Pērku auto līdz ~1100 Ls

GangBoy Reģ.: 23.09.2003

Meklēju auto līdz apmēram 1100 Ls. Prasības - kaut kas daudz maz ekonomisks, liels, ērts ar salīdzinoši lētām ekspluatācijas izmaksām, kā arī labā tehniskā stāvoklī. Ir doma par kādu vācu auto - varianti: BMW 324 tds touring (E30), varbūt kāds 124 dīzeļmersis, vai 5XX BMW >88. gada. Varbūt ir kādi citi, līdzīgi varianti? Gaidu piedāvājumus topikā.

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

GangBoy rakstīja: Meklēju auto līdz apmēram 1100 Ls.

Kāpēc ne līdz apmēram 1123,67 Ls?

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Var arī 1123,67 Ls

A kas būs pie 1123,67 Ls?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Mersis un bembis jau arī nav no tiem ekonomiskajiem un lēti uzturamajiem autiņiem. Pie tam vai tad vēl ir saglabājies kāds BMW, kas ražots astoņdesmito gadu beigās un kuram bleķu virsbūvē būtu vairāk nekā špaktele?

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: liels, ērts - BMW 324?

tu laikam mazāks par šīri....

324 var daudz iekraut

Šīri neesmu redzējis, bet arī ar augumu viss ok, un nav arī tā, ka Dzirnavu 149a būtu jāpērk lupatas

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: liels, ērts - BMW 324?

tu laikam mazāks par šīri....

Pats mazs, bet grib lielu...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Par summu kas drusku lielāka par autora minēto, es būtu gatavs atdot Audi 100 92.gada ar gāzi. Būs gan biku roka jāpieliek...

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Ar BMW ir pasmagāk - te piezvanīju pāris sludekļiem, visiem kaut kas jāremontē - pa sīkumiem, tad jau atliek tikai minēt, kādus zemūdens akmeņus pārdevējs nenosauc

A kaut kas lētāks remontos būs biežāk jāremontē

Passat gluži negribas...

juha rakstīja: Mersis un bembis jau arī nav no tiem ekonomiskajiem un lēti uzturamajiem autiņiem. Pie tam vai tad vēl ir saglabājies kāds BMW, kas ražots astoņdesmito gadu beigās un kuram bleķu virsbūvē būtu vairāk nekā špaktele?

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Tāpēc, ka daudz visādi dzelži un bieži jāvadā - kompji, mazie skaņas iekārtu komplekti party'iem un vēl viskas.

P.S. Ar to, ko Tu padomāji ar nav problēmu

juha rakstīja:

smonG rakstīja: liels, ērts - BMW 324?

tu laikam mazāks par šīri....

Pats mazs, bet grib lielu...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

GangBoy rakstīja: Interese ir. Bildes vari atmest uz mix-master@inbox.lv ?

Kāds stāvoklis?

Droši vien smieklīgs jautājums - bet tomēr - kāds ir reālais degv. patēriņš?

bildes varētu,bet vakarā. Patēriņš? kā brauc. ap 12l/100km

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

GangBoy rakstīja: Interese ir. Bildes vari atmest uz mix-master@inbox.lv ?

Kāds stāvoklis?

Droši vien smieklīgs jautājums - bet tomēr - kāds ir reālais degv. patēriņš?

bildes varētu,bet vakarā. Patēriņš? kā brauc. ap 12l/100km

catalog.auto.ru/...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

3erim universaalim liels grabaznieks?!?!? tur taksh i vieta tikai mazai diivaana kuciitei

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: 3erim universaalim liels grabaznieks?!?!? tur taksh i vieta tikai mazai diivaana kuciitei

Divi JBL Topi ar 15" + 1" skaļruņiem lien iekšā bez problēmām.

Un vispār - pietiek spamu!!!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Par summu kas drusku lielāka par autora minēto, es būtu gatavs atdot Audi 100 92.gada ar gāzi. Būs gan biku roka jāpieliek...

1200Ls

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Napalms rakstīja: Par summu kas drusku lielāka par autora minēto, es būtu gatavs atdot Audi 100 92.gada ar gāzi. Būs gan biku roka jāpieliek...

1200Ls

Sedans, vai Universāls? Kas ir jāremontē? Kāds vispār stāvoklis?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

GangBoy rakstīja:

Sedans, vai Universāls? Kas ir jāremontē? Kāds vispār stāvoklis?

Universāls. Jāmaina sajūga trubiņa (ap 20Ls šrotā), rocenes trose (laikam ar kādi 20Ls), jāsakārto gāzes iekārta (hvz cik), ABS nestrādā (kaut kāds ne ta relejs, ne ta kas esot jāremontē - hvz).

Viss minētais braukt pārāk netraucē. Kopējā kondīcija - viduvēja.

Bet cena attiecīga.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Mitsubishi Colt 1.6 16v, daudz ekstru, kā arī ekonomisks Ls 940,-

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Mitsubishi Colt 1.6 16v, daudz ekstru, kā arī ekonomisks Ls 940,-

'92 gads

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Aizbrauc uz Lietuvu. Joka pēc pabrowsē autoplius.lt .

Protams, ka vari iegrābties sūdos līdz elkonim, bet...no kurienes, tavuprāt, nākuši šie Latvijas autiņi? Karoč, ir markas un modeļi, kas Lietuvā krietni lētāki nekā Latvijā, savukārt, aizšaut līdz kaut vai Šauļiem ir viens stiepiens. Savukārt tur mēdz atrasties eksemplāri krietni svaigāki un labāki nekā tepat, dzimtenē.

Līdz šim vislabāko autiņu, kas man piederējis, nopirku tieši Ļietuvā. Un Latvijā laikam, ja situācija nespiedīs, vairs mašīnu nepirkšu.

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Kamazs rakstīja: Aizbrauc uz Lietuvu. Joka pēc pabrowsē autoplius.lt .

Protams, ka vari iegrābties sūdos līdz elkonim, bet...no kurienes, tavuprāt, nākuši šie Latvijas autiņi? Karoč, ir markas un modeļi, kas Lietuvā krietni lētāki nekā Latvijā, savukārt, aizšaut līdz kaut vai Šauļiem ir viens stiepiens. Savukārt tur mēdz atrasties eksemplāri krietni svaigāki un labāki nekā tepat, dzimtenē.

Līdz šim vislabāko autiņu, kas man piederējis, nopirku tieši Ļietuvā. Un Latvijā laikam, ja situācija nespiedīs, vairs mašīnu nepirkšu.

Zināmā mērā piekrītu, ka šeit ir grūti labu nopirkt, bet ir jāmeklē, lai to pārbaudītu viennozīmīgi ir jāaizbrauc uz autodiagnostiku. No Lietuvas - šaubos, vai kas labāks, bez tam ņemot vērā to, ka būs jāmaksā nodoklis ievedot, skate, reģistrācija (~300Ls)...un viss tas čakars...varu tādā gadījumā atvest auto no Zviedrijas bez problēmām, bet tas ir laiks laiks laiks un nauda. Man to mašīnu vajag tagad kā trakam sunim slēpot, par cik manējā tika sabliezta (ne manas vainas dēļ), tāpēc ātrāk būs kaut ko nopirkt šeit uz vietas, nekā čakarēties pa ārzemēm.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

www.autonet.lv/...

paskties tajā pašā iauto čup ar sludinājumiem

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

GangBoy rakstīja:

Kamazs rakstīja: Aizbrauc uz Lietuvu. Joka pēc pabrowsē autoplius.lt . ..

....Man to mašīnu vajag tagad kā trakam sunim slēpot......

10 km dļa bešenoj sabaki ņe krug (latv. 10km trakam sunim nav nekāds līkums)

... brauc vien uz Lietuvu

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

bogy rakstīja:

GangBoy rakstīja:

Kamazs rakstīja: Aizbrauc uz Lietuvu. Joka pēc pabrowsē autoplius.lt . ..

....Man to mašīnu vajag tagad kā trakam sunim slēpot......

10 km dļa bešenoj sabaki ņe krug (latv. 10km trakam sunim nav nekāds līkums)

... brauc vien uz Lietuvu

Nu nezinu, vai Lietuva ir risinājums, iemetu aci iekš blocket.se, nu vienkārši pesec - jau pēc bildēm salīdzinot ar autiņiem, kas pieejami šeit kā diena pret nakti, tāda sajūta, ka te vieni lūžņi tiek tirgoti, bez tam man no Sviedrijas nāks mašīna marta beigās uz tejieni, arī treli piekabināt nav problēmu, bez tam uz prāmja maksa pat sakarā ar šo nemainās, laikam jau ja neko jēdzīgu šeit neatradīšu, tad būs jārīkojas pēc augstākminētā plāna

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti