Patīkami pārsteidza

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Vakar ap 14:00 (precīzi neatceros) braucu no Ropažiem virzienā uz Inčukalnu. Nekad tur neiru redzējis CP, kaut gan braukāju bieži. Vakar patrāpījās. Protams - noturēja.

Un te nu bija pārsteigums!!!

Pieklājīgi pienāca, stādījās priekšā, sveicināja, paskaidroja apturēšanas iemeslu, palūdza - palūdza - dokumentus. Piedāvāja aplūkot radaru, ja vēlos. Atteicos, jo nav jēgas - zinu, ka bija tieši tik, cik teica. Paskaidroja, kas par to pienākas - 5Ls vai brīdinājums un devās rakstīt protokolu.

Pēc 5 min pienāca kolēģis. Sasveicinājās, stādījās priekšā. Pajautāja dzīvesvietu, darbavietu. Paskaidroja kas un kā. Un izteica brīdinājumu!!! Atvadījās un novēlēja laimīgu ceļu!!!

Es pat apstulbu no tik pieklājīgas uzvedības un korektas attieksmes!!!

Visu turpmāko dienu ievēroju visus noteikumus!

Tiešām patīkami! Varētu pārējie mācīties no šiem kolēģiem!!!

 
1 2
shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

www.senukai.lt/...

šitās var pielīmēt pie pakaļas stikla un pieslēgt pakaļas miglinieka .. priekš tiem , kas brauc aizmugurē ar tālajiem

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

Man gadījās, ka apturēja pa jostu nelietošanu, dialogs sekojošs -

(policis) - Trīs lati būs ko samaksāt ?

(Es) - Nē.

(policis) - A divi ?

(Es) - Nē, re ku saņķiki cigaretēm, vairāk nav.

.

.

.

Beigās viņš man lika parakstīties kaut kādā piezīmju grāmatiņā, ka es esot informēts pa izteikto brīdinājumu.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

arny rakstīja: Vai tad apdzīvotā (apgaismotā) vietā, diennakts tumšajā laikā drīkst braukt ar miglas lukturiem? - cik atceros noteikumus, tad nedrīkst. Pa dienu drīkst - kā dienas gaitas gaismas.

a kur ir teikts ka prieksheejie 'miglenieki' ir miglenieki ? tie ir razjotaaja paredzeetie papildlukturi par kuru darbiibu panelii neliecina dzeltena piktogramma ( kaa tas ir iesleedzot aizm.migl.).

Vot par aizmugureejaa miglinieka bezjeegas lietoshanu vajadzeetu dup seet , bet to kautkaa nemana no CP puses .

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Nav nozīmes papildlukturi vai miglinieki... nedrīkst un viss..

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Dugass rakstīja: Vakar ap 14:00 (precīzi neatceros) braucu no Ropažiem virzienā uz Inčukalnu. Nekad tur neiru redzējis CP, kaut gan braukāju bieži. Vakar patrāpījās. Protams - noturēja.

Un te nu bija pārsteigums!!!

Pieklājīgi pienāca, stādījās priekšā, sveicināja, paskaidroja apturēšanas iemeslu, palūdza - palūdza - dokumentus. Piedāvāja aplūkot radaru, ja vēlos. Atteicos, jo nav jēgas - zinu, ka bija tieši tik, cik teica. Paskaidroja, kas par to pienākas - 5Ls vai brīdinājums un devās rakstīt protokolu.

Pēc 5 min pienāca kolēģis. Sasveicinājās, stādījās priekšā. Pajautāja dzīvesvietu, darbavietu. Paskaidroja kas un kā. Un izteica brīdinājumu!!! Atvadījās un novēlēja laimīgu ceļu!!!

Es pat apstulbu no tik pieklājīgas uzvedības un korektas attieksmes!!!

Visu turpmāko dienu ievēroju visus noteikumus!

Tiešām patīkami! Varētu pārējie mācīties no šiem kolēģiem!!!

fakts kaa taads jau PATIIKAMS, bet BIEZJAAK Ropazjos vareeja CP paganiities! Jo iipasji centraa vakaros, jo tie vieteejie sjuumaheri briizjiem ir NEIZTURAMI, iipasji ja pie bazniicas staavlaukumaa izdomaa ar kraaninjiem meeriities...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

tas juusu briidinajums, par ko juus starojat , paliek kaa administratiivais paarkaapums un pie vajadziibas paraadaas...

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: tas juusu briidinajums, par ko juus starojat , paliek kaa administratiivais paarkaapums un pie vajadziibas paraadaas...

Domaaju, ka shis fakts visiem ir zinaams!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti