Repsol eļļa

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Lūkojot eļļu 2.5 TDi R5 (140 zs) nomaiņai uzkūlos Repsol ražojumam 5w40 pa apmēram 17.50 par 5l iepakojumu Tā kā kabatās svilpo vējš, tad piedāvājums liekas nu ļoti vilinošs Mož kādam ir atsauksmes par šito ražojumu? Un vai 10w40 nebūs diezgan laba tādam bīdelim?

Mož kāds zina, pēc cik kkm jāmaina eļļa šim motoram lietojot sintētiku un pussintētiku?

 
1 2 3
UnitedOils Reģ.: 08.06.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Visu brendu eļļas ir puslidz vienadas.

Nu ne gluži, no klientu atsauksmēm testēts uz dažādām mašīnām ar mehāniskajiem eļļas spiediena datčikiem Repsol un lētāka brenda Mannol pussintētikas, atšķirība štrāses režima bija 0,5-1 atmosfēra, braukt jau droši var ar abām tos 10-15 t.km., bet nu zināma atšķirība ir.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

No mannol jau nu diez kads brends nav.Es domaju Total agip shell un tada gara

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Ar UnitedOils ir vērts draudzēties, savu vārdu viņš tur!

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Paklau, UnitedOils, varbūt lūdzu iemet savu e-pastu, lai varētu noskaidrot šo to par Repsol eļļām!

UnitedOils Reģ.: 08.06.2007
0 0 Atbildēt

Rolands85 rakstīja: Paklau, UnitedOils, varbūt lūdzu iemet savu e-pastu, lai varētu noskaidrot šo to par Repsol eļļām!

jekabpils@oils.lv

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Tāds jautājums- Ielēju iekš MB Motorex eļļu. Tikai pēc tam atklāju,ka nav no MB nekādas sertifikācijas utt. Tās lietiņas vispār ir svarīgas?

UnitedOils Reģ.: 08.06.2007
0 0 Atbildēt

Vēlams jau būtu liet eļļu ko ir ieteicis auto ražotājs, bet nu primārais ir eļļas kvalitāte.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

UnitedOils rakstīja: Vēlams jau būtu liet eļļu ko ir ieteicis auto ražotājs, bet nu primārais ir eļļas kvalitāte.

Raimond,tas esi Tu?

UnitedOils Reģ.: 08.06.2007
0 0 Atbildēt

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

UnitedOils rakstīja: Jā

WOW

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

UnitedOils rakstīja: Vēlams jau būtu liet eļļu ko ir ieteicis auto ražotājs, bet nu primārais ir eļļas kvalitāte.

Raimond,tas esi Tu?

ceri ka sito es tik pamaniiju,ja?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

UnitedOils rakstīja: Vēlams jau būtu liet eļļu ko ir ieteicis auto ražotājs, bet nu primārais ir eļļas kvalitāte.

VW iesaka kastroli .kas vēl deretu ar +/_ lidzigu kvalitāti

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Cik litri

1,9 tdi sharanam vajag to ellu

UnitedOils Reģ.: 08.06.2007
0 0 Atbildēt

VW iesaka kastroli .kas vēl deretu ar +/_ lidzigu kvalitāti

Piemēram:

www.astral-group.ru/...

Eļļas daudzums 4.3L

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

UnitedOils rakstīja: Vēlams jau būtu liet eļļu ko ir ieteicis auto ražotājs, bet nu primārais ir eļļas kvalitāte.

Un kā ir ar Motorex? Ielēju sintētisko XPERIENCE FS-X 10W/60. Ir kādas atsauksmes?Tā pavisam neapdomīgi izrīkojos. Ceru,ka būs ok.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

richy rakstīja:

UnitedOils rakstīja: Vēlams jau būtu liet eļļu ko ir ieteicis auto ražotājs, bet nu primārais ir eļļas kvalitāte.

Un kā ir ar Motorex? Ielēju sintētisko XPERIENCE FS-X 10W/60. Ir kādas atsauksmes?Tā pavisam neapdomīgi izrīkojos. Ceru,ka būs ok.

kam ielēji?? tam gurķim,kas galerijā.??? tam takš ar autolu pietiek....

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

es mocii vienmer leju repsol un turpat unitedoils arii eljas filtru peerku. briinos ka shiem tie filtri uz vietas ir, pat tadam nepopularam mocim kaa aprilijai bija! un vispar man baigi patiik tur iepirkties, tadi forshi chalji, visu pastasta vienmer ja ko vajag zinaat. a subaram perku mannol, jau kadi 30 tukstoshi nobraukti= 3 eljas mainjas, un nekada vaina. vispar man patik tas unitedoils. pie vinjiem arii visaadus citus sminkjus var nopirkt, visaadus SCT epoxiidus, kas ir tada pasha kvalitate ka bison tikai par latu leetaaki, pretrusas puushamos alja WD40, kas ir tadi pashi tikai leetaaki, karoch normaali tur viss ir. kantoris shance labi un attieksme arii labulabaa. iesaku visiem.

UnitedOils Reģ.: 08.06.2007
0 0 Atbildēt

richy rakstīja:

Un kā ir ar Motorex? Ielēju sintētisko XPERIENCE FS-X 10W/60. Ir kādas atsauksmes?.........

Domāju, ka viss būs OK, par Motorex nekas slikts nav dzirdēts.

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: es mocii vienmer leju repsol un turpat unitedoils arii eljas filtru peerku. briinos ka shiem tie filtri uz vietas ir, pat tadam nepopularam mocim kaa aprilijai bija! un vispar man baigi patiik tur iepirkties, tadi forshi chalji,

1.Aprilia ir mopēds.

2.Kas tev patīk, forši čaļi??

nu tu dajoš....

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Vajag A6(C4) 97. gads (domāju, ka bīdelim nav nozīmes) eļļu papildināt hidraulikas bačokā. Kāda marka būtu pērkama. Rakstīts "only mineral hydraulic oil use"

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Vajag A6(C4) 97. gads (domāju, ka bīdelim nav nozīmes) eļļu papildināt hidraulikas bačokā. Kāda marka būtu pērkama. Rakstīts "only mineral hydraulic oil use"

Tad jau būs 'zaļā' eļļa. LHM, man domāt. Iebāz tajā bačokā baltu papīra strēmeli un paskaties, kādā krāsā tas palika. Ja zaļa, tad LHM eļļa, ja sarkana, tad Dextron ( automāta eļļa)

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

shearer rakstīja: es mocii vienmer leju repsol un turpat unitedoils arii eljas filtru peerku. briinos ka shiem tie filtri uz vietas ir, pat tadam nepopularam mocim kaa aprilijai bija! un vispar man baigi patiik tur iepirkties, tadi forshi chalji,

1.Aprilia ir mopēds.

2.Kas tev patīk, forši čaļi??

nu tu dajoš....

jaa mopeeds ar Rotax 650 kubu dzineju.

ps. iedzer indi loh

UnitedOils Reģ.: 08.06.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Vajag A6(C4) 97. gads (domāju, ka bīdelim nav nozīmes) eļļu papildināt hidraulikas bačokā. Kāda marka būtu pērkama. Rakstīts \"only mineral hydraulic oil use\"

Tad jau būs \'\'zaļā\'\' eļļa. LHM, man domāt. Iebāz tajā bačokā baltu papīra strēmeli un paskaties, kādā krāsā tas palika. Ja zaļa, tad LHM eļļa, ja sarkana, tad Dextron ( automāta eļļa)

Nu nez, man pēc visiem katalogiem rāda ka iekšā jālej zaļo sintētiku

www.mannol.de/...

a LHM paredzēts izmantot franču mašinās ar hidraulisko piekari...

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

UnitedOils rakstīja:

deksters rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Vajag A6(C4) 97. gads (domāju, ka bīdelim nav nozīmes) eļļu papildināt hidraulikas bačokā. Kāda marka būtu pērkama. Rakstīts "only mineral hydraulic oil use"

Tad jau būs 'zaļā' eļļa. LHM, man domāt. Iebāz tajā bačokā baltu papīra strēmeli un paskaties, kādā krāsā tas palika. Ja zaļa, tad LHM eļļa, ja sarkana, tad Dextron ( automāta eļļa)

Nu nez, man pēc visiem katalogiem rāda ka iekšā jālej zaļo sintētiku

www.mannol.de/...

a LHM paredzēts izmantot franču mašinās ar hidraulisko piekari...

Nezinu, kas tur rakstīts, bet esmu lējis zaļo eļlu LHM Audi stūres pastiprinātāja sistēmā. Un ne jau pats to izdomāju.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

UnitedOils rakstīja: Nu nez, man pēc visiem katalogiem rāda ka iekšā jālej zaļo sintētiku

www.mannol.de/...

a LHM paredzēts izmantot franču mašinās ar hidraulisko piekari...

Paldies par ziņu, nu bet uz bačoka audakam toč rakstīts mineral??? Varbūt ar to domāts lai saulespuķu nepielej??? Vajadzēs aužu jūzeru lapā apvaicāties...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti