Ceļu policija

dreamons Reģ.: 07.10.2003

Šorīt braucu pa Liepāju un domāju, priekškam mums tik daudz CP ekipāžas uz ielām ir vajadzīgas.? Tagad, kopš šiem sapirktas jaunās mašīnas, 10 km posmā braucot pa pilsētu sastopu pa ceļam aptuveni 2-3 policijas ekipāžas, kas "kāri meklē kādu upuri". Domāju, ka līdzīga situācija ir arī citviet Latvijā.

Es jau saprotu, ka kārtībai ir jābūt, bet tas viss maksā naudu un mūsu nodokļu maksātāju naudu! Tad kāpēc man būtu jāmaksā slaistiem, kas neko daudz vairāk kā ar radaru rokās vizināties nemāk!!?? Ir taču arī citi veidi un, iespējams, pat efektīvāki un lētāki kā uzlabot satiksmes drošību uz ceļiem. Nu kaut vai autoskolās varētu iemācīt braukt nevis tikai kā nolikt eksāmenu.

 
shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

domā par kaut ko citu labāk...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

liepājā ar 16martu gaida

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Tad jau jums maz to policijas auto,mums ir vairāk.

Man viņi nemaz netraucē ..

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Mjā - šodien, ejot uz darbu Vecrīgā, novēroju gan CP, gan VP automašīnas. Jaunas mašīnas, un daudz. Paši policisti arī...

Un radās jautājums - ko viņi dara un kur uzturās pārējā laikā, kad ielas ir tukšas no policistiem

Neizskatījās, ka auto ir iznomāti uz vienu dienu un policisti ir brīvprātīgie, kas pārējā laikā tīra ielas.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Ceturtdien poliči veica neirastu aktivitāti krustojumā pie "Dominas'izbraucot no Ķīpsalas.Viņi-zaļie cilvēciņi regulēja satiksmes kustību.Viens plusiņš šamajiem.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

VIECYS rakstīja: Ceturtdien poliči veica neirastu aktivitāti krustojumā pie "Dominas'izbraucot no Ķīpsalas.Viņi-zaļie cilvēciņi regulēja satiksmes kustību.Viens plusiņš šamajiem.

Kopš kuriem laikiem Domina ir Ķīpsalā?

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

dreamons rakstīja: Es jau saprotu, ka kārtībai ir jābūt, bet tas viss maksā naudu un mūsu nodokļu maksātāju naudu! Tad kāpēc man būtu jāmaksā slaistiem, kas neko daudz vairāk kā ar radaru rokās vizināties nemāk!!??

Par maz Tu maksā, lai prasītu ko vairāk, ja tik pat tieši pieejam pie Tava jautājuma..

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja:

dreamons rakstīja: Es jau saprotu, ka kārtībai ir jābūt, bet tas viss maksā naudu un mūsu nodokļu maksātāju naudu! Tad kāpēc man būtu jāmaksā slaistiem, kas neko daudz vairāk kā ar radaru rokās vizināties nemāk!!??

Par maz Tu maksā, lai prasītu ko vairāk, ja tik pat tieši pieejam pie Tava jautājuma..

Pieļauju, ka maksā ta' pietiekami, tikai līdz Tevim maz aiziet

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Pieļauju, ka maksā ta' pietiekami, tikai līdz Tevim maz aiziet

Grūti sarēķināt, cik esmu iztērijis no valsts budžeta no manis samaksātajām nodokļu summām, kur nu vēl to, cik manis dēļ tiek iztērēti dreamons samaksātie nodokļi..

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Ar saviem komentāriem es gribēju pateikt, ka mēs tiešā veidā nemaksājam, nelemjam par algas apmēru policistam, skolotājam, jebkuram citam valsts iestādē strādājošajam, arī tiešā veidā neregulējam šo personu darbu! Ķēdīte ir mazliet garāka, sākas tā citur.. pie paša topika autora : )

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

tāpēc jau rakstīju, ka par maz maksājam!

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Un kāpēs maz maksājam?

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Pagaidām neziedošu, tik ļoti apdraudēts vēl nejūtos. Viņi tomēr strādā. Ir lietas, kuras tomēr tiek darītas, kaut gan varētu tikt darītas savādāk! Ne tikai policijā..

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Laikam jāiet gulēt, ja pat Gnoms mani nesaprata..

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: kārtējais ēzelis...

www.delfi.lv/...

www.delfi.lv/...

pēc tam:

www.delfi.lv/...

www.delfi.lv/...

Tieši vecmutere šodien sūdzējās, ka lielākā daļa pensijas jāsamaksā par dzīvojli.

p.s CP sucks ass

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Varētu jau kādu daļu no līdzekļu neizkūpināt riepās un nenodedzināt benzīnā, bet gan vecmuteri nedaudz atbalstīt. Nēbūtu šai jāsūdzās

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Varētu jau kādu daļu no līdzekļu neizkūpināt riepās un nenodedzināt benzīnā, bet gan vecmuteri nedaudz atbalstīt. Nēbūtu šai jāsūdzās

Es teicu, ka lielākā daļa naudas vai lielākā daļa pensijas jāsamaksā? Doma ir tāda, ka ne visiem pensionāriem ir kas palīdz...

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Tieši vecmutere šodien sūdzējās, ka lielākā daļa pensijas jāsamaksā par dzīvojli.

kredītā

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

shodien uz ropazju mani panjeema CP 73km/h blins, braucu no valmieras, nepaarsniedzu aatrumu. Iebraucu riigaa normaali braucu nepaarsniedzot. A uz ropazju, panjeema. Blins labajaa joslaa vilkaas autobuss, skjieda uudeni logaa, nu i izdomaaju apsteigt un ar to arii pietika. Vot njevezuha Nu bet pac vainiigs.

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Man kā visādu nodokļu maksātājam izraisīja ļoti lielu intresi - kāpēc pie ķirsona lido kalna, katru dienu, ziemas sezonā, vienai policijas ekipāžai, vajadzēja stāvvietā vietas ierādīt!?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: Man kā visādu nodokļu maksātājam izraisīja ļoti lielu intresi - kāpēc pie ķirsona lido kalna, katru dienu, ziemas sezonā, vienai policijas ekipāžai, vajadzēja stāvvietā vietas ierādīt!?

Policiju var arī izīrēt Piemēram, lielgabarīta kravu pavadīšanai. Gan jau var arī uz privātiem pasākumiem kārtības nodrošināšanai.

servus Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

šito komentu rakstījis un komentējuši pilnīgi nekompetenti cilvēki par šo jautājumu!

Es, piemēram, nekomentēju rakstus par molekulāro ķīmiju

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: kārtējais ēzelis...

www.delfi.lv/...

www.delfi.lv/...

pēc tam:

www.delfi.lv/...

www.delfi.lv/...

Ja ar ēzeli domāji mani, tad nesapratu.., kā arī nesapratu kamdēļ šie linki pie visa manis teiktā..?

Manuprāt toreiz skaidri biju uzrakstījis savas domas : "Ar saviem komentāriem es gribēju pateikt, ka mēs tiešā veidā nemaksājam, nelemjam par algas apmēru policistam, skolotājam, jebkuram citam valsts iestādē strādājošajam, arī tiešā veidā neregulējam šo personu darbu! Ķēdīte ir mazliet garāka, sākas tā citur"

..un augstāk minētie linki sekoja pēc manis teiktā: "Viņi tomēr strādā. Ir lietas, kuras tomēr tiek darītas, kaut gan varētu tikt darītas savādāk! Ne tikai policijā.."

..

kāds šiem linkiem sakars ar to, ka lietas varētu tikt darītas savādāk nekā nedarītas vispār???

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Es vēl piebildīšu, ka 100% nomaksājot visus nodokļus, kas jāmaksā Latvijā, cilvēkam nākās škirties no lielākās daļas nopelnītās naudas!!!! Attiecība ~55% valstij / ~45% cilvēkam iznāk ja ņem vērā 18% PVN un visus algas nodokļus. Bet ja vēl pierēkiņām klāt akcīzes nodokļus, kuri nebūt mazi nav....

Ja vel tā nauda sakarīgi tiktu izlietota...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti