Vel Satis

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004

vai kāds varēt udot kādu infu par Vel Satis, ir vēlme ar visām ekstrām un pa saprātīgu cenu nu tad ieraudziju sho franchu briinumu. iepatikaas bet ir kautkaadi ieksheeji stereotipi par francuuzhiem? atvainojos bet taa nu tas ir bet varbuut juus man izkliedeetu konkreeti redzeeju 2003 gada ar aadu automaati 3.0 dizieli

 
1 2
UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

kur tam unikumam detaļas pec 10 gadiem dabūsi ?

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: man liekas ka šo Vel Satis pusgadu paražojot noņēma no ražošanas kā ļoti neizdevušos modeli !!

Tas bija Avantaims vai kā viņu tur sauca, līdzīgs Velsatim, tiaki ar divam durvīm, bet pēc gabarītiem līdzīgs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: man liekas ka šo Vel Satis pusgadu paražojot noņēma no ražošanas kā ļoti neizdevušos modeli !!

pēc pusgada ražošanas no konveijera ar steigu norāva mazo alumīnija auģiku

šito joprojām ražo

kpx Reģ.: 28.01.2006
1 0 Atbildēt

tie ari ir iekseji steriotipi masina ir patiesi laba.....ar izcilu dizainu, perfektu pakojumu un izcilu dizeli (benzins ari normals)

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

kpx rakstīja: tie ari ir iekseji steriotipi masina ir patiesi laba.....ar izcilu dizainu, perfektu pakojumu un izcilu dizeli (benzins ari normals)

Kā arī ar izcili dārgām uzturēšanas (servisa) izmaksām...kolēģim 1 gadu bij.. laimīgs pārdeva tagad ripina ar touranu arī laimīgs

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja: infu par Vel Satis [...] redzeeju 2003 gada ar aadu automaati 3.0 dizieli

sātaniskais renault

www.channel4.com/...

en.wikipedia.org/... (Overview)

www.majorwager.com/...

www.theregister.co.uk/...

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

vieplis rakstīja:

LABINAIS rakstīja: infu par Vel Satis [...] redzeeju 2003 gada ar aadu automaati 3.0 dizieli

precizējums - VelSatis-pašdarbnieks bij' tieši automāts ar 3.0 dīzeli

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Avantime bija ķipa Espace kupeja

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti