nestrādā stūres vadība...

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007

Manam opelītim nez kapēc nestrādā stūres vadība. ir orģinālais maģis iekšā car 300 blaupunkt.

Kāds nezin kur varētu meklēt vainu?

 
1 2 3
Reģ.: 30.04.2024
0 0 Atbildēt

Kāda sakarība stūres vadībai ar maģi?

Es tev ieteiktu nebraukt ar nestrādājošu stūri uz ielas.

....stūres vadība viņam.....

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Kāda sakarība stūres vadībai ar maģi?

Es tev ieteiktu nebraukt ar nestrādājošu stūri uz ielas.

....stūres vadība viņam.....

ja tu nezini kas ir stures vadiba tad vispar nemuldi ja???

tavai zināšanai tās ir podziņas ar kurām var pārslēgt kanālus un klusāk skaļāk....

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Gudrinieki..

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Tev abas rokas lauztas vai?

asprātis

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šitam powerdiesel kanālus var labi pārslēgt ar beisboleni - gan klusāk gan skaļāk sanāk

Reģ.: 30.04.2024
0 0 Atbildēt

powerdiesel rakstīja:

deksters rakstīja: Kāda sakarība stūres vadībai ar maģi?

Es tev ieteiktu nebraukt ar nestrādājošu stūri uz ielas.

....stūres vadība viņam.....

ja tu nezini kas ir stures vadiba tad vispar nemuldi ja???

tavai zināšanai tās ir podziņas ar kurām var pārslēgt kanālus un klusāk skaļāk....

Vo bļā!! Točna??

Hmm...a es domāju...kas man tas ir uz stūres tur sakabināts... Klau, a ko nozīmē poga 'CRUISE"" ??? Man nav iesmērējuši kādu motorlaivu?????? Un tur visādas podziņas un un lampiņas tajā stūrē.....

Es gan domāju,ka stūres vadība ir....rokas.. a tās podziņas ir RADIO vadība

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: šitam powerdiesel kanālus var labi pārslēgt ar beisboleni - gan klusāk gan skaļāk sanāk

te laikam pulcējas ļoti lieli asprāši, kuri nevar ikdienā izteikties un izrādīties, to vien tik darā kā lien pa forumiem un savas asprātības bārsta un izrāda kurš tad būs krutāks....

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

powerdiesel rakstīja:

deksters rakstīja: Kāda sakarība stūres vadībai ar maģi?

Es tev ieteiktu nebraukt ar nestrādājošu stūri uz ielas.

....stūres vadība viņam.....

ja tu nezini kas ir stures vadiba tad vispar nemuldi ja???

tavai zināšanai tās ir podziņas ar kurām var pārslēgt kanālus un klusāk skaļāk....

eu tev pat ir cruise, nu nevar būt, laikam jau būsi kaut ko salietojies...

Vo bļā!! Točna??

Hmm...a es domāju...kas man tas ir uz stūres tur sakabināts... Klau, a ko nozīmē poga 'CRUISE"" ??? Man nav iesmērējuši kādu motorlaivu?????? Un tur visādas podziņas un un lampiņas tajā stūrē.....

Es gan domāju,ka stūres vadība ir....rokas.. a tās podziņas ir RADIO vadība

Reģ.: 30.04.2024
1 0 Atbildēt

powerdiesel rakstīja:

anonimikis rakstīja: šitam powerdiesel kanālus var labi pārslēgt ar beisboleni - gan klusāk gan skaļāk sanāk

te laikam pulcējas ļoti lieli asprāši, kuri nevar ikdienā izteikties un izrādīties, to vien tik darā kā lien pa forumiem un savas asprātības bārsta un izrāda kurš tad būs krutāks....

Neapšaubāmi krutāks ir Opelis ar 'stūres vadību'

Nodefinē jēdzienu 'stūre' lai var saprast,ko tu gribēji pajautāt, August.

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Pie stūres rata opel atrodas trīs pogas gan kreisajā, gan labajā pusē. ar tām pogām var pārslēgt kanālu, kā arī klusāk skaļāk pagriezt radio. Diemžēl nezinu kāpēc man viņas nestrādā, tāpēc gribēju pajautāt, var būt kāds arī ir saskāries ar šādu problēmu un ieteiktu ko darīt un kur meklēt vainu, nevis gudri un stulbi izteikties...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

A man stūres vadība strādā! Kaut gan maģis nav pie stūres?!

Un maģa vadība pie stūres nau..

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

powerdiesel rakstīja: Pie stūres rata opel atrodas trīs pogas gan kreisajā, gan labajā pusē. ar tām pogām var pārslēgt kanālu, kā arī klusāk skaļāk pagriezt radio. Diemžēl nezinu kāpēc man viņas nestrādā, tāpēc gribēju pajautāt, var būt kāds arī ir saskāries ar šādu problēmu un ieteiktu ko darīt un kur meklēt vainu, nevis gudri un stulbi izteikties...

Izskatās ka iauto forumi pēdējā laikā vairāk domāti apdir.šanai nevis nevis padomu došanai...

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

imits rakstīja:

powerdiesel rakstīja: Pie stūres rata opel atrodas trīs pogas gan kreisajā, gan labajā pusē. ar tām pogām var pārslēgt kanālu, kā arī klusāk skaļāk pagriezt radio. Diemžēl nezinu kāpēc man viņas nestrādā, tāpēc gribēju pajautāt, var būt kāds arī ir saskāries ar šādu problēmu un ieteiktu ko darīt un kur meklēt vainu, nevis gudri un stulbi izteikties...

Izskatās ka iauto forumi pēdējā laikā vairāk domāti apdir.šanai nevis nevis padomu došanai...

Gluži manas domas, te laikam ir sanākuši bērneļi....

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tu esi kautko dzirdējis par tādām iestādēm kā servisi?

Speciāli opeļiem ir divi - Adam auto un Tomets.

Adam auto esmu dzirdējis, bet par TOMETU gan ne??? un kas tas tāds būtu????? ir gan tolmets, bet tomets????

Laikam jau esi pabeidzi tikai 8-to klasi, nevis maģistrus....

Reģ.: 30.04.2024
0 0 Atbildēt

powerdiesel rakstīja: ......................, nevis gudri un stulbi izteikties...

Kā tas ir-gudri un stulbi ?

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

powerdiesel rakstīja: ......................, nevis gudri un stulbi izteikties...

Kā tas ir-gudri un stulbi ?

izlasi ko tu esi sarakstījis un tad sapratīsi kā tas ir... lol!!!

Reģ.: 30.04.2024
0 0 Atbildēt

powerdiesel rakstīja:

Laikam jau esi pabeidzi tikai 8-to klasi, nevis maģistrus....

Ne,nav pabeidzis. Šodien viņam un arī man ir' pirmā ģeogrāfijas nodarbība. Ta kā ,lūdzu ,nesatrauc mūs,ja?

Varbūt iemācies pats noformulēt,ko tev vajag, un tad plūtīt par to,ka te visi gudri kakā,OK? Stūres vadības speciālists......

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

powerdiesel rakstīja:

Laikam jau esi pabeidzi tikai 8-to klasi, nevis maģistrus....

Ne,nav pabeidzis. Šodien viņam un arī man ir' pirmā ģeogrāfijas nodarbība. Ta kā ,lūdzu ,nesatrauc mūs,ja?

Varbūt iemācies pats noformulēt,ko tev vajag, un tad plūtīt par to,ka te visi gudri kakā,OK? Stūres vadības speciālists......

un pazvani uz jebkuru servisu un pajautā kas ir stūres vadība, noteikti viņi tev atbildēs tā pat kā es esmu noformulējis sākumā, bet ja tev mazam nedalce, tad:::

Pie stūres rata opel atrodas trīs pogas gan kreisajā, gan labajā pusē. ar tām pogām var pārslēgt kanālu, kā arī klusāk skaļāk pagriezt radio. Diemžēl nezinu kāpēc man viņas nestrādā, tāpēc gribēju pajautāt, var būt kāds arī ir saskāries ar šādu problēmu...

Reģ.: 30.04.2024
0 0 Atbildēt

powerdiesel rakstīja: ar tām pogām var pārslēgt kanālu, kā arī klusāk skaļāk pagriezt radio.

Kādu kanālu tad pārslēgsi? Urīnizvades?

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

powerdiesel rakstīja: ar tām pogām var pārslēgt kanālu, kā arī klusāk skaļāk pagriezt radio.

Kādu kanālu tad pārslēgsi? Urīnizvades?

oi oi oi kā mums mazais deksters bārstās ar stulbībām...aizej padzeries pienu no mammas pupa, savādak badā nosprāgsi...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

autoram

Brauc toč uz servi, a to vēl pats sačakarēsi kaut ko. Nav obligāti uz adamu vai hansu, var arī uz kādu citu, kur normāls elektriķis ir...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Domāju ka vajag pārbaudīt, vai AIR BAG uz stūres arī strādā. Ja nē-tad jau kontakti uz stūti beigušies.

gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

Āksti.

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Domāju ka vajag pārbaudīt, vai AIR BAG uz stūres arī strādā. Ja nē-tad jau kontakti uz stūti beigušies.

vispār man arī deg airbag lampiņa,, cik dzirdēju ka opelim tā esot diezgan bieža kļūda...tad būs jālaiz uz servisu.)

parādās arī normāli dzeki, kuri sakarīgi māk kaut ko teikt kā napalms, gints

Reģ.: 30.04.2024
0 0 Atbildēt

powerdiesel rakstīja:

pirdiens rakstīja: Domāju ka vajag pārbaudīt, vai AIR BAG uz stūres arī strādā. Ja nē-tad jau kontakti uz stūti beigušies.

vispār man arī deg airbag lampiņa,, cik dzirdēju ka opelim tā esot diezgan bieža kļūda...tad būs jālaiz uz servisu.)

parādās arī normāli dzeki, kuri sakarīgi māk kaut ko teikt kā napalms, gints

Nu jau ielīdi tirsā pietiekami, brauc un izpako avīzi no Airbaga un palasi 'Lietuvos Rytas'.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti