SAAB Lieldienas !!! :)

Dzēsts lietotājs Reģ.: 02.05.2024

Beidzot arī man būs iespēja pazīmēties (:

 
1 2
perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

perkons rakstīja:

hammers rakstīja:

perkons rakstīja:

Nelecies

ceru ka buusi vismaz ar Volvo nevis ar zaljo kaku

Izskatās ka nebūšu, truba zovjet !

tad jau uz kanaala campu arii neaicinaat

Tev jākompensē man salauztā makšķere, tā ka neiespringsti

sveetku_torte Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

?

sveetku_torte Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

sveetku_torte Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

,

sveetku_torte Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

Kapēc neguļat?

sveetku_torte Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

sveetku_torte rakstīja: Kapēc neguļat?

Tevi Pirmdien gaidam ciemos

kur

sveetku_torte Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

biezpiena!!!

sveetku_torte Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

kas runā?b...

sveetku_torte Reģ.: 12.08.2004
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

hammers rakstīja: Sveicināti, Draugi

Dienā, kad Lieldienu krāsotās olas būs jau izripinātas, ģimeniskās tradīcijas devušas pozitīvu lādiņu un Lieldienu zaķa paslēptās olas bērni jau atraduši, Saab Klubs aicina visus uz pirmo 2007. gada pavasara "izkustēšanās" pasākumu - Saab draugu Lieldienu braucienu.

Viss augstāk minētais notiks jau šo pirmdien, 9.aprīlī , otrajās Lieldienās. Dienas kārtība ir iecerēta šāda:

10:15 Pulcēšanās Rīgā, Pārdaugavā, stāvvietā pie veikala “Debesmanna” Mūkusalas ielā.

10:30 Starts braucienam uz Bausku

11:30 Bauskas Mašīnu Muzeja izstādes apskate

12:30 Pārbrauciens uz Bauskas rajona "Uzvaru"

13:00 Zemnieku sētas un Lauksaimniecības mašīnu muzeja apskate

15:00 Pikniks Iecavas apkaimē.

Pikniks iecerēts kopīgi ar dzīvnieku dārza apmeklējumu. Piknika vietā bērnus gaidīs Lieldienās neiztrūkstošās šupoles un grills pieaugušo rosībai.

Lielākās pasākuma izmaksas sastādīs Jūsu iepildītā degviela un līdzi paņemtais piknika groziņš. Pārējās izmaksas sastādīs ieejas biļetes abos muzejos un dzīvnieku dārzā. 1 lats no pieaugušā un puslats no bērna līdz 16 gadiem katrā no muzejiem un 1 lats un 0,80 Ls no bērniem par dzīvnieku dārza apmeklējumu. Citas iespējamās pasākuma izmaksas tiks segtas no Saab kluba līdzekļiem.

Lielākās bažas mums rada skaidra neziņa par laika apstākļiem, jo esam iecerējuši pasākumā doties kopīgi ar bērniem. Uz doto brīdi laiku Bauskā sola samārā siltu, ap 12 C un saulainu ar mākoņiem, lai ar svētdiena rādās būt īsteni nemīlīga. Tamdēļ, arī esam nokavējušies ar precīzas informācijas savlaicīgu izsūtīšanu.

Daudzi no Jums kluba aizkulisēs būs dzirdējuši Sinevillas pieminēšanu, varu teikt, kad šo jauko Latvijas kino pilsētiņas Tukuma pusē apmeklēšanu noteikti iekļausim savu aktivitāšu sarakstos, varbūt jau pavisam drīz. Tomēr šoreiz sliecāmies uz Bauskas pusi tikai viena apsvēruma dēļ - šajos mainīgajos laika apstākļos lai būtu jumts virs galvas.

Arī doma par pavasara orientēšanās pasākuma veidošanu nav nolikta sānis. Noteikti būs iespējams pamēroties arī spēkiem orientēšanās pasākuma disciplīnās, tomēr salikt divas šīs lietas kopā ir samērā pagrūti un tapēc prioritāte šoreiz uz īstenu ģimenisku un draugu atkalredzēšanās pasākumu.

Siltas un jaukas Lieldienas vēlot,

Jūsu

Saab klubs

PS Arī nekluba SAAB braucēji un Draugi laipni aicināti !

buļļa kaka

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Kā Gulbji balti padebeši iet..

Kā man gribētos Jums līdzi skriet...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

es a nebus. negribas gadigu sici tada aukstuma lidzi staipit bet citu varjantu nava.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: es a nebus. negribas gadigu sici tada aukstuma lidzi staipit bet citu varjantu nava.

tātad tomēr viens sīcis

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

snow rakstīja: es a nebus. negribas gadigu sici tada aukstuma lidzi staipit bet citu varjantu nava.

tātad tomēr viens sīcis

ne man i divas meitas.jaunakai 1g3men. ieraudziju laika zinas ka bus putens tadel nebraucu jo nebi kur sici likt a vinai jau vel jagulj ka vajag un visadas citas smalkas lietas. Talsos jau reali sasnidzis un temp ap 0

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu re - divas! A Tu saki - nav variantu

biju slēpot... priekš ziemas - riktīgi laba diena! Sniegs nekusa un arī cilvēku pamaz. Forši!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kā Jums gāja ?

es te drusku ar snow parunājos ekskursantus mājās un pasākuma bildes gaidot

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

PS man visi saabi saplīsuši un servisos rindas - tāpēc šoreiz man lieldienas bez SAAB

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

mjā... žēlīgi... man tāpat pa camuru un izpurgāta. būtu lbāk tur nosalis

tara Reģ.: 11.04.2007
0 0 Atbildēt
1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti