SCIROCCO CLUB DRAG CHALLENGE ‘07

sciroco Reģ.: 18.12.2002
 
1 2
Rom4iks Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

To Kaspersky un Polarlacis, vai jūs abi divi gudrinieki bijat uz pasākumu, kāds no jums teica ka tam ir saabs? bet es tur uz starta neesmu redzējis nevienu saabu, ko tā, jums ir mega krutie auto, bet jūs nobijaties ka jus sakat no shrotrocco????

Njaa gadi nāk un aiziet bet iauto bernudārzs paliek tajā pašā līmenī!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Saabu viņš neredzēja. Es arī, ja tā pavisam godīgi

A shrotrocco savu vari kādreiz piedzīt klāt, varbūt sanāks arī nobaidīt

Runājot pa tēmu - iemet linku, kur var rezultātus apskatīties. Es joprojām gribu redzēt, kas pārstāvēja shrotrocco a un b klasēs

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Saabu viņš neredzēja. Es arī, ja tā pavisam godīgi

A shrotrocco savu vari kādreiz piedzīt klāt, varbūt sanāks arī nobaidīt

Runājot pa tēmu - iemet linku, kur var rezultātus apskatīties. Es joprojām gribu redzēt, kas pārstāvēja shrotrocco a un b klasēs

Kaspersky ir shrotmobīls

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Kas tas ir par 'Srottclub' ?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Interesanti, kas tagad darās oficiālajās institūcijās, bet šķiet, ka pasākuma organizatoriem pasākums tik viegli nebeigsies, jo nevar rīkot pasākumu "kā pēdējo reizi". Pats dzīvoju netālu un jāteic NEKAD neesmu iebildis pret pasākumu rīkošanu BKSK t.sk. naktī, bet šoreiz, lai arī ne pretenzijas, tad izbrīns radās. Ap pustrijiem naktī pamodos no skaļas mūzikas, šķita, ka pasākuma organizatoriem bija aizgājis ciet širmītis un tie grieza mūziku, cik skaļi spēja, nerēķinoties ar apkārtējiem. Pieļauju, ka tie iedzīvotāji, kas dzīvo starta-finiša vietai tuvāk, un kam pretenzijas radās jau tad, kad pasākumi bija daudz klusāki, tagad skribelē pretenzijas uz visurieni un turpmāk pasākumus naktī būs ļoooti grūti saskaņot, iespējams arī pa dienu, par ko jāpateicas šiem gudriniekiem, kas veidoja pēdējo tusiņu. Visi iepriekšējie Streetrace-dragrace pasākumi BKSK bija daudz klusāki un jau tad zinu, ka bija aptaurēti apkārtējo māju iedzīvotāji, kurus es nesapratu un neatbalstīju, kas rakstīja pretenzijas un vēlējās, lai turpmāk pasākumi Biķerniekos vispār nenotiktu, lai netraucētu viņu vārgo mieru, bet šķiet, šoreiz organizatori tiešām pārcentās un izdarīja lāča pakalpojumu visiem turpmākajiem potenciālajiem organizatoriem, kas vēl kādreiz vēlēsies ko pasākt Biķerniekos. Nožēlojama īstemiņa domāšana, bet tā tiešām rīkoties nedrīkst, šoreiz bija par traku un prognozēju, ka tas tikai pasliktinās jau tā sliktās lietas ar Biķernieku prihvatizāciju, nonāks līdz tam, ka nebūs nekādas gonkas ne pa dienu, nerunājot par nakti

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

nu nez kaa bija yieshi blakus dziivojoshajiem, bet man, dziivojot aiz motormuzeja uz briiviibas ielas pusi, vienaa briidiii bish bija piegriezusies taa leetaa popsa....

couper Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Biju lidz beigam - nekadu pardabisko skalumu nemaniju. Pienemu ka kadam tomert vareja traucet ja logs valaa, bet pasakums tomert bija labi organizets un interesants.

Edgars25 Reģ.: 02.02.2005
0 0 Atbildēt

Ap pustrijiem naktī pamodos no skaļas mūzikas,

Esmu no kompanijas (ne no SunSound, jo siem speki par vajiem uzlikt normalu soundu), kura lika skaņu pasākuma...... džeki teica ka nemaz tik skali neesot bijis pastūži knapi pusjaudu devuši.... un pustrijos jau esot gandriz viss nopakots bussa

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Prieks dzirdeet, ka vismaz skanjotaaji bij uzdevumu augstumos! iisteniibaa tieshaam, peec 23:00 tika nogriezta jauda uz pusi... bet laikam kaadam tik un taa bij pa skalju... nu so be it...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti