Atsauksmes par Saab 93

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006

Vai gudri lietotāji var sniegt kādas atsauksmes par jauno (nosacīti jauno- to, kura naak no 02.gada beigām) Saab 93. Interesē šis auto, konkrētāk, 1,8t (ar 150 zs sirsniņu).

 
1 2
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: vai nu var uzskatīt, ka topiks pienācīgi pietaisīts, lai to dzēstu?

vienu atbildi par tēmu tak cilvēks jau saņēma... tā tad arī tika piesmieta..

Manis pēc vari visu topikus te izdzēst

Rainman Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Subbis rakstīja: Man zheel, ka taa sanaaca. Ka cilveeki paarprata.

Nevis pārprata, bet saprata pareizi. Saprata to,kāda ir patiesība. Saprata to,ka saabus izvēlas dīvainākā šabiedrības daļa,tie,kuri uzskata, ka ir pārāki pār citiem ar to,ka nopirkuši to ko citi nepērk. Un ja viņiem to pasaka, tad apvainojas un parāda savas ēzeļa sejas vaibstus.

Visi kas brauc ar sābiem ,protams, nav tādi...bet tie,kuri tādi ir 100% gadījumos izvēlas saab. Dīvaini? Neteiktu ...likumsakarīgi-tas gan.

Redz, zaķīt mīļo.. ja Tu vēl nesaprati, tad cilvēkiem te nepatīk Tava zākājošā un nihilistiskā attieksme... Tu pat maz atceries kad kādreiz kautko pozitīvu Te būtu ierakstijis??!!!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pozitiivais te ņemās ar to rakstīšanu, tā ka visas pretenzijas pie viņa

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Hmmm, no augstaak mineetajiem viedokljiem par Saab 93 saprotu:

1) ka te esot kaut kaada piderasija;

2) kaadam ozh zekjes;

3) kaads atviegliojas purkshkjinot;

4) ...

Tad jau uzreiz taa bilde par autinju kljuust daudz skaidraaka....

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Hmmm, no augstaak mineetajiem viedokljiem par Saab 93 saprotu:

1) ka te esot kaut kaada piderasija;

2) kaadam ozh zekjes;

3) kaads atviegliojas purkshkjinot;

4) ...

Tad jau uzreiz taa bilde par autinju kljuust daudz skaidraaka....

Tāda te sabiedrība apgrozās ...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Jaunuli, vari sevi mierināt ar domu, ka tas pļurksteklis te būtu noticis tā vai tā - ar Tavu jautājumu tam maz sakara.

Un par 93 neviens neizsakās tāpēc, ka

1) vai nu nav pieredzes ar šo auto, vai arī

2) negrib sev uz galvas smirdīgu kluci.

Es arī izvizinājos pa Nidu ar 93, bet tā kā negribu smirdēšanu, tad vairāk te neko netekšu, kā vien - patika!

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Paldies Nezinitei par moralo atbalstu

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

9-3SS ir labs, bet 2 cilvekiem. Aizmugure sedosajiem katastrofali trukst vietas.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

ZingZeng- nu tik daudz informaacijas par sho teemu ilgi nebiju sanjeemis- visu laiku tik te savstarpeeja nokjengaashnaas Paldies!

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: 9-3SS ir labs, bet 2 cilvekiem. Aizmugure sedosajiem katastrofali trukst vietas.

Jā auto tiešām lsbs. Par vietas trūkumu aizmugurē sēdošajiem negribētos piekrist. Protams ar 9-5 salīdzināt nevar, toties pavisam citas auto vadīšanas izjūtās.

Es tik tā....

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Nu re, ja grib, tad jau cilveeki tomeer var sniegt info

Kaa ir ar pliishanu? Vai kas juuk?

Protms, arii man peec 95 ieseezhoties 93 aizmuguree ir pavisam pashvaki ar vietu. Kaa nekaa, klase zemaak...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nu kaadas veel atsauksmes, es domaaju, ka pietiek ar to, ka SAAB performance team brauc ar SS.....

slikatais ir tas, ka piekare tomeer muusu celjus katastrofaali netur

pats esmu braucis ar ss apaljas 2 dienas man patika, gan kaa stuureejaas, gan kaa jutos pie ruljljiem.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Vai tieshaam gadus divus piekere netureetu...

un kursh bija tas modelis (ar kaadu motoru un apriikojuma liimeni), par kuru ir tik labas atsauksmes?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Es braucu ar automātu Vector. Mans 9k ņiprāks, un arī vadītājam lielāka plašuma sajūta, tāpēc tagad, meklējot jaunu auto uz 93 SS neskatos. Iekšā sajūta bija kā jebkurā jaunā mašīnā (krēslu apsilde, lietus sensors, xenon, apdare uc), ja nu vienīgi - atslēga grīdā, gods kam gods.

rabbit Reģ.: 19.11.2003
0 0 Atbildēt

Zinu, ka 9-3, vismaz pēdējiem, balansējums starp asīm esot gandrīz ideāls 50/50. Bija minēts, ka labāksi priekšpiedziņas klasē, kas dod daļu braukšanas prieka.

Lasiju atsauksmi, ka 175ZS motorītis esot praktiski bez torbo laga. Salīdzinot ar iepriekšējo 185ZS motorīti.

Sliktā lieta, kas palika atmiņā, ka apdares materiāli varētu būt labāki tādas cenu kategorijas mašīnai.

Pašam nav sanācis braukt ar 9-3SS.

G.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Man arii doma ir par Vector, bet bez automaata...

Motornsh tas mazais 1,8t (2l), bet domaaju, vai tik prieksh taas bundzhas nav par mazu...

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Vai tieshaam gadus divus piekere netureetu...

un kursh bija tas modelis (ar kaadu motoru un apriikojuma liimeni), par kuru ir tik labas atsauksmes?

Par piekari konkrēti nezinu, jo pagaidām esmu braucis tikai 5 mēnešus. Kā iegādājos tā uzreiz uz E&S, un jamie ieteica nomainīt kaut kādus tur puslokus aizmugurējai piekares daļai 2gab.=80Ls. Tālāk vēl nav pieredzes.

Par modeli: ja nemaldos 9-3 SS 2.0T

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Man arii doma ir par Vector, bet bez automaata...

Motornsh tas mazais 1,8t (2l), bet domaaju, vai tik prieksh taas bundzhas nav par mazu...

1,8t esot tas pats kas 2,.. bez t Tā man skaidroja gudri vīri salonā..

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Man arii doma ir par Vector, bet bez automaata...

Motornsh tas mazais 1,8t (2l), bet domaaju, vai tik prieksh taas bundzhas nav par mazu...

1,8t esot tas pats kas 2,.. bez t Tā man skaidroja gudri vīri salonā..

Man jau teica to pashu, taadeelj arii taa raxtiiju....

OOO, nu tagad jau 2T skaitaas vecais Aero...

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Jaunulis rakstīja: Man arii doma ir par Vector, bet bez automaata...

Motornsh tas mazais 1,8t (2l), bet domaaju, vai tik prieksh taas bundzhas nav par mazu...

1,8t esot tas pats kas 2,.. bez t Tā man skaidroja gudri vīri salonā..

Man jau teica to pashu, taadeelj arii taa raxtiiju....

OOO, nu tagad jau 2T skaitaas vecais Aero...

Laikam jau tā ira...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

www.autonet.lv/...

aprunā šo

vispār man arī sakārojās

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

OOOO, tiešām labs

Tikai salons gan izskatās, ka ir nevis ādas, bet 1/2ādas... Vienalga izskatās labs

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: OOOO, tiešām labs

Tikai salons gan izskatās, ka ir nevis ādas, bet 1/2ādas... Vienalga izskatās labs

Mandomāt, ka tas ir pluss, nevis mīnuss! Man neliek miera tā piestūrējošā 9-3SC pēcpuse, gribu šo aparātu iznomāt uz kādām pāris dienām. Kas dos?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

vai tik pedeja laika akcijas uz SAABiem pie tirgotaja nenorada uz jaunu modelu drizu paradishanos?

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: vai tik pedeja laika akcijas uz SAABiem pie tirgotaja nenorada uz jaunu modelu drizu paradishanos?

Cik dzirdēts un lasīts, tad ātrāk par 2008.gada beigām nekas nebūs. Vispirms laikam būs jaunais 9-5, vai varbūt jau cits numurs, bet klase tā pati.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti