Aizdedzes atslēgas

gtg2004 Reģ.: 25.05.2004

Nopirku Audi 2001. gada ar vienu aizdedzes atsleegu(kaa saka-popal,tikai neapsaukaajieties),kas neder nemaz durviim.Baidos ,ka nevareeshu apdroshinaat Kasko,vai varbuut var,ja buus ielikta cita signalizācija?,vai AR var tikai pasuutiit no ražotaaja vai viņi taisa arī?,jo kur garantija,ka tur nav kautkas samuhļiits?Kaadi buutu risinaajumi?

 
Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Es Tavā vietā šobrīd skrietu uz auto un pa nakti gulētu tur, it sevišķi ņemot vērā, ka esi nopircis Audi. Rīt no rīta brauktu uz laikam jau AR un mēģinātu to lietu savest kārtībā. Vai vismaz iedzen kādā MAXIMAALI drošā stojankā to autiņu. tpu tpu tpu, bet savādāk sliktākajā gadījumā rīt ar to 1 atslēgu varēsi sev spoguļrakstā uz pieres ieskrāpēt LOSIS.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

kasko nevareesi uztaisīt.

izviilee veel vienu atsleegu ar chipu un nomaini abaam chipa kodu.

to var izdariit Sledzenes Durvis Seifi, Čaka 105 u.c. tel.29212680.

Tas prix maksas 70LVL.

priekš kasko tev vajadzees 2 atsleegas ar chipu(imobilaizeri), atsevishkju imobilaizeri, un signalizaciju, ja laps apriikojums, tad arii salona kustibas sensorus!

gtg2004 Reģ.: 25.05.2004
0 0 Atbildēt

Paldies par padomiem.Nervi beigti ,ja veel salasaas par visiem tiem gadiijumiem...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ar ir tikai viena atslēga. tā pati servisa - neslēdz bardačoku un bagažnieku. Man po, jo man toyota

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Maz tu zini par Tolmetu.

Pagājušā gada apgrozījums virs 70M.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Kustības sensori sargās no tā,lai nenozog labo aprīkojumu?

Nu,slikatis atnāks un nočieps ādas beņķus,klimatkontroles displeju un airbagus?

To neizdomāju, es, bet katrai apdr.sab. ir savi noteikumi uz autinju kasko apdr. audi tie ir paugstināti, jo riska grupa.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti