Centrālā atslēga

edvins21 Reģ.: 16.08.2005

94. gada pasātam nedarbojas centrālā atslēga. Pirms dažām dienām nojūdzās. Viss bija ok, ar signalizācijas pulti vaļā ciet, bet tagad never vaļā, tikai atslēdz signalizāciju, ar atslēgu verot, tikai šofera puse verās vaļā. Aizslēgt var, bet arī reizēm tā atsakās. Kāds ir saskāries ar šādu problēmu, var būt pats varu atrast problēmu, nebraucot pie elektriķa??

 
elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

kaut kas līdzīgs man bija ar sābu - eurosec lētā leišu signalizācija bija iekšā, bet tad pēc pāris reizēm akal atgāja - nu tipa, špik ciet, špik vaļā - siga ieslēdzas/izslēdzas, bet centralku viņa nekustina, bet no nākamās reizes arī centralku kustina.

man bija nelaba aizdoma, tā fīča kas savieno signalizācijas centrālo procesuālo vienību ar centrālās aktivizētāju, atkāvusies. ja pats esi licis to sigu, un ne entos gadus apakaļ, uzzvani elektriķim un pasaki, štelle tāda un tāda - kas var būt... bet jamais, gan jau, gribēs "nu tur jāskatās uz vietas" un tikai $$$

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

aaa, vēl bija žukurs - nu niekojoties ar atslēgu aizslēdzu centrālo, un tad ar pulti vēl pikš uztaisu (tb ierubīju sigu) un tad pikškinot vaļā nesperas vairs atslēga - moš siga saprot, ka, ja nav aizslēgtas durvis ar sigu, tad arī vaļā viņas negrib slēgt ar sigu, bet manuāli - nu pačakarē špik špik visos atslēgu stāvokļos - aizslēdz durvis ar roku, un tad ieslēdz sigu, un atslēdz ar roku, un tad atslēdz sigu ar pulti - moš mainās kaut kas? protams, tas iespējams, ja nav korķi sabāzti ručkās

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

dudini vien uz servisu

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka kaut kur parādījies caurums centrālas atslēgas vakuuma caurulītēs.

SEMSS Reģ.: 28.05.2003
0 0 Atbildēt

->edvins21

Pārbaudi vai strādā vakuumsūknis, kurš atrodas bagāžniekā.

edvins21 Reģ.: 16.08.2005
0 0 Atbildēt

SEMSS rakstīja: ->edvins21

Pārbaudi vai strādā vakuumsūknis, kurš atrodas bagāžniekā.

Pārbaudiiju, kompresors nedudina nemaz, es viņu izpakoju ārā, bet ne mazākās skaņas!!!!

edvins21 Reģ.: 16.08.2005
0 0 Atbildēt

Tak vispirms jāpārbauda, vai viņam pienāk spriegums.

Strāva pienāk, masa arī ir, kompresora motoriņš arī strādā, tad atliek tikai vadības bloks(shēma) nobrukusi???

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti