Rīgas koncertzāle - būt?

Sadness Reģ.: 29.12.2003

Protams atvainojos, ka nav saistīts ar tēmām par auto, bet vēlētos uzzināt Jūsu domas par šo "brīnišķīgo" projektu...

Nezinu, kā Jūs, bet mani kaut kā nedaudz izbrīna daži fakti (pēc Kas notiek Latvijā noskatīšanās):

1) Demakovas kundzes šausmīgā apmātībā tieši uz šo projektu, bet Mežaparka estrādes, simfoniskā orķestra personāla algu utml. problēmu atstāšana novārtā...

2) aģentūra "Trīs brāļi" šovmenis Šo cilvēku es neizprotu - Jūs no sākuma sakiet, ka būvēsiet un tikai tad es pateikšu, cik Jums jāmaksā wtf?

Nu nepatīk man tas viss kaut kā Kā Jums?

 
Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Pilniibaa Tev piekriitu.

No malas izskataas, ka Demakovas kundzei papraavs piiraaga gabals ies garaam neapstiprinaashanas gadiijumaa. Un taapeec nabadziite histeeriski biida projektu, jo ljoti ljoti gribaas tikt pie savas jahtas/5staavu villas/kalpotaajiem.

Un gan jau ka vinja nav vieniigaa, kam draud piiraaga gabala zudums. Gan jau ka no tiem 63 citroniem taa buuda izmkasaas reaali kaadus 5, bet paareejo sadaliis pa kabatinjaam.

Un galvenais - man nepatiik taa zaarku chupa!!! Kas tas pa arhitektu (Siilis) kas ir speejiigs uzprojekteet tikai un vieniigi dazjaada izmeera konteinerus?! Taadi ir visi vinja projekti! ir bijusi iespeeja iepaziities ar dazjiem.

Un kaa ir paredzeets tiiriit nost no taam melnajaam kasteem kaiju kakas???

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti