CSDD jaunaa nodeva

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Nesen aizbraucu uz tehnisko apskati. Veicu maksaajumus par apskati un visu paareejo - transporta un un kaadas veel tur visas nodevas... Veelaak peetot kviitis par ko tad iisti maksaaju atradu taadi "interesantu" ierakstu - atljauja par piedaliisjanos satiksmee - 2 Ls, kas neapliekaas ar 18% PVN. Meegjinaaju ar juristiem saprast KO TAD IISTI NOZIIMEE sjii "JAUNAA" nodeva, bet nu jautaajums palika gaisaa karaajoties...

Maybe kaads vareetu paliidzeet saprast - kas ir sjii magjiskaa "atljauja piedaliities satiksmee"????!!!

 
1 2
V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

tagad tā sauc to spīdīgo uzlīmīti.....bez jokiem

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Tagad tik apjēdzu vienu lietu no OCTA bonus-malus jociņiem- ja Tev pieder auto un Tu ar to brauc 10 gadus bez avārijām, tad saņem labu bonus klasi un iespējams atlaides pie apdrošinātājiem. Ja šo auto pārdod un nopērc citu, tad AR IESNIEGUMU vari savu bonus klasi pārnest. Neērti, bet tiktāl vēl viss puslīdz OK. Bet ja Tu nopērc vēl otru auto, tad Tu skaities "jaunslēgums" un bonus-malus sāk skaitīties no 6 klases. Interesanti, kāpēc braucot ar 2.auto es kļūstu bīstamāks OCTA sistēmai? Kāpēc man abos gadījumos nevarētu skaitīties tā "labā bonus klase, bet jāsāk viss no nulles?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

WTF? Neesi topikos apmaldijies???

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: WTF? Neesi topikos apmaldijies???

poh, ja jau te īdamais topix par autolietām, tad pie reizes atcerējos arī šādu fīču, kas nedaudz cērt makā

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

nafigators rakstīja: WTF? Neesi topikos apmaldijies???

poh, ja jau te īdamais topix par autolietām, tad pie reizes atcerējos arī šādu fīču, kas nedaudz cērt makā

nu tad sakopē visos pārējos arī - autolietas kā nēkā!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Starpcitu, nobraukāsi godīgi ar otru mašīnu, tad arī atlaide tev būs divām mašīnām uz vienu mūli!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Yukki rakstīja:

nafigators rakstīja: WTF? Neesi topikos apmaldijies???

poh, ja jau te īdamais topix par autolietām, tad pie reizes atcerējos arī šādu fīču, kas nedaudz cērt makā

nu tad sakopē visos pārējos arī - autolietas kā nēkā!

OK, vēl man sāp, ka CSDD nevar samaksāt ar bankas karti! Atgādina padomjlaikus, kad vīri ar skaidras naudas koferīšiem spietoja ap CSDD, - nekas tur nav mainījies! Ok, ok, nedaudz civilizētāk jau ir - tās rindmašīnas tur ir baigi OK!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

A tas, ka vispār jāmaksā nesāp?

Nodokļus ta maksā ( varbūt )...

Kas viņiem žēl vai?

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Bet ja Tu nopērc vēl otru auto, tad Tu skaities "jaunslēgums" un bonus-malus sāk skaitīties no 6 klases. Interesanti, kāpēc braucot ar 2.auto es kļūstu bīstamāks OCTA sistēmai? Kāpēc man abos gadījumos nevarētu skaitīties tā "labā bonus klase, bet jāsāk viss no nulles?

Nezinu gan.. man BTA iedeva otrai automasīnai to pašu klasi ko pirmajai... laikam ļoti gribējās lai pie šiem drošinos..

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

nav nekadu saubu,ka par rindas/kartas numurinja sanemsanu pie uzgaidishanas ari bus jamaksa $$$$... izskatas ka csdd strada ar zaudejumiem

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Tagad tik apjēdzu vienu lietu no OCTA bonus-malus jociņiem- ja Tev pieder auto un Tu ar to brauc 10 gadus bez avārijām, tad saņem labu bonus klasi un iespējams atlaides pie apdrošinātājiem. Ja šo auto pārdod un nopērc citu, tad AR IESNIEGUMU vari savu bonus klasi pārnest. Neērti, bet tiktāl vēl viss puslīdz OK. Bet ja Tu nopērc vēl otru auto, tad Tu skaities "jaunslēgums" un bonus-malus sāk skaitīties no 6 klases. Interesanti, kāpēc braucot ar 2.auto es kļūstu bīstamāks OCTA sistēmai? Kāpēc man abos gadījumos nevarētu skaitīties tā "labā bonus klase, bet jāsāk viss no nulles?

tamdeelj ka Bonus-Malus darbojas uz konkreetu auto nevis uz konkretu cilveku--jo citadi-kaads dzheks ar 15 bonus klasi njems un droshinas visiem i-auto dzhekiem mashinas ar atlaideem.vot taa

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Tas par to nodevas iekasēšanas maksu ir Ok. Valsts nodeva pilnā apmērā aiziet valstij, bet CSDD arī kaut ko grib par šo izveikto procedūru - līdzīgi kā bankās komisija par maksājumu uz citu banku.

Kas attiecas uz «atļauju piedalīties satiksmē» - sviests. Tad jau drīz dzemdību namā būs jāmaksā Lsxx par atļauju elpot gaisu...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

kauka stulbi.noperku jaunu mashinu braucu 3gadus bez avarijam man iedo kaukadu bonusu. es auto pardodu noperku citu atkal man jasak no 0 ? tobish ja mainu mashinas ik pa 3 gadiem uz jaunu bet visu muzhu esmu braucis bez avarijam tas kauka nav isti pareizi?

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: Tas par to nodevas iekasēšanas maksu ir Ok. Valsts nodeva pilnā apmērā aiziet valstij, bet CSDD arī kaut ko grib par šo izveikto procedūru - līdzīgi kā bankās komisija par maksājumu uz citu banku.

Kas attiecas uz «atļauju piedalīties satiksmē» - sviests. Tad jau drīz dzemdību namā būs jāmaksā Lsxx par atļauju elpot gaisu...

vēlreiz atgādinu tiem, kas nesaprata - par atļauju tagad sauc apskates uzlīmi - ja to maina, tad tas saucas atļaujas dublikāts

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: kauka stulbi.noperku jaunu mashinu braucu 3gadus bez avarijam man iedo kaukadu bonusu. es auto pardodu noperku citu atkal man jasak no 0 ? tobish ja mainu mashinas ik pa 3 gadiem uz jaunu bet visu muzhu esmu braucis bez avarijam tas kauka nav isti pareizi?

Ja tev tā ir vienīgā mašīna, tad nav problēmu - uzraksti iesniegumu (brokeris arī var tavā vietā uzrakstīt ) un atlaidi pārnesīs uz jauno mašīnu. Ja ir vairak par vienu mašinu, tad gan jāsāk no sākotnējās klases. Tikai nedaudz tūdīgi, ka nevar klasi pārnest pirms no iepriekšejas mašīnas neesi atbrīvojies

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Tak po, kā to sauc. CSDD izceļas ar dažādiem mistiskiem maksājumiem - tās pašas vadītāja / transporta apliecības maksa, izsniegšanas maksa, maksa par viskautko. It kā jau saprotama ir uzskaites sistēmas optimizācija / detalizācija (lai ir skaidrs cik un par ko) bet tik un tā.

Tad jau, maizi pērkot, arī čekā sitīs: maize Ls0.30, iepakojums Ls0.02, nosaukuma izdruka Ls0.03, cenu uzlīme Ls0.01, plaukta noma Ls0.06, maksa par naudas pieņemšanu Ls0.10 = Lsxx

P.S. Vai tad uzlīmes cena kādreiz jau nefigurēja tajā TA maksājuma kvītī?

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

laikam «uzlīme» pēc kaut kādiem standartiem nedrīkstēja būt, tāpēc tagad ir «atļauja»

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: Tak po, kā to sauc. CSDD izceļas ar dažādiem mistiskiem maksājumiem - tās pašas vadītāja / transporta apliecības maksa, izsniegšanas maksa, maksa par viskautko. It kā jau saprotama ir uzskaites sistēmas optimizācija / detalizācija (lai ir skaidrs cik un par ko) bet tik un tā.

Tad jau, maizi pērkot, arī čekā sitīs: maize Ls0.30, iepakojums Ls0.02, nosaukuma izdruka Ls0.03, cenu uzlīme Ls0.01, plaukta noma Ls0.06, maksa par naudas pieņemšanu Ls0.10 = Lsxx

P.S. Vai tad uzlīmes cena kādreiz jau nefigurēja tajā TA maksājuma kvītī?

tikpat labi jau ja negribu varu nenjemt to uzliimi un tos Ls nemaksaat?un polichiem raadiit apskates protokolu?sviests

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

imits rakstīja:

Yukki rakstīja: Bet ja Tu nopērc vēl otru auto, tad Tu skaities "jaunslēgums" un bonus-malus sāk skaitīties no 6 klases. Interesanti, kāpēc braucot ar 2.auto es kļūstu bīstamāks OCTA sistēmai? Kāpēc man abos gadījumos nevarētu skaitīties tā "labā bonus klase, bet jāsāk viss no nulles?

Nezinu gan.. man BTA iedeva otrai automasīnai to pašu klasi ko pirmajai... laikam ļoti gribējās lai pie šiem drošinos..

varu derēt, ka pirmajai noņēma Jo ne jau BTA dod klasi, bet gan LTABs. BTA var veikt vienīgi klases pārnešanu no viena auto uz citu.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Tagad tik apjēdzu vienu lietu no OCTA bonus-malus jociņiem- ja Tev pieder auto un Tu ar to brauc 10 gadus bez avārijām, tad saņem labu bonus klasi un iespējams atlaides pie apdrošinātājiem. Ja šo auto pārdod un nopērc citu, tad AR IESNIEGUMU vari savu bonus klasi pārnest. Neērti, bet tiktāl vēl viss puslīdz OK. Bet ja Tu nopērc vēl otru auto, tad Tu skaities "jaunslēgums" un bonus-malus sāk skaitīties no 6 klases. Interesanti, kāpēc braucot ar 2.auto es kļūstu bīstamāks OCTA sistēmai? Kāpēc man abos gadījumos nevarētu skaitīties tā "labā bonus klase, bet jāsāk viss no nulles?

Šitas man ar besī Vienam 12tā otram 9tā...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Šitas man ar besī Vienam 12tā otram 9tā...

Es parasti prasu - man lūdzu AUTO civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu. Apdrošinātāji parasti spurojas pretī - sak, tā esot vadītāja OCTA, nevis auto OCTA. HA!!! - kamēr būs tāds bardaks ar bonus-malus, tikmēr tā būs AUTO OCTA.

Un tāpat tomēr nav īsti korekti, ka viena īpašnieka trim auto ir jāpērk katram sava OCTA - piemēram: keksam ir C2 braukšanai pa pilsētu, TownCountry - izbraukumiem weekendos un Pajero, ko medībās aizšaut - fiziski ar šiem auto brauc viens cilvēks, bet OCTAS trīs. Kamēr OCTA būs piesieta auto, nevis tā vadītājam, tā būs dzelžu un plastmasas komplekta (auto) civiltiesiskās atbildības, nevis vadītāja CA apdrošināšana

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti