Kur labāk pirkt vasaras riepas?

Apsara Reģ.: 21.10.2002

Kur iesakat iegādāties vasarenes (205/55/16). Negribas izdot vairāk kā 55Ls par gab.

 
1 2
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nelamaajies, bet apcholee veelreiz kas rakstiits!!!

Gesamtbetrag netto: 324.07 EUR = 382.40EUR brutto par riepaam

Versand netto: 25.42 EUR = 30EUR brutto par piegaadi

njemam 382.40EUR un dalam ar 4 -> 95.60EUR riepa, a weblapaa 98EUR riepai cennjiks

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

tjip ka suutiji, bij cita cena tai riepai or ... atlaide baltijas valstiim?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

1.48 Ls jau i 0,5% par maksaajumu ar karti

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: 1.48 Ls jau i 0,5% par maksaajumu ar karti

taatad veel ls0,37 uz katru riepu

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

aha, afigetj, ne? patiesiibaa viss atkariigs no taa, kaadas bankas krediitkarte tev ir

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

To smonG. Kādā veidā tev tās riepas piegādāja? Pats brauci uz pastu vai atveda??? Vnk ieinteresēja tas variants cenu starpība liela. Paldies

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Riepas tur var sūtīt- pats paarbaudiiju. Un nevajag baidiities no lētām "Noname" riepām- bieži vien maksājam tikai par nosaukumu!

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

bet parasti tak par transakciju uz citu valsti ir baigs cipars komisijas maksa, ne tikai 0,5 % / ka taa?

a paypall viniem nepastaav?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

tunos rakstīja: bet parasti tak par transakciju uz citu valsti ir baigs cipars komisijas maksa, ne tikai 0,5 % / ka taa?

a paypall viniem nepastaav?

paypal nepiedāvā...

kāc liels cipars ar karti pērkot inetā?

ls1,48

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

smonG rakstīja:

tunos rakstīja: bet parasti tak par transakciju uz citu valsti ir baigs cipars komisijas maksa, ne tikai 0,5 % / ka taa?

a paypall viniem nepastaav?

paypal nepiedāvā...

kāc liels cipars ar karti pērkot inetā?

ls1,48

mjā, tad nu gan...:8

Kādu laiku atpakaļ viņiem hanzenē konts pat bija, kā tagad - nezinu.

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Danimars rakstīja: To smonG. Kādā veidā tev tās riepas piegādāja? Pats brauci uz pastu vai atveda??? Vnk ieinteresēja tas variants cenu starpība liela. Paldies

piegādā pie sliekšņa tevis norādītajā adresē. Bet, kā gasjs stāstīja, kurjerpasts strādā pa dienu... t.i. uzrādīsi dzīvokli, kur neviens nav mājās darba laikā, var iznākt ilgi gaidīt...

Pac uzrādīju pazīstamu autoveikala adresi... var pazīstamu autoservisa, da vienalga kādu, tik, lai ir kāc uz vietas...

Nezinu kā tev sanāca, bet es saņēmu e-pastu ar info - viņi pārbaudījuši manis dotās adreses (manu un servisa) un kaut kas tur neatbilst. Pasūtījums pagaidām anulēts. Redzēs kā būs vēlāk...

Danimars Reģ.: 19.08.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Danimars rakstīja:

Nezinu kā tev sanāca, bet es saņēmu e-pastu ar info - viņi pārbaudījuši manis dotās adreses (manu un servisa) un kaut kas tur neatbilst. Pasūtījums pagaidām anulēts. Redzēs kā būs vēlāk...

Es pirmajā reizē arī uzrakstīju aplam (piem nevis Raiņa iela 10, bet Raiņa 10)... šie caur emīlu noprecizēja un viss OK...

Nu es jau arī otreiz aizrakstīju tā kā mēs raxtam, gaidu atbildi

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja:

smonG rakstīja:

Danimars rakstīja:

Nezinu kā tev sanāca, bet es saņēmu e-pastu ar info - viņi pārbaudījuši manis dotās adreses (manu un servisa) un kaut kas tur neatbilst. Pasūtījums pagaidām anulēts. Redzēs kā būs vēlāk...

Es pirmajā reizē arī uzrakstīju aplam (piem nevis Raiņa iela 10, bet Raiņa 10)... šie caur emīlu noprecizēja un viss OK...

Nu es jau arī otreiz aizrakstīju tā kā mēs raxtam, gaidu atbildi

nu-tie kas pasuutinaja riepas nesen--jau sanjeemaat?

es te kautkaa jau no apriilja sakuma gaidu-veel nav--nu cerams ka sveetki piegaades pabojaja/

a kaads nezin kads LV kantoris pasta pakalpojumos ar shamejiem sadarbojas?

vai labak vaachiem aizsutit meilu un pajautat kur tad ripulji ir?

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

nee nu netrakoju veel--shie tik solija uz 5-7 aprili--bet gan jau

a vot no j-ebaja parkingsensori jau 5 nedelas naak--jaasaak trakot

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

tunos rakstīja: nee nu netrakoju veel--shie tik solija uz 5-7 aprili--bet gan jau

a vot no j-ebaja parkingsensori jau 5 nedelas naak--jaasaak trakot

man cimdi jau 5 mēnesi...

nu tie tad laikam jau jaaizmirst

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Izmēģināju to reifenu, viss ok, pirmdien veicu pasūtījumu, šodien jau sūtījums klāt.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

es pirku riepu servisā Berģos.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Negribēju cept jaunu topiku, tapē iepostēšu šeit.

Pārdošanā JAUNAS Nankang vasarenes 195/50 R15 pa 20Ls/gab. Šādas:

adaptivestrategies.com/...

šitādas ir kopā 12 gab.

Un 205/40 R17 arī jaunas, ražotāju (bija noname) un bildi iemetīšu rīt. Ir komplekts- viss pa Ls120,-

Par riepām zvanīt 26333731 (Ivo) atrodas Limbažos, bet iespējama piegāde uz Rīgu, arī kurzemi (Rīga - Liepāja)

p.s.PM nesūtīt riepas nav manas

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

visslabaakaas riepas ir pie germana&co spsauto.lv

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Danimars rakstīja: To smonG. Kādā veidā tev tās riepas piegādāja? Pats brauci uz pastu vai atveda??? Vnk ieinteresēja tas variants cenu starpība liela. Paldies

smonGs nosprāga

Piegadā uz tevis norādīto adresi. Es norādīju brāļa veikalu un pieveda klāt (Ventspilī). Ja par dienu ir kāds mājās, vari norādīt dzīvokli, jo piegāde tiek veikta darba laikā....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Danimars rakstīja: To smonG. Kādā veidā tev tās riepas piegādāja? Pats brauci uz pastu vai atveda??? Vnk ieinteresēja tas variants cenu starpība liela. Paldies

smonGs nosprāga

Piegadā uz tevis norādīto adresi. Es norādīju brāļa veikalu un pieveda klāt (Ventspilī). Ja par dienu ir kāds mājās, vari norādīt dzīvokli, jo piegāde tiek veikta darba laikā....

tfu, pļa, ošibočka...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti