Corollas krāsojums

Graberis Reģ.: 20.01.2003

Sveiki, es tā kā jauns Corollas lietotājs, nedaudz brīnos par autiņa krāsojuma kvalitāti - būtība ar gana cietu nagu ir iespējams saskrāpēt laku, nerunājot par ceļmalas krūmiem un nejaušu nobraukšanu gar sāniem ar atvērtas jakas rāvējslēdzēju.

Jautājums, vai tas ir normāli, t.i., tā ir visām jaunajām korolām vai tomēr kaut kas nav lāga un jāsāk dīleri tramdīt. 2006. gada modelis.

 
UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Corolla nav kosmiskais kuģis ,kaut arī 20006 gada un katru krāsojumu mehāniski var bojāt !!!

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Sveiki, es tā kā jauns Corollas lietotājs, nedaudz brīnos par autiņa krāsojuma kvalitāti - būtība ar gana cietu nagu ir iespējams saskrāpēt laku, nerunājot par ceļmalas krūmiem un nejaušu nobraukšanu gar sāniem ar atvērtas jakas rāvējslēdzēju.

Jautājums, vai tas ir normāli, t.i., tā ir visām jaunajām korolām vai tomēr kaut kas nav lāga un jāsāk dīleri tramdīt. 2006. gada modelis.

Arī priekšējo stiklu ar skrūvgriezi var saskrāpēt

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nē nu, to es saprotu, ka no mazauto nevar gaidīt nezin ko, bet tas, ka pēc 3 mēnešu lietošanas man ir vairāk skrāpējumu nekā sābam pēc 6 gadiem, nedaudz tracina.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Tādēļ gribēju zināt cik tas ir normāli, vai tomēr var domāt, ka šķībacainie rūpnīcā lažu nolaiduši.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nē nu, to es saprotu, ka no mazauto nevar gaidīt nezin ko, bet tas, ka pēc 3 mēnešu lietošanas man ir vairāk skrāpējumu nekā sābam pēc 6 gadiem, nedaudz tracina.

ko tev teikt,diezin vai jaunajam SAB kvalitaate(kraasas) tagad ir labaaka kaa Toyotai.

jaunaas kraasas IR miikstaakas.-nodeva ekologijai un hvz kam.

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Tādēļ gribēju zināt cik tas ir normāli, vai tomēr var domāt, ka šķībacainie rūpnīcā lažu nolaiduši.

A kāpēc rūpnīca. Arī salonā var nopirkt tepat pārkrāsotu auto.Tipa pa akciju ar mega atlaidēm.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nē nu, to es saprotu, ka no mazauto nevar gaidīt nezin ko, bet tas, ka pēc 3 mēnešu lietošanas man ir vairāk skrāpējumu nekā sābam pēc 6 gadiem, nedaudz tracina.

Saac beidzot braukt kaa cilveex nevis slapstities pa kruumiem.

NU nav vairs tie laiki kad klaaja 10 lakas kaartas. Tiesa gan tevis teiktais arii mazliet izbriina, mosh savu auto meedz apstradaat ar to "smilshpapiiru" kas pieklaajiigaa valodaa tiek saukts par automaatiskjaam automazgaatuveem ???

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Graberis rakstīja: Nē nu, to es saprotu, ka no mazauto nevar gaidīt nezin ko, bet tas, ka pēc 3 mēnešu lietošanas man ir vairāk skrāpējumu nekā sābam pēc 6 gadiem, nedaudz tracina.

ko tev teikt,diezin vai jaunajam SAB kvalitaate(kraasas) tagad ir labaaka kaa Toyotai.

jaunaas kraasas IR miikstaakas.-nodeva ekologijai un hvz kam.

jaunaas kraasas uz uudens baazes ir.. ekologjija ibio

www.formula.lv/...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Auto domāts braukšanai nevis pētīšanai, bet jo jaunāks auto , jo labāk skrāpējas (tas pēc pieredzes)

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja jaunam kraasa neskraapeejas-znacit paarkraasots.

Bannijs Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Zini Graberi, man ar Mazda 3(2006g) arī tieši tā pati lieta. Tagad pēc pirmās ziemas nomazgāju- mazie skraapeejuminji biezaa slaanii..

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pēc gada lietošanas viss auto mazos skrāpējumos, priekša mazos baltos punktiņos, abas durvis nodaudzītas no citu labvēļu durvīm.

IEpriekšējais auto tāds izskatījās pēs 3-4 gadiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

ursis rakstīja:

jaunaas kraasas IR miikstaakas.-nodeva ekologijai un hvz kam.

jaunaas kraasas uz uudens baazes ir.. ekologjija ibio

www.formula.lv/...

Starp citu SAABiem man liekas jau no 900 OG laikiem bija uudens baazes kraasas. Citiem iisti nezinu kad ieviesa, bet nu tas nau nekaac baigais jaunums kas buutu paraadiijies peedeejos 4 gados.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

drīz būs absurds - rumbulā skatoties mašīnas teiks - eu šito neņemšu - šitas nev bijis krāsots

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Sveiki, es tā kā jauns Corollas lietotājs, nedaudz brīnos par autiņa krāsojuma kvalitāti - būtība ar gana cietu nagu ir iespējams saskrāpēt laku, nerunājot par ceļmalas krūmiem un nejaušu nobraukšanu gar sāniem ar atvērtas jakas rāvējslēdzēju.

Jautājums, vai tas ir normāli, t.i., tā ir visām jaunajām korolām vai tomēr kaut kas nav lāga un jāsāk dīleri tramdīt. 2006. gada modelis.

Ok, tagad sudzibas par krasojumu. Nakamas buus par skanjas izolaciju? Tas ir nosaciti letais gals ar atbilstoshu kvalitati.

Starpcitu japanji bija pirmie, kas uzlika "iztikas minimumu" krasai tam auto virsbuves detaljam, kas nav virsbuvei uz aru - haubes apaksha, motortelpa, kuzova iekspuse utt. To var perfekti pateikt, kad skane auto virsbuvi lai pateiktu, kur sists, krasots un spaktelets.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti