Mazda626 Automāts pateica ataa :))

opaps Reģ.: 19.12.2003

Gribeejaas kaa labaak, sanaaca kaa vienmeer)

Proti- gadu braucu ar sho automaatu un saaku jau priecaaties cik labi un eerti. Kaa jau parsti shaados laimes un prieka pilnos briizhos atnaak "meerfijs" un iedur nazi muguraa ) Vieni saka, ka nav veerts remonteet,

citi saka, ka shtrunts - tikai jaasamaksaa. Varbuut kaads(a) zin kaa ir patiesiibaa. Mazda 97gada, nu dikti patiik. Probleemas raksturs ir taads, ka neieliekas robos, sajuuta taada itkaa motors griezh pa tuksho (kaa neitraalajaa) - pirmais ko man ieteica dariit bija nomainiit eljlju, nomainiiju - labaak nepalika....Ak jaa varbuut kaads zin kur taas kaarbas remontee - veelams tuvaak ogrei ) Paldies.

 
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ja gads tikai nobraukts un taisies braukt veel kaadus 3 gadus, tad protams, ka veerts remonteet hmm, ogree bij kaut kaads mazdu serviss, nez, shie njemaas arii ar kaarbaam?

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Kā tev viņa nobruka? Tā vienkārši vienā rītā piecēlies, iedarbināji, un tev tomāts vairs nestrādāja? Vai tomēr pamazām sāka parādīties kādi gļuki tomāta darbībā.

Bet par remontu visi iesaka www.raap.lv Lēti gan tas nav

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

raap.lv jau vairs nav labi - taa kaa shie jau slavu un laurus dabuujushi, taa ar seezj uz lauriem un i dzirdeets, ka nav tas pats labaakais price/performance rezultaats ... bet nu zin kaa, 1 tante teica

opaps Reģ.: 19.12.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Kā tev viņa nobruka? Tā vienkārši vienā rītā piecēlies, iedarbināji, un tev tomāts vairs nestrādāja? Vai tomēr pamazām sāka parādīties kādi gļuki tomāta darbībā.

Bet par remontu visi iesaka www.raap.lv Lēti gan tas nav

*******************************************************

Gandriiz kaa Tu saki, principaa vinja jau veel iet, domaaju ka kaadus 20km var nobraukt kameer auksta. No riita aizvedu beernu uz skolu bet sievu peec stundas uz vilcienu vairs neaizvedu, nedavilku. Tad paseedeeju celja malaa kaadu laicinju un liidz maajam atbraucu. Tagad domaaju ka jaavelk tikai pa taisno uz kaut kaadu servisu. cita varianta laikam nav (

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Kā tev viņa nobruka? Tā vienkārši vienā rītā piecēlies, iedarbināji, un tev tomāts vairs nestrādāja? Vai tomēr pamazām sāka parādīties kādi gļuki tomāta darbībā.

Bet par remontu visi iesaka www.raap.lv Lēti gan tas nav

Man gan patika raap! cena performnce ok! nu izdarīja ko prasīju un ir bumbās+ pa rīgu izveda līkumu ar manu auto tā kā nekad nebiju braucis vel līdz šim! Man ar likās ka kārbai kirdiht jo baigie sitieni pa bundzu bija kad pārslēdzās robi, bet beigās izrādījās ka kaut kāda trubiņa bija nokritusi! Par 45 min darbu paprasīja 20ls. manuprāt adekvāti ja ņem vērā ka auto gaita dinamika, ekonomija jūtami uzlabojās!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, trubiņa ir trubiņa un zobrati ir zobrati m-key

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nu, trubiņa ir trubiņa un zobrati ir zobrati m-key

Es ar domāju ka tur kirdikt vai kas! bet beigās tik pie vainas trubiņa! un viņam ar var būt kas līdzīgs, kaut kas mazs un nekaitīgs!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti