Klasisks gadiijums bembista ikdienaa...

Chriss Reģ.: 28.03.2006
 
1 2 3 4 5 6 7
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Tu vienkārši neredzi , kā uz tevi skatās.

Mazs puisīts melnā uzvalciņā un M5, skats patiešām ļoti smieklīgs, īpaši, kad atpaķaļgaitā zem ķieģeļa brauc

Piedod, pats uzprasījies.

184cm ir maziņš? Pats esi lielāks? Kas tur ir tik ļoti smieklīgs? Davai saliekam savas bildes, redzēsim kurš ir smieklīgāks?

Bet vispār jocīgi. Treniņtērpā slikti smieklīgi, uzvalkā smieklīgi. Nez kā jūs paši ģērbjaties?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Nu jūs vēl ar krāniem sāciet te mērīties. Bildes viņi saliks

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Te būs mazais un ļoti smieklīgais pusītis kas braukā ar M5 zem ķieģeļiem atpakaļgaitā. Tagad davai dajoš savu bildi

www.bmwpower.lv/...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Eu, edzuli, a kāpēc ne Mkas salonā?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

arba rakstīja:

Tu vienkārši neredzi , kā uz tevi skatās.

Mazs puisīts melnā uzvalciņā un M5, skats patiešām ļoti smieklīgs, īpaši, kad atpaķaļgaitā zem ķieģeļa brauc

Piedod, pats uzprasījies.

184cm ir maziņš? Pats esi lielāks? Kas tur ir tik ļoti smieklīgs? Davai saliekam savas bildes, redzēsim kurš ir smieklīgāks?

Bet vispār jocīgi. Treniņtērpā slikti smieklīgi, uzvalkā smieklīgi. Nez kā jūs paši ģērbjaties?

kaa geerbjas, kaa geerbjas.... apdilis vadmalas uzvalks (pirkts ar atlaideem degaas) aadas imitaacijas jaka, suuta no gabalinjiem,galvaa diivaina cepure ar nagu,kaajaas bruuni mokasiini.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

tapēc, ka emka ir maukšanai nevis pozēšanai. Pie M3 labāk beibes piestāv

auto.delfi.lv/...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: tapēc, ka emka ir maukšanai nevis pozēšanai. Pie M3 labāk beibes piestāv

auto.delfi.lv/...

Šo jau biju redzējis, bet nepatīk. Gaumes jautājums.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

kaa geerbjas, kaa geerbjas.... apdilis vadmalas uzvalks (pirkts ar atlaideem degaas) aadas imitaacijas jaka, suuta no gabalinjiem,galvaa diivaina cepure ar nagu,kaajaas bruuni mokasiini.

Tu tagad par kuru runā?

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

svarigi ir nevis tas, ko citi domaa par bembistiem, bet gan tas, ko bembisti domaa par citiem.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

bembermember rakstīja: svarigi ir nevis tas, ko citi domaa par bembistiem, bet gan tas, ko bembisti domaa par citiem.

Tad jau sanāk, ka brīvdienās es domāju pats par sevi

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

hmm.... neesmu bmwpowerii redzeejis NEVIENU topiku, kur kaads apceltu citu auto marku vadiitaajos par to, kaa vinji izskataas, vai kaa gerbjas....

... kaut ko taadu tikai stulps MELNSTRAADNIEKS var izdomaat!!!

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

bembermember rakstīja: svarigi ir nevis tas, ko citi domaa par bembistiem, bet gan tas, ko bembisti domaa par citiem.

Tad jau sanāk, ka brīvdienās es domāju pats par sevi

sanāk un varbūt arī nesanāk, ja tu iekāp bembī un nejūties kā bembists, tad tu neesi bembists, bet īsts bembists būs bembists arī darba pasātā. un ar bembists es domāju ne tikai braukšanas manieri, bet arī skatu uz dzīvi.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Te būs mazais un ļoti smieklīgais pusītis kas braukā ar M5 zem ķieģeļiem atpakaļgaitā. Tagad davai dajoš savu bildi

www.bmwpower.lv/...

Pašam par sevi kauns nav?

Tas M5 ir cena par kuru tu esi gatavs kļūt par muļķi/apsmieklu daudzu cilvēku acīs?

ropopo Reģ.: 06.03.2007
0 0 Atbildēt

BMW, BMW tovien dzirdam... Paskataties apkārt BMW piekritēji...

mans BMW stāv garažā tikai dēļ tādiem kā jūs un braucu es ar citu mašīnu jo kauns jau rādīties uz ceļa! Neviens vairs neuzskata jūs par līdzvērtīgiem vai arīpārākiem, kā jus to gribētu domāt gan... Sabiedrība esam mēs pārējie kas daudzmaz ievēro ceļa zīmes. Jūtaties apspiesti mazie, ko??? Nelaiž lielie onkuļi bariņā, tad maucat kā pumpainie, pa ceļu un lienat visiem priekšā, lai jūs pamana!!! Šmurguļi!!!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

cilvēku vai jefiņu acīs? Lielākā daļa postu te nāk no kompleksainiem tipiem vai jefiņiem. Sore

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

ropopo rakstīja: BMW, BMW tovien dzirdam... Paskataties apkārt BMW piekritēji...

mans BMW stāv garažā tikai dēļ tādiem kā jūs un braucu es ar citu mašīnu jo kauns jau rādīties uz ceļa! Neviens vairs neuzskata jūs par līdzvērtīgiem vai arīpārākiem, kā jus to gribētu domāt gan... Sabiedrība esam mēs pārējie kas daudzmaz ievēro ceļa zīmes. Jūtaties apspiesti mazie, ko??? Nelaiž lielie onkuļi bariņā, tad maucat kā pumpainie, pa ceļu un lienat visiem priekšā, lai jūs pamana!!! Šmurguļi!!!

Un tagad aizej, paraudi kaktiņā.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

bembermember rakstīja:

sanāk un varbūt arī nesanāk, ja tu iekāp bembī un nejūties kā bembists, tad tu neesi bembists, bet īsts bembists būs bembists arī darba pasātā. un ar bembists es domāju ne tikai braukšanas manieri, bet arī skatu uz dzīvi.

Vot tagad tu pilnīgāko hu*ņu sarakstīji. Skats uz dzīvi viņam bembista

Un neiešu es te ilgi un plaši diskutēt, kā es jūtos pie bmw stūres

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

ropopo, melo, ai ka melo

Uz dēļiem tv BMW stāv, jo darbs tev ir piešķīris mašīnu, un acīmredzot šis BMW tev ir bijis baisi draņķīga stāvoklī, attiecīgi - neko citu, ka uz dēļīem turēt neatliek

ropopo Reģ.: 06.03.2007
0 0 Atbildēt

Brīnums ka jūs neguļat savos dārgumos vai arī es kļūdos???

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: cilvēku vai jefiņu acīs? Lielākā daļa postu te nāk no kompleksainiem tipiem vai jefiņiem. Sore

Edzuli, bet būs vien tev jāpiekrīt, ka arī powerā liela daļa ir tādi.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: tapēc, ka emka ir maukšanai nevis pozēšanai. Pie M3 labāk beibes piestāv

auto.delfi.lv/...

vot kaukādu šmaru bildēšana pie tačkas gan ir lētākais reklamēšanas varianats...

bēmēvē, kā mašīnai nav ne vainas...

tagad es esmu ieplānojis iepirkt huļiganku

mani arī var pie bemberistiem pieskaitīt man pašam viens bēmēvē jau kādus gadus padsmit ir... 84 gada 320ais

ropopo Reģ.: 06.03.2007
0 0 Atbildēt

Stāv uz savām četrām, Bet otru nopirku pats...

Jefiņi esar jūs BMWWWWWW, es da es, tik to vien zinat...

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Vot tagad tu pilnīgāko hu*ņu sarakstīji. Skats uz dzīvi viņam bembista

Un neiešu es te ilgi un plaši diskutēt, kā es jūtos pie bmw stūres

Nākošreiz sava posta beigās pieliec vienkārši skaidrojumu par to, kādai jābūt reakcijai. Tā būs īsāk un vienkāršāk.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais, nah tev huļiganka? Vasarā paplosīties gribās? Kādu tad pirksi? Es domāju dzinēju.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

BēMēWē

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti