Opel Omega 99` - 02`

Edmunds Reģ.: 13.07.2001

Ko var teikt par šo gadu ražotajiem modeļiem, kam būtu jāpievērš uzmanība. Kādu dzinēju labāk skatīt!

Redzēju sludinājumā 02` gada Omegu par 7700 EUR. Vai zem tādas kas "neslēpjas"?

Vairāk interesē universāli!

P.S. Cik manu pēc bildēm, tad no 99` gada nāk jaunā konsole!

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ko tad īsti gribi - popeli vai minivenu?

Ja nevari izlemt, ņem baudāmo Merivu, būs 2 in 1

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ko tad īsti gribi - popeli vai minivenu?

Ja nevari izlemt, ņem baudāmo Merivu, būs 2 in 1

patiesība minivens ir primārais, bet tā kā viņu piedāvājums ir mazs un auto nepieciešams tuvāko nedēļu laikā tad kā alternatīvu skatos daudz maz ietilpīgu auto. Tā kā apstaigājot plačus acīs iekrita arī Opel Omega, tad gribēju zināt vai vērtsw pētīt viņu tālāk

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Edmunds rakstīja:

Uggga rakstīja: Ko tad īsti gribi - popeli vai minivenu?

Ja nevari izlemt, ņem baudāmo Merivu, būs 2 in 1

patiesība minivens ir primārais, bet tā kā viņu piedāvājums ir mazs un auto nepieciešams tuvāko nedēļu laikā tad kā alternatīvu skatos daudz maz ietilpīgu auto. Tā kā apstaigājot plačus acīs iekrita arī Opel Omega, tad gribēju zināt vai vērtsw pētīt viņu tālāk

Es teiktu, lai no opeļa tueries pa gabalu bet man viens radinieks kā 90tajos iesēdās kadetā, tā no opeļa nav izkāpis, patreiz ir kāda 3. omega pēc kārtas. It kā jau apmierināts

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

man arī vienai paziņai kādreiz O Kadets bija, par ritošo neko sliktu nevarēju teikt, bet Opel slimība - rūsa - bija no vienas vietas nosēdusi. Arī motors vienreiz kārtīgi saniķojās

Vēl esmu dzirdējis par Omegas 2.5 D motoriem , ka modeļiem no 95` tie nāca BMW ražojuma.

Patiesība, kas mani vairak vilina - gads un cena (piem. 2002.gada modelis par nepilniem 8000EUR), bet tas jau nav rādītājs.

Prasības - lai vieta pasažieriem un arī kravai!

par Merivu - palasījos zemāk esošo topic - izmējos (it sevišķi par to skoču).

Varbūt kā raksta, ka vietas viņam esot pasažierim, bet kravas noalījums izskatās mazs.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vēl jau ir arī Opel Zafira. Būs i opelis, i minivens, i bagažnieks ietilpīgs

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Edmunds rakstīja:

Patiesība, kas mani vairak vilina - gads un cena (piem. 2002.gada modelis par nepilniem 8000EUR), bet tas jau nav rādītājs.

Prasības - lai vieta pasažieriem un arī kravai!

par Merivu - palasījos zemāk esošo topic - izmējos (it sevišķi par to skoču).

Varbūt kā raksta, ka vietas viņam esot pasažierim, bet kravas noalījums izskatās mazs.

Ja gribi labu cenu/gadu, vari paskatīties kaut ko no frančiem. Pats gandriz uzrāvos uz tādu kombināciju Lagunas izskatā 2000. gads pa 3950EUR. Tādas izvēles gadījumā par sekam un iespējamiem remontiem atbildību neuzņemos

Edmunds rakstīja:

Prasības - lai vieta pasažieriem un arī kravai!

par Merivu - palasījos zemāk esošo topic - izmējos (it sevišķi par to skoču).

Varbūt kā raksta, ka vietas viņam esot pasažierim, bet kravas noalījums izskatās mazs.

VWfans, pastasti kā ir ar kravas ietilpību?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Es teiktu taa normaalqa masiina par to cenum,laba skanas izolaacija negrab nav loti daarga remontos labi izskatas un ir daudz ekstru a ko veel vairaak vajag. Nu labi varbuut lai priekšā buutu nevis opel ziime bet BMW

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: Master-D tādu iehavoja priekš senčiem. gan jau ka padalīsies ar info, ja paprasīsi pa PM

Ir ok

Tika paņemts 2002 gada 2.2 dti sedans, design edition - divkrāsu āda salonā, xenoni, pilnā navi, klimats, parksensori utt utjpr, R17 ripuļi, vošem diezgan svaigs un smuks auto.

NENORMĀLI ĒRTS un līgans. NENORMĀLI DAUDZ VIETAS AIZMUGURĒ. Milzīgs bagažnieks (!!!!!!). Ēd ap 7 litriem vidēji.

Salons labs - nekas negrab, nekādas lētas plastmasas, viss pa skaisto... Stereosistēma laba.. (laikam bose, vai HK vai k-kas tāds)

Senči brauc un nesūdzās. Neko remontējuši nav, iet arī labi. Samaksāja laikam 8kE cik atceros (pārdevējs prasīja 8,9 sākumā, bet piekāpās).

Piekare viņam vienkārša un izturīga. Detaļas arī nav dārgas (kā nekā 95. gada modelis). Cinko jamās laikam no 98 gada.

Ja nav aizspriedumi pret auto marku, un gribās lielu ērtu auto - omega ir musthave.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Bet šis auto tiešām mani patīkami pārsteidza.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

eku šeku pieredzē mazliet objektīvāks aprakts ar bildi

www.iauto.lv/...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Viņai pakaļa velkošā?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Viņai pakaļa velkošā?

jā. Bet difera bloķētāja gan nav.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Napalms rakstīja: Viņai pakaļa velkošā?

jā. Bet difera bloķētāja gan nav.

Es vairāk domāju par to, vai pie priekšpiedziņas pieradušam cilvim nav pagrūti ar viņu braukt ziemā...

L88 Reģ.: 24.01.2004
0 0 Atbildēt

nav tik traki ar to pakalas piedzinju, soziem sanaca pavizinaties ar e36 zurku un biju patikami parsteigts- ar nepacietibu gaidiju uzsniegam jaunu sniega kartu, lai tikai varetu paslidinaties! galvenais, lai riepas labas, tad nav nekadu problemu!

2001 Reģ.: 12.02.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Master_D rakstīja:

Napalms rakstīja: Viņai pakaļa velkošā?

jā. Bet difera bloķētāja gan nav.

Es vairāk domāju par to, vai pie priekšpiedziņas pieradušam cilvim nav pagrūti ar viņu braukt ziemā...

Neesmu dzirdējis ka kats sūdzētos ar pakaļ piedziņu,tas tik ir iedomas,protams vajag tikai labasa riepas un viss notiek.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti