vw aizdedzes atslēgas kopija ar ČIPU

juritis Reģ.: 20.11.2002

Iedodiet lūdzu informāciju, kur gatavo aizdedzes atslēgas ar čipu, nopirku autiņu, bet ir tikai viena atslēga , vajadzētu drošības labad otru, cik tas pasākums maksā???

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 1 Atbildēt

Tagad nāksies gulēt mašīnā. Nopietni.

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja nemaldos, Baulain arī taisīja atslēgas ar čipu.

Un arī VW centram ar to vajadzētu nodarboties.

juritis Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Paldies par infu!

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

man audi maksaja 60Ls, un arii chipa kodu nomaina visaam atsleegaam!

man uztaisiija čaka/artilerijas!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

droshaak buus tomeer pie diilera, un uzreiz ar visu paarprogrammeeshanu.

protams, ja auto nav tik veertiigs, tad var arii citur taisiit

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

juritis rakstīja: Iedodiet lūdzu informāciju, kur gatavo aizdedzes atslēgas ar čipu, nopirku autiņu, bet ir tikai viena atslēga , vajadzētu drošības labad otru, cik tas pasākums maksā???

Drosibas labad pirmkart vajadzetu parprogrammet masinu un atlikuso cipu. Par atlikusas atslegas pazaudesanas drosibu vari parupeties pie viena un vislabak pie autorizeta dilera. Bet ja gribi ietaupit, tad nahrenize cipu jebkura kaktu elektronikas kantori un pievile otru atslegu par paris latiem bez cipa.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

juritis rakstīja: Iedodiet lūdzu informāciju, kur gatavo aizdedzes atslēgas ar čipu, nopirku autiņu, bet ir tikai viena atslēga , vajadzētu drošības labad otru, cik tas pasākums maksā???

Drosibas labad pirmkart vajadzetu parprogrammet masinu un atlikuso cipu. Par atlikusas atslegas pazaudesanas drosibu vari parupeties pie viena un vislabak pie autorizeta dilera. Bet ja gribi ietaupit, tad nahrenize cipu jebkura kaktu elektronikas kantori un pievile otru atslegu par paris latiem bez cipa.

Seene.... Absoluuti lielaakajai daljai auto neko tur nevar nahrenizeet. Jo TWICE bloks ir saistiits ar vadiibas bloku, kursh savukaart ar paareejiem blokiem. Un labi skan... Kaktu elektronikas kantoris

juritis Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Jā esmu dzirdējis, ka amputēt to štelli nevar, bet kaktu kantorī programmējot nevar nokaut visu pasākumu????

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti