degvielas sūknis

Master_D Reģ.: 29.09.2004

gaudo.

Turklāt izskatās, ka nepadod degvielu vajadzīgā daudzumā - slikts cēliens.

Pie 3k rpm sāk raustīties un mirt nost.

Rīt mainīšu degvielas filtru - ja tas nepalīdzēs, uz ko vēl skatīties?

5cyl motors.

 
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tos sūkņus k-kur remontē, vai jāpērk jauns?

tinis Reģ.: 27.12.2006
0 1 Atbildēt

jāparbauda kādu spiedienu tas sūknis dod

Master_D Reģ.: 29.09.2004
1 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Master_D rakstīja: gaudo.

Turklāt izskatās, ka nepadod degvielu vajadzīgā daudzumā - slikts cēliens.

Pie 3k rpm sāk raustīties un mirt nost.

Rīt mainīšu degvielas filtru - ja tas nepalīdzēs, uz ko vēl skatīties?

5cyl motors.

audi tokš ir sūc.... skaties uz to pašu degvielas sūkni....

Šitais ies uz andeli

jāparbauda kādu spiedienu tas sūknis dod

nu es vēl ceru, ka filtrs aizkakājies.

Kā to spiedienu mēra?

Jams arī tukšgaitā biš noraustās. NG - tā laikam tas dzinējs saucas.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Moš kāds ir redzējis veikalu "lietoti VAG degvielas sūkņi par lētām cenām ar labu garantiju" ???

Savādāk - grosā 100 latus jauns maksā.

tinis Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Moš kāds ir redzējis veikalu "lietoti VAG degvielas sūkņi par lētām cenām ar labu garantiju" ???

Savādāk - grosā 100 latus jauns maksā.

spiedinu reāli var izmērīt servisā un vel pastāv tāda lieta kā restaurēti sūkņi

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

dazus iespejams restaureet, man to izdariija pa 25 ls kadu paris gadus atpalakj, tas bija BOSCH suuknis mehaaniskai spricei ... Valmieraa ... ja vajag, iedosu telefonu ...

tinis Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: dazus iespejams restaureet, man to izdariija pa 25 ls kadu paris gadus atpalakj, tas bija BOSCH suuknis mehaaniskai spricei ... Valmieraa ... ja vajag, iedosu telefonu ...

apskaties ss reklāma kur restaurē

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 1 Atbildēt

KurBads rakstīja: dazus iespejams restaureet, man to izdariija pa 25 ls kadu paris gadus atpalakj, tas bija BOSCH suuknis mehaaniskai spricei ... Valmieraa ... ja vajag, iedosu telefonu ...

ja nav grūti atsūti uz perforators@gmail.com

paldies !

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Filtru nomainīju, labāk nepalika.

Joprojām aizdmas krīt uz degvielas padevi.

Tukšgaitā staigā apgriezieni.

Kad auto tikko iedarbināts - cēliens ir.

Kad padarbojas 5min - uzodot gāzi sāk raustīties un sprāgt nost.

Tas pats, ja iespiež grīdā (atveras tā otra kamera inžektorā) - apriezieni kāpj gausi.

1 - vaūt sūknis

2 - varbūt kāds devējs gaisu jauc.

Vedīšu uz Raizeri pie inčektorcilvēka lai skatās - bet varbūt ums kādas idejas?

1993. gada B4 ar 2.3 motoru.

P.s. kādam ir zināmas precīzākas kordinātas degvielas sūkņu darbnīcai, kas ir Kalnciema/melnsila ielas krusta rajonā?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

shitaadi ira :T. 7188574, 26463668, 28624931, TD AUTO; tdauto@inbox.lv

taadi ira :Насосы эл. бенз. инж., насосы подкачки эл. диз., после рем., гарант. 1 г. Ул. Пиедруяс, 3а.Т. 7113908, 29568290, 29619307.

bet kautkur topikos nesen spiideeja Tevis piemineetais objekc Melnsila/Kalnciema rajoonaa .

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

PALDIES !

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

100%degvielas suknis manam grozam točna tadi paši simptomi sava laika bij

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Virzoties no Spices ,paarbraucot tiltu 2ajaa ielinjaa ( tur agraak skanjuplashu fabrikjis Melodija bij ) pa labi ,peec 2iem krustojumiem , ir sens ,gadjuzjnijs, OOOO VW serviss ar shrotu , ieobzervee tur , huu nowz , tie 'vasjas' suni ir apeedushi uz 'vecajiem' audakiem , pats tur savulaik pieganiijos gan ar Typ44 gan ar Q un B4 , nekaa dikti slikta , par shamiem ,nevaru atcereeties .

Badjo Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

Varbūt noder.

Rakstīju kaut kam senāk priekš Golf III.

"Tātad. Izstāstīšu savu pieredzi. kādi 2.5 - 3 gadi atpakaļ.

Man gan ir Golfs 2 1.8i Jejtronic šprice, bet domāju, ka liela šķirba nav. Arī braucot pēkšņi daudzas reizes atņirdzās. Padauzīju ar āmuru (akurāti) benzīna sūkni un benzīna filtru, kādu laiku atkal pabraucu, bet vaina tikai progresēja. Nomainīju benzīna filtru, fig, turpinājās figņa.

Beigās servisā pateica benzīna sūknis taisās uz beigām, protams servisos nekur dabūt nevar.

Izņemot vienu vietu. Nezinu vai tur vēl tas kantoris atrodas.

Izņēmu no sava golfa sūkni un aizvedu viņiem, viņi man vietā pa 25 Ls citu pēc kap remonta. Brauc vēl jo projām.

Man vēl tagad mobtelā ir ieraksts Sūknis Sergejs - tel 7629695. atradās 5.stāvā kaut kādā mājā. kura atrodas, ja nemaldos, Melnsila ielā 10. Lai tur tiktu bij jāiet caur pagalmiem utt.

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Tos sūkņus k-kur remontē, vai jāpērk jauns?

Jā tos sūkņus remontē un ir pat onkuļi kas dod garantiju !!!

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: dazus iespejams restaureet, man to izdariija pa 25 ls kadu paris gadus atpalakj, tas bija BOSCH suuknis mehaaniskai spricei ... Valmieraa ... ja vajag, iedosu telefonu ...

Ja runa par Valmieru vai tik tas nav pie Kurpnieka ?

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

bija līdzīga problēma, filtrs bija ciet, nomainīju sūkni, kopā tas viss uz 200 Ls.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

KurBads rakstīja: dazus iespejams restaureet, man to izdariija pa 25 ls kadu paris gadus atpalakj, tas bija BOSCH suuknis mehaaniskai spricei ... Valmieraa ... ja vajag, iedosu telefonu ...

Ja runa par Valmieru vai tik tas nav pie Kurpnieka ?

Ir jau ir ... man liekas, ka tas viirinjs zin, ko dara ... rekomendeeju

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Uzmanaties no SCT degvielas filtriem. Bet diagnostiķim ir darbiņš pēc šo filtru lietošanas.Neticat .....pamēģinat ))

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Virzoties no Spices ,paarbraucot tiltu 2ajaa ielinjaa ( tur agraak skanjuplashu fabrikjis Melodija bij ) pa labi ,peec 2iem krustojumiem , ir sens ,gadjuzjnijs, OOOO VW serviss ar shrotu , ieobzervee tur , huu nowz , tie 'vasjas' suni ir apeedushi uz 'vecajiem' audakiem , pats tur savulaik pieganiijos gan ar Typ44 gan ar Q un B4 , nekaa dikti slikta , par shamiem ,nevaru atcereeties .

Pasākums tika izveikts pie šsiem vīriņiem.

30 par bosch sūkni restaurētu, 15 par darbu.

Visnotaļ rekomendējams kantoris VAG lietotājiem - laba attieksme un rezultāts.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Viņi aiznes 2 kvartālus tālāk pie sūkņu restauratora - Malnsila ielā 10, pagalmā 5tā stāvā - un godīgi uzvāra 5cīti (tur restaurācija maksā 25)

Problēma man bija tā, ka neviens serviss Ķekavā nebija ar mieru vienkārši sūkni skrūvēt nost, jo... nebija intereses izlaidušies maitas.

Tas vienīgais džekiņš, kas piekrita, un noskrūvēja.... nezināja kā sūknis izskatās, kā rezuktātā uz to 5. stāva restaurācijas kantori aizvedu "sūknim līdzīgu detaļu" par ko viņš bija nu dikti izbrīnīts.

Vedu atpakaļ, teicu, lai to štruntu skrūvē atpakaļ klāt (laikam bija k-kāds spiediena akumulators, kas ir virs sūkņa) - un braucu uc TDi iedteikto kantori.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

jo es jau ar līdz tam nebiju bendzīndzinēja sūkni redzējis

images.google.lv/... :en-USfficial&sa=N&tab=wi

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti