KROPĻI!!!

EDZS Reģ.: 03.05.2004
 
EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

Jā starp citu.. kāds var ieteikt, kur var dabūt AUDI 80 bākas korķi??? Apbraukājot tuvākos servisus neko nesameklēju ieteia braukt uz AUTO RĪGU :/

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

A nau ko jaaliek sveshaas vietaas.

Vardarbiibu gan neatbalstu, bet domaas riikojos tieshi taapat ar tiem kretiiniem, kas retu reizi noliek auto tajaa vietaa, kur es jau 10 gadus dienu dienaa lieku savu auto. Pamatoti uzskato to vietu par saveejo.

EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja: A nau ko jaaliek sveshaas vietaas.

Vardarbiibu gan neatbalstu, bet domaas riikojos tieshi taapat ar tiem kretiiniem, kas retu reizi noliek auto tajaa vietaa, kur es jau 10 gadus dienu dienaa lieku savu auto. Pamatoti uzskato to vietu par saveejo.

NU ja cilvēks ir tik kretīnisks ka uzskata konkrētu vietu lielā asfalta placī par savu nu tad sorry...tajā placī nav pat nekādu apzīmējumu, kas norādītu uz kaut kādām vietām...

Otrkārt ja jau tu uzskati to par SAVU vietu un jūties nāvīgi apvainots, ka tur ir nolikta cita auto(vietas nolikt auto ir pārpārēm) tad pienāc un pasaki, ziniet es gribu lai manu vietu atbrīvo...nav problēmu...jo kā es pats nestrādājot tai kantorī varu zināt ka kāds kautkādu platību asfaltētā laukumā uzskata par savu?? Sieva pati ar auto nebrauc un arī nezin neko par to kur kurš liek savu auto ikdienā...bet tik cūcīgi darīties tas manuprāt liecina ka cilvēkam ar galvu kaut kas nav kārtībā

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

EDZS rakstīja:

Dugass rakstīja: A nau ko jaaliek sveshaas vietaas.

Vardarbiibu gan neatbalstu, bet domaas riikojos tieshi taapat ar tiem kretiiniem, kas retu reizi noliek auto tajaa vietaa, kur es jau 10 gadus dienu dienaa lieku savu auto. Pamatoti uzskato to vietu par saveejo.

NU ja cilvēks ir tik kretīnisks ka uzskata konkrētu vietu lielā asfalta placī par savu nu tad sorry...tajā placī nav pat nekādu apzīmējumu, kas norādītu uz kaut kādām vietām...

Otrkārt ja jau tu uzskati to par SAVU vietu un jūties nāvīgi apvainots, ka tur ir nolikta cita auto(vietas nolikt auto ir pārpārēm) tad pienāc un pasaki, ziniet es gribu lai manu vietu atbrīvo...nav problēmu...jo kā es pats nestrādājot tai kantorī varu zināt ka kāds kautkādu platību asfaltētā laukumā uzskata par savu?? Sieva pati ar auto nebrauc un arī nezin neko par to kur kurš liek savu auto ikdienā...bet tik cūcīgi darīties tas manuprāt liecina ka cilvēkam ar galvu kaut kas nav kārtībā

Nu jaa, es vairaak runaaju par daudzdziivoklju namu pagalmu. Piekriitu, ka lielaa asfalta plekjii bez apziimeejumiem buutu tieshaam muljkjiigi uzskatiit kaadu vietu par saveejo.

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Neieredzu subjektus, kuri ar saviem meesliem piedrazo vidi. Var divi tika piefikseeti, kuri vecas riepas, podus metu kur ienaak praataa. Cerams, ka taa buus laba maaciiba shiem gan citiem. www.autonews.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti