New Beatle

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Vai kaads sjeit foruma varetu kautko labu vai sliktu pastaastiit par t.s. VW jauno vaboli - kaadam maybe ir kaada pieredze??? Maasa kautkad tuvaakaa naakotnee taisaas taadu iegaadaat, bet nu... Kautkaa negribaas lai sjamaa ieberzjaas...

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Golfs vien ir, tikai citā iepakojumā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vispār mani arī interesē viens jautājums par šito agregātu.

Vai plastmasas saulespuķe pie stūres nāk jau stock izpildījumā? Kādām 90% redzētajām stāv tāda

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Darba kolēģei šāds brīnums arī bija, satrp citu arī ar saulespuķi un automātu.

Bija dikti apmierināta, izņemot ar degvielas patēriņu ziemā. Pēc viņas nostāstiem tas bijis ap 14-16 l/100 km. Tāpat ziemā mašīnas salonā esot bijis ļoti auksts (HVZ, moš konkrētajam Beetlam kaut kas nebija kārtībā). katrā ziņā no Juglas līdz centram ziemas rītos mašīnas salons tā arī nekad nepiesila.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

salonā pačamdīju un iesēdos iekšā. visi jaunie VW iskatās iekšā līdzīgi. par ekspluatācijas +- nezinu, zinu tikai ka cilvēki runā labāka, ātrāka, siligāka un retāka būs mašīna no MB gala - mini cooper gan ar S gan bez tā.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

njaa bmw gals ne mb

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Vispār mani arī interesē viens jautājums par šito agregātu.

Vai plastmasas saulespuķe pie stūres nāk jau stock izpildījumā? Kādām 90% redzētajām stāv tāda

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Ir man pieredze un tikai laba, bet, ja ir patēriņs 14-16l tad kaut kas nav riktīgi, jo tādam dzelzim ar 2.0 ir 7-8l Tā riktii sportojot 11, bet nu tas ir visu laiku velk līdz galam.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Uggga rakstīja: Vispār mani arī interesē viens jautājums par šito agregātu.

Vai plastmasas saulespuķe pie stūres nāk jau stock izpildījumā? Kādām 90% redzētajām stāv tāda

Mana kājminamā domāšana nebija iedomājusies apskatīties oficiālajā saitā toč standarts www.volkswagen.lv/...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Viens ģimenes loceklis tādu lietoja 2,0 l motorīti.

Man par viņuir pilniģi diametrāli pretējas sajūtas

Braukšana - grabošs, ciets, skaļš, 2,0 neiet vispār , nestūrējas, nebremzējas, bet BRAUKT PATĪKAMI, JO VISU LAIKU SMAIDĪT GRIBAS

Remontēt - maz lūzt, nav dārgi, bet nekam klāt netiek, pamēģinie pieliet bremžu eļļu.

Jaunai meitenei, jaunu, labi nokomlektētu nopirktu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti