Saab 9000 2.0 turbo slapst :(

Stjepan Reģ.: 06.12.2004

Sveiki visi SAABISTI Nesen nopirku 9000 saabu un peec meenesha saaka paraadiities probleema pienemsim braucu ceturtajaa robaa uz apgriezieni uz 2 nu ta zoliidi un peekshni panem un noslapst bez raustiishanaas bez nekaa vienkarshi iedegaas panelis un ir noslapis un taa ir bijis vairaakas reizes bet motora itkaa viss normaali vieniigais tosols ikpalaikam drussin zuud vai kaads pieredzeejis sabists nevar nokomentet varbut ir gadiijies kadam kas ldziigs un ja ir kas bija pa vainu ieeprieksh pateicos

 
1 2
Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

eeem, manam vecajam 9000 2.0t ar bija taads gljuks. Jautaa to Arnijs, vai vinjsh atrada kas tas par gljuku, jo mans vecais auto ir pie vinja

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

Jaaa Tomin bet zin cik apbidna nesen tikai nopirku un man ir smagas aizdomas ka probleema sleepjaas kautkur kada zondee kompi vai elektronikaa nu katraa gadijuma kads kursh ar to problemu ir saskaaries un ticis galaa varbuut varetu dot kaadu gudru padomu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kas iedegas panelii TCR??

Man diagnosticeeja 2 servisi un peec 3 vaarstu un trutle vai turtle body nomainiishanas viss ir atkal (tpu tpu tpu) kaartiibaa.

Tas TCR var iedegties un auto noslaapt arii tad, ja piemeeram kaadam no vaarstinjiem ir gumijas trubinja nolekusi (man viena bija no vecuma sadrupusi) - mainja - 35 sant gumija (paardod uz metriem auto rezerves dalju veikalos)+ chaklaas rokas

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

PS ja kaut kas ar gaisa iepluudes vaarstiem nav riktiigi, tad ir arii sajuuta, ka gaazes pedaalis "ciets" ...

Nu bet ja Tev cita lampinja iedegas, tad (paldies Dievam nenojaushu kas par kaiti

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

hmm tatad tev bija problemas ar varstiem ja aizdomiigi taa slapshana saakaas tad kad es taa rigtiigi griidu nodevu tu neatceries cik tev tas remontinsh izmaksaaja ? Kas ir turtle body ?? Vot TCR lampinu tieshi nesmu noverojis ka vina degtu taa ir kautkaada mistika autinsh iet normaali un viss kartiibaa hmmm me jau saak likties ka mosh taa vecaa signalizaacija kautko aakstas jo autinam ir bijusi signalizaacija bet ir atslegta

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

Ja runajot par gaisa varstiem saakuma ar to gaisa varstinu bija problemas un gar korki sita ara eelu aizbraucu uz Saab servisu riiga tur man pateica ka tas baltais varstinsh ir ar kaajam gaisaa un puush gaisu karterii un apgrieza otradaak tagad problemas ar eluu vairak nenoveeroju bet zato citas taa slaapshana un tosola zushana :/

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

ja slaapst,labaak padzirdi.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

iegrābies jau nu esi konkrēti.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Stjepan rakstīja: hmm tatad tev bija problemas ar varstiem ja aizdomiigi taa slapshana saakaas tad kad es taa rigtiigi griidu nodevu tu neatceries cik tev tas remontinsh izmaksaaja ? Kas ir turtle body ?? Vot TCR lampinu tieshi nesmu noverojis ka vina degtu taa ir kautkaada mistika autinsh iet normaali un viss kartiibaa hmmm me jau saak likties ka mosh taa vecaa signalizaacija kautko aakstas jo autinam ir bijusi signalizaacija bet ir atslegta

taa ir sarkana lampinja lpanelja labajaa kreisajaa stuurii un slaapshana saakaas (un gaazes pedaalis palika "ciets"), kad riktiigi uzdevu gaazi (man gan ir automaats). Liidz servisam vareeju aizripinaat tikai " maigojoties" ar to pedaali

tas trutle bija E&S jauns - 400 (a varbuut 140 - vairs neatceros ), bet Alfaa no lietota auto uzlika pa 50 (tas dzelzsgabals+darbs). Par vaarsteljiem bija paarpadsmit latu - dazhus EunS mainiiju - dazhus Alfaa.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

par tosolu - radiators vai kaada no trubinjaam vai radiatora plastmasas savienoijumiem. Manam bija kaut kaada kniede izeedusies cauri plastmasas savienojumam - sataisiija par garantiju Gvidii..

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

Jaa bet redz man taa probleema izpaudaas drussin savaadaak vakar rigtiigi paskraidiju pa ielam paspoleeju paneesaajos u.t.t tad leenaa garaa kurinaaju uz benzintanku mieriigi braucu un pekshni viss panels iedegaas mashiina pat nenoraustaaas un ir noslaaapusi pielaidu bezprobleemaam viss normaali braucu taalaak atkal noslaapst atkal bezprobleemaam pielaidu. shodien paaris liikumus izmetu nereizi nenoslaapu kapeec vinsh noslaapa nav nejausmas un ja kaadu taa smuki uz 120 pa preteejo apdzen un peekshnu noslapst ko tad

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

jaa vot tapee ari mani taa noslapshana taa uztrauc kaa var ta nenoka noslapt ta jau ari var notikt nelaime

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

riit zvani uz servisu un dudini turp. Gan jau atradiis, kas par vainu...

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

jaa par tosolu runajot vinsh man kautkurik palaikam pazuud bet taados nieciigos daudzumos pirms 2 nedelam pieleeju pilnu tagad atka uz min stav naksies vien dziit uz servisinu lai paverte gan jau kada trubina vai salaidums

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

Ir doma shonedel braukt uz Saab servisu rumbula tur ir dargi bet zato tie mehaniki vismaz kautko sajedz ka nekaa katra marka ir specifiska itsevishki SAAB

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

Stjepan rakstīja: jaa par tosolu runajot vinsh man kautkurik palaikam pazuud bet taados nieciigos daudzumos pirms 2 nedelam pieleeju pilnu tagad atka uz min stav naksies vien dziit uz servisinu lai paverte gan jau kada trubina vai salaidums

esi laipni lūgts E&S sponsoru pulciņā.

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Kam lemts lidot,tas nenoslīks.

Tas par saab.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Kam lemts lidot,tas nenoslīks.

Tas par saab.

tiš,tiš te nav spama topiks

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Moš Stjepan Tev benzīnsūkņa relejam kontakti čakarējās?

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

ja Gr ja taa padomaa japaskatas bus bendzina suknis a mosh filtru jau laiks mainiit nesmu nemaz skatiijies Paraak biju sapriecaajies par to Saabu ka biju aizmirsis ka kautkas ari laiku pa laikam jataisa Kads nezin cik varetu maksat motora padushkas ir veel doma baltos pagriezienus uzlikt takaa man ir 1993 gada izlaidums man veel naak dzeltenie mosh kaads zina cik baltie vareetu maksaat kaada shorotaa a mosh kaadam ir lieks paaris ko var notirgot

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man slāpa jo bija kirdik turbovārsts ... tāds mazss melns un nesevišķi dārgs. bet slāpa ja uzdod gāzi un tad noņem ..

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Stjepan rakstīja: uz servisinu lai paverte gan jau kada trubina vai salaidums

Jā,galvas un bloka salaidums ,visticamāk.

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

ja nu diez vai neizskataas vismaz

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja uz zemes, virs kuras mašīna kādu laiku stāvējusi, nav iespējams konstatēt ar neapbruņotu aci saskatāmu, vismaz vienu tosola peļķīti, tad sāc interesēties cik tev maksās galvas blīves maiņa.

Varbūt tad kad tā kārtīgi devi grīdā sanāca arī mazdrusciņ uzvārīt?

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

putraims rakstīja: Aizdedze atslēdzas.

ei hreno remonteet,nelien kur tu neko nejeedz...

vari iekt 6 cilindru piebuuveet savai keeviitei...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti