Jumta bagāžnieks!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
 
Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

man reliņi ir. Nu dabā viņi tādi paši arī izskatās, tikai tiem pašiem lētākajiem nav kautkāda tur quick-fix sistēma, līdz ar ko drusku ilgāk jāpaskrūvē.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: Stiprinājumi uz reliņiem ir universāli?

tak visām tām kastēm viņi ir universāli, liec tik virsū. Šķersstieņi tak visiem vienādi.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Gnoms rakstīja: Stiprinājumi uz reliņiem ir universāli?

tak visām tām kastēm viņi ir universāli, liec tik virsū. Šķersstieņi tak visiem vienādi.

tas ir, tā kaste liekas uz šķērsstieņiem, nevis pa tiešo uz reliņiem.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Izskatās ka tās kastes nāk bez reliņiem, tā kā Gnom ja tev reliņi ir tad jau kaste derēs!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu jā, bet man šķiet ka kastes nekad komplektā nepārdod ar stieņiem!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Cenas salīdzinoši normālākas, nekā šeit www.dabo.lv/...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

esu apakal. Stiprinas pie dajebkadiem skersstienjiem!

Skersstienji Tev japerk atseviski, bet nu ta ir mazakaa beeda. Satiksimies Riga, redzesi, pie kadiem stienjiem kaste ir piestiprinata, un tadus pasus ari nopirksi. Iisteniibaa jau visi vini ie vienadi.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

a piestiprina to kasti caur caurumiem vinjas dibenaa pie skersstienjiem. Ta ka uzlikt vinju var par zigulja metinatajam jumta bagazniekam

Nu davai, davai, aktivitati, man ir stuks pusdienlaika aizlaist panemt to kasti (veikali 6 vakaraa jau sledzas ciet)

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

njaa cenas jau labaas , bet 'neaptaustot preci' , gruuti pateikt cik 'labi' ir iisteniibaa . Man bija JetBag , vajadzeeja plataaku un elegantaaku , izpeetiiju viskautko LV un DE un beigaas nopirku montblanku un starpiiba ir juutama . tas jetbags ir subj .taads 'pljuriigs' par dizainu nemaz nepieminot . Bet nu kas kuram interesee , man vajadzeeja 'eleganci' un ls100+ biju gatavs tam ziedot .

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: njaa cenas jau labaas , bet 'neaptaustot preci' , gruuti pateikt cik 'labi' ir iisteniibaa . Man bija JetBag , vajadzeeja plataaku un elegantaaku , izpeetiiju viskautko LV un DE un beigaas nopirku montblanku un starpiiba ir juutama . tas jetbags ir subj .taads 'pljuriigs' par dizainu nemaz nepieminot . Bet nu kas kuram interesee , man vajadzeeja 'eleganci' un ls100+ biju gatavs tam ziedot .

Ir jau tur THULE ari, par labaku praisu ka LV. Paskrollo zemak.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: Galvenais

Skaties PM...

Sorry, man nav ipasts, bet papildinat vinu es nevaru, jo man nav LV numura.

Bet Tavs priekslikums neies cauri, jo man tad te baigi jamekle Tev vajadzigais, a laika man vairs nav... Es varetu atvest tas standarta kastes, kas bija tai linka, lai nav jacakarejas. Piedevam Tevis minetaa diez vai deres manai masinai...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tas Thuule ir taads klumziigs , montblanka lielais jashcjiks labaak 'pieguleeja' pie CV silueta un arii CiRVim labaak izpildaas . Bet tas jau katram individuaali

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Hello tauta, man ir ....

Piesakos uz jumta kasti Thule Ocean 500.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Nu tad taa. Kaa jau teicu, pusdienlaikaa bija doma iepirkt kasti. Aizbraucu un pasuutiiju vienu no leetaakajaam - titan 340 (5.lapaa). Bussot ceturtdien, bet varbuut arii, ka nebuusot. Bet vispaar vajadzeetu buut Tie ir franciski runaajosie, pasi saprotat

Diemzeel neredzeeju tautiesa Oscara postu, jo tad buutu njeemis thule ocean 500. Bet nu labi, ja franciski runaajosie 4 dien man nebuus to titaanu dabuujusi, njemsu Oskaram thuuli 500 (thuule viniem ir uz vietas). Vai arii oskar tu gribi, lai es atsaucu pasuutiijumu un njemu thuuli? Man neko tas nemaksaa (sankcijas, es domaaju)

Varbuut kaads grib to leeto titaanu? 340 l ietilpiiba, tas nav maz. Sleedzams ar 2 atsleegaam un varaas uz saaniem - normaala manta patiesiibaa

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Nu tad taa. Kaa jau teicu, pusdienlaikaa bija doma iepirkt kasti. Aizbraucu un pasuutiiju vienu no leetaakajaam - titan 340 (5.lapaa). Bussot ceturtdien, bet varbuut arii, ka nebuusot. Bet vispaar vajadzeetu buut Tie ir franciski runaajosie, pasi saprotat

Diemzeel neredzeeju tautiesa Oscara postu, jo tad buutu njeemis thule ocean 500. Bet nu labi, ja franciski runaajosie 4 dien man nebuus to titaanu dabuujusi, njemsu Oskaram thuuli 500 (thuule viniem ir uz vietas). Vai arii oskar tu gribi, lai es atsaucu pasuutiijumu un njemu thuuli? Man neko tas nemaksaa (sankcijas, es domaaju)

Varbuut kaads grib to leeto titaanu? 340 l ietilpiiba, tas nav maz. Sleedzams ar 2 atsleegaam un varaas uz saaniem - normaala manta patiesiibaa

Mani reali iteresē tā kaste. Jo ceru ka uzsnigs sniegs un būs kur ielikt slēpes.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Cik naudas viņa maksās no Tavām rokām ?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja: Cik naudas viņa maksās no Tavām rokām ?

Tik cik tur vinja eirikos maksaa tik arii maksaas. Paraadiisu ceku. Man vinju vajag, lai vienreiz aizvestu mantas. Tad kuru Tu gribi?

P.S. Sniegs nebuus

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Oscar rakstīja: Cik naudas viņa maksās no Tavām rokām ?

Tik cik tur vinja eirikos maksaa tik arii maksaas. Paraadiisu ceku. Man vinju vajag, lai vienreiz aizvestu mantas. Tad kuru Tu gribi?

P.S. Sniegs nebuus

Ocean 500

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Oscar rakstīja: Cik naudas viņa maksās no Tavām rokām ?

Tik cik tur vinja eirikos maksaa tik arii maksaas. Paraadiisu ceku. Man vinju vajag, lai vienreiz aizvestu mantas. Tad kuru Tu gribi?

P.S. Sniegs nebuus

Ocean 500

labi. Atsuuti savu telefonu uz ipastu, rigaa zvanisu.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Oscar rakstīja: Cik naudas viņa maksās no Tavām rokām ?

Tik cik tur vinja eirikos maksaa tik arii maksaas. Paraadiisu ceku. Man vinju vajag, lai vienreiz aizvestu mantas. Tad kuru Tu gribi?

P.S. Sniegs nebuus

Ocean 500

Pazvaniju un diemzeel franciski runajosajiem tiesi Ocean 500, ka izradas, nav, un bus tikai pec nedelas. Sorry oscar

Bet ja kadam interese tas 1,5 m titaans - bus dabonams. Katra zina varesiet riga vismaz apskatit un ja liksies galiga kaka tad jau nav obligati japerk

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Oscar rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Oscar rakstīja: Cik naudas viņa maksās no Tavām rokām ?

Tik cik tur vinja eirikos maksaa tik arii maksaas. Paraadiisu ceku. Man vinju vajag, lai vienreiz aizvestu mantas. Tad kuru Tu gribi?

P.S. Sniegs nebuus

Ocean 500

Pazvaniju un diemzeel franciski runajosajiem tiesi Ocean 500, ka izradas, nav, un bus tikai pec nedelas. Sorry oscar

Bet ja kadam interese tas 1,5 m titaans - bus dabonams. Katra zina varesiet riga vismaz apskatit un ja liksies galiga kaka tad jau nav obligati japerk

Nu ko... paldies!

Lai izdodas brauciens!

lucky Reģ.: 15.01.2006
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Oscar rakstīja:

Galvenais rakstīja:

Oscar rakstīja: Cik naudas viņa maksās no Tavām rokām ?

Tik cik tur vinja eirikos maksaa tik arii maksaas. Paraadiisu ceku. Man vinju vajag, lai vienreiz aizvestu mantas. Tad kuru Tu gribi?

P.S. Sniegs nebuus

Ocean 500

Pazvaniju un diemzeel franciski runajosajiem tiesi Ocean 500, ka izradas, nav, un bus tikai pec nedelas. Sorry oscar

Bet ja kadam interese tas 1,5 m titaans - bus dabonams. Katra zina varesiet riga vismaz apskatit un ja liksies galiga kaka tad jau nav obligati japerk

To titānu gribu Rīgā apskatīt un gan jau ka arī ņemšu mans tel. 29125985, kad būsi zvani satisksimies.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti