Snaudošie poliči - plz help

911 Reģ.: 11.04.2003

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar subj. iegādi un/vai uzstādīšanu?

Respektīvi ciemā ar bruģētām ielām ir doma uzstādīt subj., lai fiziski piespiestu auto braucējus respektēt ciema iedzīvotājus, jo īpaši viņu bērnus, un ceļa zīmi "dzīvojamā zona". Lietu gribētos noveidot legāli ar visām atbilstošajām ceļa zīmēm un subj. uzstādīšanu padarīt maksimāli vienkāršu (ne obligāti lētu). Sākumā šķiet, ka vispiemērotākie būtu "mazie/indīgie", kādus liek (skrūvē) pie lielveikaliem, taču kur tādus iegādāties - nav ne jausmas. Varbūt kāds var ieteikt, ko un kā?

Thanx.

 
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

da vaig vienkaarshi uzlauzt brugji - tjip sataisiit bedres un lieta dariita

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

neņem tos skrūvējamos! nopiz_ģīs!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es arī ieteiktu piezvanīt uz SatDep, tur Tev pastāstīs (vai vismaz pateiks, kam prasīt) kādas atļaujas, saskaņošanas utt. vajadzīgas.

Ja tas nav Rīgas teritorijā, tad būtu jāgriežas attiecīgā pašvaldībā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Parocies pa pagaajusaas nedeeljas "dienaam" tur bija rakstiits, kaa var dabuut polici...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

mhm

un praida daliibnieki esot visai kaaraam aciim blenzushi uz labi sakačātajiem "alfas "viiriem

Noska var meegjinaat kaadu pierunaat striptiizu lai nodejo

novelk kasku, brubhuvesti, kkokjeti paplivina vairogu, pamazaam izgjeerbjas, paliek formas semeikaas un izdilušāa maicinjaa, zaalee apgaismojums leenaam saak dzist, un tad šamais novelk arii zaabakus...

publiku iznes viiri "himzaščitaas"un gaazmaskaas...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Efektīvākos gulošos policistus redzēju Ukrainā, vienā miestā netālu no Poļu robežas.

Pie iebrauktuves ciemā zīme (30)... ielu apgaismojuma nav. Brauc, un te pēkšņi no tumsas iznirst 3(!!!) zemē horizontāli ieraktas, ar eļļu notašķītas dzelzsbetona caurules, katra aptuveni 20cm(!!!) augstumā virs zemes.

Ja tādā iemauc ar 70 - paliek ne tikai bez kartera vāka, bet arī bez priekšējās piekares kā sugas.

Protams - zīmju nekādu. Apkārt mētājas izpūtēju detaļas - bunduļi un līkumi, karteru lauskas un eļļas pleķi

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

tipa bez saskaņošanas ar ceļa daļu nevar tādus uzstādīt...

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

mums ciemā viens bija uz savu galvu pacenties uzbūvēt divus guļošos, bet tādus pamatīgus - daži sēdinātā šķūņinga piekritēji pat netika pāri. tauta sacēlās un objekti tika novākti. Nu var atkal gāzt

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

O !!! kko atradu:

Ceļu satiksmes likums

38.pants. Ceļu satiksmes organizācijas tehniskie līdzekļi

(2) Satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu izvietošanu, uzstādīšanu un noņemšanu veic ceļa pārvaldītājs atbilstoši saskaņotajai projekta dokumentācijai vai saskaņojot ar Latvijas Valsts ceļiem.

Būs jāuzzvana LVC (ceļš ir mūsu - ciemata iedzīvotāju īpašumā ar apgrūtinājumu), bet pieļauju, ka šie pasūtīs ratā un būs vien jātaisa projekc.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Vāczemē ir sastapti uz ielas betona puķupodi, ap 2 tonnām svarā. 'Tos saliek uz ielas, lai sanāk braukt pa čūsku, un nav kur ieskrieties.

Vēlam uzstādīt īsi pirms tumsas iestāšanās nevienam neko nesakot

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

Yonas rakstīja: Vāczemē ir sastapti uz ielas betona puķupodi, ap 2 tonnām svarā. 'Tos saliek uz ielas, lai sanāk braukt pa čūsku, un nav kur ieskrieties.

Vēlam uzstādīt īsi pirms tumsas iestāšanās nevienam neko nesakot

... 6dienas vakarā pie "trubām"

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Vāczemē ir sastapti uz ielas betona puķupodi, ap 2 tonnām svarā. 'Tos saliek uz ielas, lai sanāk braukt pa čūsku, un nav kur ieskrieties.

sitaa metode straadaa ... un ir pilnveertiga alternativa gulosajiem ...

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Vāczemē ir sastapti uz ielas betona puķupodi, ap 2 tonnām svarā. 'Tos saliek uz ielas, lai sanāk braukt pa čūsku, un nav kur ieskrieties.

Mūsu zemē - to vēl ņems un izmantos - jaunajiem "drift`eriem" būs oficiāls poligons mācībām

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

jebkurā gadījumā slalomā salikti puķu podi vai ar kaimiņiem sarunāti autiņi ir risinājums, taču ne izeja, jo tas nereti situāciju var pat pasliktināt, jo braucējam aizsedz ceļa pārredzamību, kad sīcis ar skritulenēm vai vellapēdu pēkšņi izklumpačo tam priekšā no puķu poda vai autiņa aizsega

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nevajag jau to puķopodu 3m augstu. Pietiek ar kādiem 40-50cm, lai var normāli ieraudzīt un pāri viņam redzēt.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Protams man viegli runāt, kad pašam šādos apstākļos nav jādzīvo, tomēr guļošie poliči pat pareizi uzstādīti man nepatīk - 1.tie tomēr čakarē auto ritošo daļu, papildus noslogo bremzes un citas daļas, 2.tie sagandē gaisu - padomā, kad visi tiem tiek pāri tad cītīgi gāzē un atstāj visu to draņķību piemājas gaisā un vai tas ir tas, kas pie pašreizējā gaisa piesārņojuma lieluma ir ko Tu vēlies. Pie tam patiešām, ja kāds nāks ar labu ātrumu, paleksies uz vaļņa un ieleks Tavā mājelē, tam būs pretējs efekts gribētajai drošībai.

Tad jau slaloma puķpodi ir labāks risinājums.

P.s.Visvairāk besī tie privātmāju īpasnieki, kas savos guļamciemos saliek pašdarbnieciskus ātrumvaļņus, kam ir pārāk augstas un asas malas un nav neviena brīdinājuma zīme, pie tam šādus vaļņus kā likums novieto AIZ savas mājas - pats piebrauc kā Makkinena kungs bez šiem šķēršļiem, par pārējiem, kas dzīvo tālāk, nospļauties!

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

ja kādā ciemā grib būvēt guļošo policistu, citiem vārdiem, veidot paaugstinātu asfalta vai metāla valni, tad jāinteresējas pašvaldības būvvaldē. dārgs prieks - izbūvēt ātrumvalni par saviem līdzekļiem. tad jāsametas vairākiem kopā. ja ir kāds bērnudārzs vai skola tuvumā, tad var mēģināt pierādīt pašvaldībai ātrumvaļņa izbūves nepieciešamību par pašvaldības naudu.

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

vajag sarunāt ar vietējo policistu, lai šis ārpus darba laika piepelnās - paguļ var piešķirt vecos žurnālus, avīzes, lai izglītojas.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Jā - vislētākais variants - nelabot ceļu.

Radīsies dabiskie guļošie policisti......

Bet vispār man "patīk" pieeja - es biezais nafig citiem braukāt pa ceļu gar manu māju.....

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Jā - vislētākais variants - nelabot ceļu.

Radīsies dabiskie guļošie policisti......

Bet vispār man "patīk" pieeja - es biezais nafig citiem braukāt pa ceļu gar manu māju.....

nav ko plānajiem braukt ciemos pie biezajiem bet ja nopietni, tad nevienu brīdi nav bijusi doma kādam liegt iespēju braukt pa manu ceļu - par to ir servitūta atzīme zemesgrāmatā. ideja ir dažiem ciemata iedzīvotājiem likt izpildīt zīmes "dzīvojamā zona" prasības, kuri ir iedomājušies, ka var nesties uz 60-70, arī tajās reizēs, kad pilna iela ir ar sīkajiem, kuru gājienus diemžēl nevar prognozēt. varbūt pašam kādreiz būs bērni - tad arī sapratīsi. man pašam līdz savai mājai jānokļūst pa kādiem 5 tādiem pašiem privātajiem ielas posmiem, un nebūtu nekādu pretenziju, ja arī šo ielas posmu īpašnieki uzstādītu gulošos. kopā pat būtu lētāk.

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
1 0 Atbildēt

Kamēr man nebija bērnu man gulošie riebās bet tagad es lieliski saprotu viņu nepieciešamību!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti