens antons.. tad jau tiešām labāk oktāvijas power lai ņem!

Wo, vo...

Lietots no vācijas tak noteikti ir labāks...

Eu, pa cik piedāvā lietotu Octavia "tikko no Vācijas"

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Un cik tad ir taa izslaveetaa alfu garantija? 1 vai divi gadi?

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Elbe kljuudiijaas, jo alfaam garantija ir 2 gadi bez noskreejiena ierobezhojuma....

Protams, ka 02'.gada BMW ir labaakais

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Elbe kljuudiijaas, jo alfaam garantija ir 2 gadi bez noskreejiena ierobezhojuma....

Protams, ka 02'.gada BMW ir labaakais

tak aizbrauc uz Auta Italia, apskati mashiinu, nokjer kaadu paardeveeju, uzdod vinjam jautaajumus, izmet kaadu liikumu. garantijas ir dazhaadas- jaunajaam 159 un Brera ir 2 gadi, vecajaam GT un 147 liidz shim bija 3 gadi. ja nu vieniigi vakar kaut kas ir mainiijies.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

kaut gan es silti un patiesi rekomendeeju jaunulim iegaadaaties Skodu nevis Alfu GT vai 02 gada BMW, kuri teeree daudz degvielas, ir daargi apkopee, meedz sabojaaties utt.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: vo šito toč neizprotu. cilvis ir gatavs atdot 23k par 2 gadus vecu auto dēļ ekstrām, nekā nopirkt pilnīgi jaunu at tādām ekstrām ko pats vēlas par 3-5k eiro dārgāk, papildus saņemot garantiju.

bet katram jau savs.

Dieviņam visādi vajadzīgi

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: kaut gan es silti un patiesi rekomendeeju jaunulim iegaadaaties Skodu nevis Alfu GT vai 02 gada BMW, kuri teeree daudz degvielas, ir daargi apkopee, meedz sabojaaties utt.

Kas tieši apkopē ir dārgs? Eļļa, filtri? Neesi viens santīmjājējs? Pēdējo auto vispār palaimējās nopirkt ar svaigu apkopi. tagad 30k km bez probzām braukt vismaz. Domāju, ka dažam labam jaunam auto pa to laiku jau sāksies kaitinošas problēmiņas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

elbee rakstīja: kaut gan es silti un patiesi rekomendeeju jaunulim iegaadaaties Skodu nevis Alfu GT vai 02 gada BMW, kuri teeree daudz degvielas, ir daargi apkopee, meedz sabojaaties utt.

Kas tieši apkopē ir dārgs? Eļļa, filtri? Neesi viens santīmjājējs? Pēdējo auto vispār palaimējās nopirkt ar svaigu apkopi. tagad 30k km bez probzām braukt vismaz. Domāju, ka dažam labam jaunam auto pa to laiku jau sāksies kaitinošas problēmiņas

imo tu par viņu samakāji krietni virs 30kE

un M sērijas bmw imo pērk viena iemesla dēļ - griekš kvalitatīvas gāšanas.

Pie 80kkm imo tur var nākties daudz ko samainīt - sākot jau ar sooooorta bremžu diskiem, kas droši vien sastādīs patīkamo kompāniju ikmēneša līzingam

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Elbe kljuudiijaas, jo alfaam garantija ir 2 gadi bez noskreejiena ierobezhojuma....

Protams, ka 02'.gada BMW ir labaakais

Da par to naudu nopēc divas jaunas Chevroler Aveo,

Tā būs īstā izvēle.

Garantija, 0 noskrējiens

Pārdienās ar vienu, nepārdienās ar otru...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

un trešdienām zaz tauriju

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti