Saab Stelpe 2007

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
 
1 2 3
diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

es neko neražoju! es kuplinu kopproduktu! bet valsts mani neatbalsta! tāpēc jau sāku apsvērt iespēju dibinātu savu 2 ha "vārnu ielas republiku" ar E nepiesaistītu maksāšanas līdzekli. tiesa - man vairāk vajadzēs Tērvetes izprati nevis Islandi! savādāk es nonākšu izolācijā un nespēšu pilvērtīgi kaitēt apkārtējiem

ps. daži ministru portfeļi vēl ir atvērti sabiedrībai...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

davai!! gribu par ministru, kādas vietas vēl brīvas un kādas prasības??

P.S. reģistrē uzņēmu jāpanā un dari visu jēnās..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

principā ministru nosaukumus un pienākumus var izvēlēties kandidāc pac. karalis pēčāk izskatīs šāda posteņa lietderību. bet punktu uz latvijas globudsa gan nezvai mainīsim! tomēr vajag VPūka mietu zemē iedzīt - lai zin - kur ir kas. tomēr neapmierina situācijs - kādi ire jūsu platumi/garumi - jāatbild : Yonas kreisā puslode. tā nenopietni izklausās. labāk T ! !

ak jā - turpmāk šajā sadaļā es būšu " mana majestāte" ! plz!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

labs ir, "mana majestāte", gribu būt īpašu uzdevumu ministrs ārkārtas situācijas (kuras nekad nenotiks).. un vel gribu savai ministrijai vislielāko budžetu, vislabāko sābu.. principā mūsdienas ir tik modernas, ka varētu dibināt valsti arī bez noteiktas ģeogrāfiskas piesaistas.. piemēram, vairums pasaules tāpat nezin, kur ir Latvija, tāpat arī par so varētu teikt, kaut kur TUR ir.. neies takš neviens pārbaudīt..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

1. atbild secīgi!

2. paziņoju - ārkārtes situācija ir pienākusi bīstami tuvu! - T (silts) DUS 85 kapeikas! - risināt problēmu!

3. pret budžetu iebilda nasa. ir mierā pie mums nolaist-ies bet nav garantiju par ķīlniekiem. (mums ir masu niemieri - valodu barjera - dexters)

4. vslbk saab - uz mirkli nav jo sābas pat nav. Viking - nepiedāvā. brauxi tuvu perfektam opelī

5. mani neapmierina sala kas no kosmosa redzama tikai paisuma laikā! ajanuman viesi? nē nē! T

5a. salas ņemsim lai appppp.tu LR. naudai ir tā ( kā šlesers) te ir - te nav

6 ja kāds nezin kur tas IR - varu pārbūvēt galveno globusu!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tas tipa ta kā pārbaudes laiks

2.1. T veikalā, mājās ledusskapis (apsveru domu arī bagāžniekā ieinstalēt leduskasti)..

2.2. 85 kapeikas - force majore, ārpus karaļvalsts jurisdikcijas..

3. dexteru atdodam nasai (un jebkuru, ko viņš vēlēsies sev līdzi)..

4. būs labs arī opelis - 9-3 combi V6

5. atliek izvēlēties salu un pieteikt karu īpašniekam (gadījumā, ja nedos pa labam)..

6. būs vienkāºsi jāliek par sevi manīt

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

tā tik turpināt..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Tu ar par ministrieni gribi??

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

es jau esmu galvenā

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

nekā nebija! šī republika savā demokrātijā līdz feminisma demagoģijai nenolaidīsies un venēras darīs tikai savu no Dieva doto funkciju. pie kam tas nebūs tiekties uz nulli) bet ko nu - arī daurumi jālāpa!

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

nu vai tad var tā ka nav kas jebkādā republikas ministrē kas visu reizēm sačakarē..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nenovirzies no tēmas..

cik var saprast, tā būs konstitucionāla monarhija.. jebšu vienkārši impērija (otrs variants būtu vienkāršāks, nebūtu jānemās ar vēlēšanām, toties demokratija būtu jāatmet).. protams.. gadijumā, ja visi pilsoņi izņemot "augstību" būtu ministri, bet visi pārejie imigranti - darbaspēks..

P.s. piesakos par vietas izpildītāju imigrācijas lietu minstra amatam.. (jau saku sastādīt imigrantu un persona nongrata sarakstu, saskaņošanai nosūtīšu pēc laiciņa)..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sama rakstīja: nu vai tad var tā ka nav kas jebkādā republikas ministrē kas visu reizēm sačakarē..

tātad, būsi reizēm kaut kā sačakarēšanas ministrijas ministre..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

skatos uz Tavu mūli un atceros anekdoti:

- dakter, kas man tas tāds??

- parādiet.. ĀĀĀĀĀĀ.. kas jums tas tāds..

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: skatos uz Tavu mūli un atceros anekdoti:

- dakter, kas man tas tāds??

- parādiet.. ĀĀĀĀĀĀ.. kas jums tas tāds..

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

sama rakstīja: nu vai tad var tā ka nav kas jebkādā republikas ministrē kas visu reizēm sačakarē..

tātad, būsi reizēm kaut kā sačakarēšanas ministrijas ministre..

nu manjau amats paliek vecais.. kaut kad pirms gada bij man nosaukums "... ministre", cik atminos nepārvēlēja un neizmeta.. ... varu haltūru pastrādāt... sačakarējot imperiju.. reizēm... lai vārdu krājums imigrantiem samaisās..

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ideots mūsu valstiņā neienāx. neiebraux. neiepeldēs. moš atlidos pēc kraša/ pārdomas p-ar saraxtu ar "žirinovskiem" ir noslēgtas. komentāru nav. MUMS ir nevēlamie!

ps. negribētu šķirot parautobūvētājiem -- tie nav pie vainas 4ernobiļa! 2as mēles. 3īs kājās 4as izglītības 5as sodāmības 6ši pats 7ņi draugi 8ņi jau mazāk draugi 9ņi bez draugiem 10it - `4au!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sama rakstīja:

nu manjau amats paliek vecais.. kaut kad pirms gada bij man nosaukums "... ministre", cik atminos nepārvēlēja un neizmeta.. ...

neatceros atgādini

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

diggen, a kurš tad STRĀDĀS???

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

K (volvo)

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

sama rakstīja:

nu manjau amats paliek vecais.. kaut kad pirms gada bij man nosaukums "... ministre", cik atminos nepārvēlēja un neizmeta.. ...

neatceros atgādini

nu kas tad to lai atceras tie amati jau mainās.. līdz ar inflāciju.. pienākumi tie paši

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nē, kontekstu, lūdzu, atgādini.. kaut kā - tut pomņu, tut ņepomņu..

diggen, ko volvo darīs?

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

nestrādās! atņemsim kaimiņiem! kurši!

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

1nu gan zinu! tos kas putros auto markas ar dzimumiem bezžēlīgi sies pie koka un atstās kaimiņu saplosīšaai neviens opelis nav vainīgs par to ka radies

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pag.. bet kādam taču būs jāstrādā???

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti