Velos iegadaties skeneri

cezars2 Reģ.: 22.09.2004

Varbut kads velas pardot skeneri, velams canon, bet izskatisu ari citus variantus. Ludzu noradit modeli un cenu.

 
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Belarus T678-cvetnoj. Cena- 800 Ls.

cezars2 Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

bis pa dargu - paldies! ir citi varianti.

MAD_DOG Reģ.: 01.10.2003
0 0 Atbildēt

canon MF3110 cena - 120 ls

TheKid Reģ.: 18.04.2004
0 0 Atbildēt

Brother DCP-115C, cena Ls 59.

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

Es pie viena nojautāšos - Manam skenerim, ja skanē B/W bildes, tad sanāk ideāli, bet ja krāsainas, tad viss tāds dzeltenīgs. Kāda varētu būt vaina, vai ir vērts remontēt, vai pa tiešo musoraprovadā???

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

Ja pie viena tad pie viena - ja kādam ir vēlme timerēties, varu atdot par dažām matricām kautkādu lētā gala HP flatbed - krāsainiem foto ik pa laikam rezultāts ir "pabalējis" un strīpains. Nav vairs pēc viņa arī nekādas vajadzības.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

alus_veeders rakstīja: Es pie viena nojautāšos - Manam skenerim, ja skanē B/W bildes, tad sanāk ideāli, bet ja krāsainas, tad viss tāds dzeltenīgs. Kāda varētu būt vaina, vai ir vērts remontēt, vai pa tiešo musoraprovadā???

uzliec citus draiverus

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

alus_veeders rakstīja: Es pie viena nojautāšos - Manam skenerim, ja skanē B/W bildes, tad sanāk ideāli, bet ja krāsainas, tad viss tāds dzeltenīgs. Kāda varētu būt vaina, vai ir vērts remontēt, vai pa tiešo musoraprovadā???

uzliec citus draiverus

Lūdzu apgaismo.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

alus_veeders rakstīja:

rt rakstīja:

alus_veeders rakstīja: Es pie viena nojautāšos - Manam skenerim, ja skanē B/W bildes, tad sanāk ideāli, bet ja krāsainas, tad viss tāds dzeltenīgs. Kāda varētu būt vaina, vai ir vērts remontēt, vai pa tiešo musoraprovadā???

uzliec citus draiverus

Lūdzu apgaismo.

nu vot tā, sākās

sākumā parovē ieliec disku kas nāca līdzi, un saspied next next. būs droši vien daudz viskautkā lieka, bet vajadzētu arī sākt norāli skanēt

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

alus_veeders rakstīja:

rt rakstīja:

alus_veeders rakstīja: Es pie viena nojautāšos - Manam skenerim, ja skanē B/W bildes, tad sanāk ideāli, bet ja krāsainas, tad viss tāds dzeltenīgs. Kāda varētu būt vaina, vai ir vērts remontēt, vai pa tiešo musoraprovadā???

uzliec citus draiverus

Lūdzu apgaismo.

nu vot tā, sākās

sākumā parovē ieliec disku kas nāca līdzi, un saspied next next. būs droši vien daudz viskautkā lieka, bet vajadzētu arī sākt norāli skanēt

Da tas skeneris ir slēgts pie vairākiem kompjiem (ar oriģinālo programmdisku), rezultāts tāds pats. Es sliecos uz to, ka tas ir kāds mehānisks bojājums, bet kāds .... ???

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

Vai tiešām, lodēšanas virtuozam - Raimim, nebūs nekādi ieteikumi ???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

alus_veeders rakstīja: Vai tiešām, lodēšanas virtuozam - Raimim, nebūs nekādi ieteikumi ???

Es ieteiktu doties uz šopu.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

ja melnbaltu skanē normāli, tad jau tas aparāts iet, vaina ir citur.

a hvz

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

neiesaku pirks skaneri....

biju nopircis, nekas jauks tur nebija...

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

alus_veeders rakstīja: Vai tiešām, lodēšanas virtuozam - Raimim, nebūs nekādi ieteikumi ???

Es ieteiktu doties uz šopu.

Tā arī darīšu, alus beidzies !!!

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: ja melnbaltu skanē normāli, tad jau tas aparāts iet, vaina ir citur.

a hvz

Aparāts ta pošī, aizdoma ir uz lampu, moš noputējusi ???

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

nosauc konkreetu modeli un es tev pateikshu, pa cik varu dabuut.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: neiesaku pirks skaneri....

biju nopircis, nekas jauks tur nebija...

Pa cik pirki? Cena ir būtiska tomēr šeit...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Sviestc rakstīja: neiesaku pirks skaneri....

biju nopircis, nekas jauks tur nebija...

Pa cik pirki? Cena ir būtiska tomēr šeit...

da svists neko dārgāku par trīs latiem nevar atļauties!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti