Pārdodu Chrysler 300M lēti!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
 
1 2
KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

laba cena,gan jau,ka aizies

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: laba cena,gan jau,ka aizies

Cena būtu laba, bet tā krāsa Ja meklētu autiņu, šito neņemtu tieši krāsas dēļ, bet kādam gan jau patīk.

KIPOS Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Pats tādu esmu lietojis un saku, ka zem 16-17L Rīgā palīst ir nereāli, viņam RŪPNĪCAS datos cipars ir lielāks!!!

Tu gribi teikt, ka viņi uzrāda lielākus skaitļus vai??? Tad ja tev tērē 14L, tad tu vai nu brauc kā kapiekpisē.js vai arī nelien korķos, un korķis nenozīmē pastāvēt pie sarkanās gaismas 2 luksaforus. Lieciet tam motoram gāzi un uz priekšu, lai rij

Laikam jau zināšu gan kas ir korķi . Un pats tu esi kapeikpi... s Braucot kā kapeik pis .. degvielas patēriņs nokritas līdz 12L, bet varbūt tu uzskati par kapeikpis... visus tos kas brauc pie katra krustojuma nekaucinot riepas? KO?

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Auto izskataas OK un cena par 3,5l motoru arii LJOTI laba. Pern paardevu Dodge Intrepid ar 2.7l pa 5500Euro. 300m ir labaaks, bet cena ir toch laba.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

protams rakstīja: Pastāsti kas jāremontē?

Kaapeec jaaremontee vai tavupraat TA laistu cauri šrotu???!!!

Visas ekstras stradaa automaats sleedzas ideaali piekaree viss kaartiibaa motors starteejas ar pirmo reizi darboas bez blakustrokšniem griežās ļoti labi.

protams ka tad kad buus jaaremontee tas nebuus tik leeti kaa 80ito gadu beigu opeli saremonteet

veel par 300M

www.uscars.lv/...

www.uscars.lv/...

Nu kautvienreiz kārba tak ir pārlasīta?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

autiņs šodien tika pārdots atradās 1. ais NORMĀLAIS PIRCĒJS (kurš nekaulējās par cenu jo saprata ka tas būtu nepieklājīgi )nevis bars ar idiņiem kuri nevar tikt laikā paši nezin kad grib apskatīt un tad viens atbrauc ar 4700EUR un saka ka ņem pa 4700 EUR es saku ka nepārdošu pa tādu naudu šis saka ka vairāk nav jo bija rēķinājies ka varēs nokaulēt gribeejaas teikt ta par ko liesi benziinu aakst!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: autiņs šodien tika pārdots atradās 1. ais NORMĀLAIS PIRCĒJS (kurš nekaulējās par cenu jo saprata ka tas būtu nepieklājīgi )nevis bars ar idiņiem kuri nevar tikt laikā paši nezin kad grib apskatīt un tad viens atbrauc ar 4700EUR un saka ka ņem pa 4700 EUR es saku ka nepārdošu pa tādu naudu šis saka ka vairāk nav jo bija rēķinājies ka varēs nokaulēt gribeejaas teikt ta par ko liesi benziinu aakst!

a tu ko nepieleeji ?

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Tas 300m gadiijumaaa nebija no Klaipēdas? Decembrī es tur uzvinu tādu skatījos, bet tā arī izvēle izpalika...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nea Latvijaa ievests no ASV 2006. novembrii (info no CSDD)

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: nea Latvijaa ievests no ASV 2006. novembrii (info no CSDD)

Ja mašīna stāv Lietuvas placī,nereģistrēta,tad ,ievedot Latvijā un te rēgistrējots,parādīsies,ka ievesta no ASV. Viss ir vienkārši.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti